Víkend u Pjotra

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.
Uživatelský avatar
Dark Shadow
Příspěvky: 112
Registrován: 9. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dark Shadow »

Jak jsem již psal výše, mé priority jsou v podstatě stejné, jako tvoje
Uživatelský avatar
Pjotr
Strojník
Příspěvky: 532
Registrován: 10. 9. 2001, 00:00
Bydliště: Praha@Zeme / Mirros@Mystara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pjotr »

Pjotr píše:Potřeboval bych v tom mít jasno do příštího pátku (28.7.)
Tak vám skoro všem děkuju za dochvilnost :>:o/

Prozatím dva pro Sekci 1 (Dark Shadow, asi Bammal), jeden pro upíry (Hrob).
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

U mně nějaká priorita nehraje roli... Zahraju si co bude... :wink:
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Jo, takže... jsem samozřejmě fanda WoD, primárně upírů (můj hlas je pro ně). Každopádně pro sekci nehlasuji, protože si nejsem jist, jakou hru mám očekávat (ale nebráním se ničemu novému). Mystara by mě taky lákala (nechceš zahrát více her? $P ).
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Drizzt píše:U mně nějaká priorita nehraje roli... Zahraju si co bude... :wink:
Já sem na tom v podstatě stejně... anžto nevím, co si vybrat, lákalo by mě všechno z toho...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Dark Shadow
Příspěvky: 112
Registrován: 9. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dark Shadow »

Jak to vypadá s hracími dny? S Bammalem bychom odjížděli v neděli večer, takže případného pondělku bychom se nemohli zůčastnit.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Jo a ještě jedna věc, vzhledem k tomu, že přijedu z chaty, kde budu mít připravené nějaké hry, mohl bych, kdyby byl zájem, něco odvyprávět. Co, to ještě nevím, uvidím, kolik toho stihnu připravit.
Uživatelský avatar
Bammal
Příspěvky: 73
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Faerun > Cormyr > Arabel > Elfí lebka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bammal »

Tak tedy preference rozšířeněji:

(1) Sekce 1
(2) Mágové
(3) Upíři

Případně hraju cokoliv co teče... :)
Jsem nadšený uživatel,
hurá, hurá, hurá!
Obrázek
Uživatelský avatar
Bammal
Příspěvky: 73
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Faerun > Cormyr > Arabel > Elfí lebka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bammal »

Pjotr:

Tak jak to vypadá Pjotříku? Máme si tedy s Dark Shadowem dělat volno o víkendu nebo ne? Potřebuju to vědět ať se můžu zařídit v práci.

A hlavně se vůbec psychicky připravit... ;)
Jsem nadšený uživatel,
hurá, hurá, hurá!
Obrázek
Uživatelský avatar
Pjotr
Strojník
Příspěvky: 532
Registrován: 10. 9. 2001, 00:00
Bydliště: Praha@Zeme / Mirros@Mystara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pjotr »

Už jsem zpátky, odpočatý a jdu na vás :-)=


Ze zájemců jsou nominováni Bammal, Dark Shadow, hRob, Qualdezar, Fritzs.

Hrát se bude od soboty dopoledne, do neděle odpoledne. V pondělí může třeba něco vyprávět Qualdezar, pokud bude zájem.

Bude se hrát Sekce 1, info viz samostatný topic. Později ještě dodám krátký souhrn faktů o sekci a informace o systému.

Zkuste začít přemýšlet o postavách a psát sem návrhy. Postavy jsou operativci (můžou být výjimky), tj. agenti kteří chodí přímo do akce. Vymyslete si jména, příběh postavy, důvod proč dělá v Sekci, psychologický a morální profil.
Uživatelský avatar
Pjotr
Strojník
Příspěvky: 532
Registrován: 10. 9. 2001, 00:00
Bydliště: Praha@Zeme / Mirros@Mystara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pjotr »

Tady je vzorový profil agenta (známá Nikita). Podobně si vypracujte profil své postavy. Míře podrobnosti ani míře schopnosti agenta nekladu meze, řiďte se svým rozumem. Rozhodně by neměly být všichni agenti andílci, ani nemůžou být všichni bezchybní ;-)

Tenhle profil mi pošlete PMkou nebo mailem, sem do diskuze pište jen krátký popis postavy, ať se ostatní mohou orientovat.


Nikita

Fyzická a bojová připravenost
všichni operativci mají standardní výcvik, zde stačí vypsat jen to, čím agent vyniká, nebo upřesnit jeho styl. Standardní výcvik zahrnuje výbornou fyzickou přípravu, výbornou střelbu, výborný boj na blízko, základy řízení bojové techniky, slušnou práci s výbušninami, výbornou údržbu zbraní.
bezchybná v boji na blízko (uliční styl, nůž)
akrobacie

Technická zdatnost a znalosti
Standardní výcvik zahrnuje výbornou práci s počítači a elektronikou, výborné znalosti politiky a podsvětí.

Společenská výbava
Standardní výcvik zahrnuje dobré znalosti etikety, vystupování, flirtování, přestrojování.
výjimečně přitažlivá

Osobní příběh, vztah k Sekci
Odsouzená k smrti za brutální vraždu (odmítá vinu), shledána jako vhodná ke spolupráci a výměnou za život naverbována do Sekce.
Sekci a práci v ní nesnáší a jakmile bude mít šanci, uteče.

Psychologický profil
Váhá při zabíjení zblízka
Snadno citově manipulovatelná
Navazuje přátelství nad rámec profesionálních vztahů
Přehnaně morální
Fobie z hlodavců

Vztahy
Michael++
Birkoff+
Madeleine-
Šéf--
Uživatelský avatar
Bammal
Příspěvky: 73
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Faerun > Cormyr > Arabel > Elfí lebka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bammal »

Lidičky dejte sem nějaký alespoň krátký popis vaší postavy ať se něčeho můžu při tvoření chytnout.

Nemůžu furt na nic pořádného přijít... :>:o/
Jsem nadšený uživatel,
hurá, hurá, hurá!
Obrázek
Uživatelský avatar
Pjotr
Strojník
Příspěvky: 532
Registrován: 10. 9. 2001, 00:00
Bydliště: Praha@Zeme / Mirros@Mystara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pjotr »

Technické info:

odřekl hRob, částečně ho nahradí Petr alias Mrtvola. Čili, podle jména, žádná velká změna $D


A tady je navigace:
Do Prahy snad trefíte. Až budete v ní, vydáte se do Řep, jezdí sem momentálně tramvaje 7, 30 a 39. Například od Hlavního nádraží jezdí přímo 30ka. Dojedete do stanice Blatiny, zastávku před konečnou. Zde můžete vytáhnout telefon a zavolat mi na xxxxxx, abych si pro vás došel.
Pokud mě chcete šetřit, přejdete koleje, po kterých jste přijeli. Po levé straně budete mít vysoký panelák, po pravé nízký obchod (Albert). Za obchodem bude vyčuhovat další panelák tvaru L, což je váš cíl. Je třeba ho ale obejít z druhé strany, kde jsou zvonky. Vydáte se proto podél Alberta a sousedícího kulturáku, vyjdete krátký kopeček, obejdete cílový panelák zleva a už uvidíte jeho čelní stranu s balkóny. Dojdete ke druhému vchodu označenému číslem 1210 a vyhledáte zvonek se jmenovkou xxxxxx. To už je ono.
Naposledy upravil(a) Pjotr dne 18. 8. 2006, 12:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pjotr
Strojník
Příspěvky: 532
Registrován: 10. 9. 2001, 00:00
Bydliště: Praha@Zeme / Mirros@Mystara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pjotr »

K systému:
Většina akcí proběhne a uspěje automaticky. Pokud agent po někom vystřelí, prostě ho trefí. To samozřejmě platí pro běžné úkony, pro které agenti mají trénink/schopnosti. Výjimkou je libovolná akce, o které rozhodnu jinak.
Pokud před agentem stojí dostatečně těžký úkol nebo dostatečně silný protivník, nastupuje náhoda. Tu mám v rukou já jako vypravěč a buď přímo rozhodnu o výsledku nebo si hodím.
Z povahy žánru poznáte, kdy máte proti sobě silného protivníka a můžete podle toho volit jiný postup než proti kanonenfuteru. Je naprosto v pořádku bez milosti kosit řadové nepřátele, a když se objeví záporák, začít vyjednávat nebo nějak taktizovat.
Schopnosti postavy jsou shrnuty v jejím profilu agenta. Nezapomeňte pochopitelně také na slabiny a buďte připraveni, že na ně dojde.

Ještě k postavám, s ohledem na žánr zde považuji za žádoucí, aby se mezi agenty vyskytovali muži i ženy. Čili výjimečně povoluji a dokonce podporuji crossgender.
Uživatelský avatar
Pjotr
Strojník
Příspěvky: 532
Registrován: 10. 9. 2001, 00:00
Bydliště: Praha@Zeme / Mirros@Mystara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pjotr »

A pokračujeme v monologu...

Sekce je česká tajná organizace. Jejím úkolem je plnit zájmy jejích živitelů, což pokrývá mnohé: boj proti terorismu a organizovanému zločinu, průmyslovou i jinou špionáž, atentáty i ochranu před nimi atd. Část aktivit pak vzniká prostou setrvačností, kdy sekce musí bojovat s nepřáteli, které si udělala apod. Prostředky, které používá jsou často nezákonné, účel světí prostředky. Zcela běžné je zabíjení, mučení, podvody.
Sekce je propojena s vládními i ekonomickými kruhy, nejspíš i se zločinci. Fungují tu známosti, znalosti, hrozba vydírání. A peníze, pochopitelně. Situace je tu značně nepřehledná. Možná ani Šéf neví přesně, kdo je tím největším v pozadí.
Tradiční sférou zájmu je (fiktivní) zakavkazská republika Guzmenistán, kde má Sekce zájmy, cíle, sympatizanty, zdroje, ale i velmi napnuté vztahy s místní tajnou službou i s místními ruskými agenty. Vzhledem k dlouhé historii konfliktů zde další konflikty vznikají pomalu samy od sebe.
Tradičními nepřáteli na domácím bojišti jsou ukrajinská a vietnamská mafie, O sféry vlivu se pere ruská skupina Vítězný únor a relativně nově hrozí také Al-Kajda. K tomu samozřejmě množství jednotlivců a malých skupin, motivovaných náboženstvím, nenávistí, nebo penězi.
Sekce obývá rozsáhlé prostory v Praze, z velké části podzemní. Někteří agenti smějí bydlet mimo Sekci a znají její lokaci, jiní vyjíždějí jen na akce a přebývají v ubikacích.

Hlavou sekce je Šéf. Stará se o dlouhodobé plánování, o styk s nadřízenými/zadavateli. Má výborný přehled o svých agentech, o jejich motivacích, o jejich slabinách, na každého má páku. Zřejmě žije poměrně pestrý společenský život. Ve funkci je déle, než pamatují všichni kromě Taktika. A aby nedošlo k mýlce, je to žena.

Druhým v pořadí je Taktik. Plánuje souslednosti akcí, přiděluje týmy a zdroje. Jen výjimečně se ujímá velení jednotlivých akcí. Mezi operativci je poměrně nepopulární, protože právě on zadává i akce předem odsouzené k dílčímu neúspěchu a rozhoduje o obětování agentů. Prakticky nevychází z prostor Sekce.

Šéf zadává cíle, Taktik vymýšlí, jak jich dosáhnout. Plnění plánů pak mají na starosti týmy operativců. Každý tým má samozřejmě svého vedoucího, zpravidla i zástupce. Týmy jsou stálé, ovšem pro některé akce se vytvářejí týmy podle potřebných schopností účastníků. Obměnu v týmech také způsobují ztráty, kterých není úplně málo.
Neočekávám, že byste chtěli hrát Šéfa nebo Taktika. V případě eminentního zájmu je k dispozici Šéf, ale znamená to nutnost spolupráce a budete nejspíš trochu ochuzeni o překvapení. Ale ten pocit moci :-)=
Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů