Akce: Světový den D&D

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.
Uživatelský avatar
JArafat
Příspěvky: 51
Registrován: 11. 12. 2003, 13:43
Bydliště: Brno, Palestina a Peklo pod tím
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JArafat »

Qualdezar píše:Půjde tam někdo z brana? Nevíteto to někdo? Nerad bych tam přišel a viděl tam kolem sebe samé 15ti leté, dnd chtivé dračákysty. DMa dělám asi pět let a tak bych si rád zahrál zase za postavu, ale nevím, jestli tahle akce je to pravé místo. Koukám že všichni jsou z Prahy a Brno mi příjde docela zabitý. Ale možná se mílím. :think:
Mozna tam pujde cast nasi druziny, ale do Cernyho rytire vseobecne chodim jen kupovat prirucky, takze jeste nevim. Taky se bojim toho, kdo vsechno se tam sejde.
Žít neznamená jenom čekat na smrt
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Mozna tam pujde cast nasi druziny, ale do Cernyho rytire vseobecne chodim jen kupovat prirucky, takze jeste nevim. Taky se bojim toho, kdo vsechno se tam sejde.
Jen přijďte, ať se ta Brňeská komunita trochu pozná (jestli nějaká je :think: ). Od nás tam, zdá se, taky někdo příjde.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Attn Tůma - je to Wizardská organizace a třeba Alnag je u Wizardů registrovanej DM :) Takže pokud tam bude třeba někdo z Blackfiru, těžko budeš vysvětlovat proč se hraje něco jiného když vwizardi dali tohle SUPER adventure
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Jsem registrovanej GM RPGA, ale to je jedno. Ono tam není napsáno, že se musí hrát tohle dobrodružství Dalcore. Kdyby sis dobře přečetl pokyny (na takovým tom cáru papíru co tam ležel) věděl bys, že toto dobrodružství je určeno pro zoufalce typu majitel herny, který DnD vidí podruhé v životě, nebo DM, kterej není schopnej napsat ani kloudný hack-and-slash.

Takže je to samozřejmě v pořádku, my jako zkušení DMové si to upravíme k obrazu svému a nabídneme vám široké spektrum přístupů k tématu. Fane of Lolth je základ hlavně proto, že promofigurka a jiné propriety k akci zaslané se k tomu vztahují tak se z toho člověk těžko vymaní. $;)

A už přestaňte mlžit. Držím palce Brnu, aby měli alespoň jednoho DMa. Chce to ale se v té prodejně domluvit dopředu!
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

NO JO NO!!!!!!!!
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Takže jsem se byl zeptat v Brněnském rytířovy, jak bude vypadat sobotní akce, kolik tam bude DMů atd.. A dopadlo to tak že jsem se do DMování nechal uvratat :eyecrazy: , protože by tam byli, zdá se, jenom dva. Dobrodružství co jsem od nich dostal bude potřba asi trochu předělat, takže jsem docela zvědavej, jak se to nakonec vyvrbí. Jestli mě to neodradí, tak by možná mohl mít OG v Brně taky nějakou budoucnost :think: . To se ještě uvidí.
Každopádně kdo můžete, tak přijďte, určitě to bude zábava. $D
Uživatelský avatar
JArafat
Příspěvky: 51
Registrován: 11. 12. 2003, 13:43
Bydliště: Brno, Palestina a Peklo pod tím
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JArafat »

Qualdezar píše:Takže jsem se byl zeptat v Brněnském rytířovy, jak bude vypadat sobotní akce, kolik tam bude DMů atd.. A dopadlo to tak že jsem se do DMování nechal uvratat :eyecrazy: , protože by tam byli, zdá se, jenom dva. Dobrodružství co jsem od nich dostal bude potřba asi trochu předělat, takže jsem docela zvědavej, jak se to nakonec vyvrbí. Jestli mě to neodradí, tak by možná mohl mít OG v Brně taky nějakou budoucnost :think: . To se ještě uvidí.
Každopádně kdo můžete, tak přijďte, určitě to bude zábava. $D
Cekal jsem, ze to v Brne ztroskota. Mozna tam prijdu, zalezi, jak to vyjde s casem.
Žít neznamená jenom čekat na smrt
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

No, já nevim.. asi se ptám pozdě... ale může přijít i někdo, kdo DnD v životě... nehrál?
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Tůma's Revenge
Příspěvky: 139
Registrován: 9. 2. 2004, 11:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tůma's Revenge »

Může vždyť je to tam napsaný :)
Uživatelský avatar
JArafat
Příspěvky: 51
Registrován: 11. 12. 2003, 13:43
Bydliště: Brno, Palestina a Peklo pod tím
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JArafat »

Mam taky dotaz, kdy to zacina v Brne? Taky v 11:30?
Žít neznamená jenom čekat na smrt
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

No... Teďka sem se tam byl podívat... Na tým krámě je napsaný, že vod 12 do 19... Pokud sem se správně koukal...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Sylvaen
Příspěvky: 916
Registrován: 13. 5. 2004, 11:34
Bydliště: Blaen bHóirne@Merian, Svaekke@Arlan, Romhäryl@Fiery Halls, Praha@Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sylvaen »

Tož co, štatlaři, jak ste to vykérovali s tým díndýdejem? Jako fakt hópu že ste byli lepčí než tadyk cajzlici... :lol:
-"What's going on out there!?"
-"Murder. Want some?"
(George Stark in 'The Dark Half', Stephen King)
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Sylvaen píše:Tož co, štatlaři, jak ste to vykérovali s tým díndýdejem? Jako fakt hópu že ste byli lepčí než tadyk cajzlici... :lol:
Když jsem tam přišel a viděl tu smečku 15-letých dračákystů, tak se mi málem postavili všechny vlasy na hlavě. Už jsem si začínal říkat, že jsem se měl na tom DMování vys... A že s takovouhle asi žádnej OG v Brně nikdy nebude. DMové tam byly myslím tři nebo čtyři a jeden z nich si je vzal naštěstí na povel (ale celou dobu dělal strašnej bordel, měli štěstí že se mi nedostali do pazourů, to by viděli :-)= ). Nakonec jsem vyfasoval dva hráče z mé stálé skupiny, jednoho polozkušenýho DnDaře a jednoho začátečníka. Začalo se hrát v jednu. Vytáhl jsem svou upravenou, přeloženou verzi Fane of Lolth a uvedl je do hry. Probíhalo to v celku dobře, akorát jsme díky vedlejšímu stolu občas neslyšeli. Když se konečně dostali dolů, ostatní stoly byly asi v půlce. Když se blížil konec chrámu, přišli ještě dva hráči, jestli se můžou přidat. Řekl jsem jim že to vidím max. na hoďku, ale jestli chcou, tak ať se přidaj. Oba to už hráli docela dlouho a měli svoje postavy (chaos gnóma a thieflingiců :think: ) takže jsme se moc nezdrželi, a dokonce jsem zjistil že jeden z nich je pyrimidin. Jak se přidali, tak se to pořádně rozjelo, myslím Role-playing. Všechny to byvilo, tak jsme hráli dokud nás nevyhodili (asi v sedm). Fane of Lolth zabral asi 40% z celkovýho hraní a nejlepší byla ta část po něm. Tzv.: akce ve městě (nebo spíš zevlování).

Když to shrnu tak:
plusy:
měl jsem dobrou skupiny (a moji hráči snad konečně vyděli fakt hodně dobrej role-playing)
nezapomenutelný zážitek jak tieflingice hanobí poprsí Lolt pomocí kyseliny a trpaslík vede ní s kalhotama dolů, vykonává na oltáři potřebu. Nebo jak ta neviná holka s rohama a ocasem si od všech postav vypujčila různé suvenýry, které v tu dobu potřebovala ale zpátky je dostal jen pyrimidyn, který si na to pak vzpomenul
mám kontakty na dva dobrý hráče a jsme domluvení že se někdy sejdeme
nedostal jsem dračákysty

mínusi:
hluk
velký výběr promofigurek (drowka, drowka, drowka,...)
jeden z DMů (poplival mi Grayhawk a Dragon lance, Alnagu, Delcore, slyšíte to?) a navíc když jsem mu pujčil svůj překlad Fane of Lolth, tak to začal číst se slovy: ,,aha, tak tady je první chyba,..'' O-)

mé hodnocení 9,9 z 10 (týká se mé skupinky)
To je asi ve stručnosti $D vše
Uživatelský avatar
JArafat
Příspěvky: 51
Registrován: 11. 12. 2003, 13:43
Bydliště: Brno, Palestina a Peklo pod tím
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JArafat »

Qualdezar:
Diky za hru (polozkuseny DnDckar). Je mi lito, ze jsem odesel driv, ale ke konci uz jsem byl docela utahanej, tak jsem to vzdal. Videt v akci chaoz gnoma a thiegling zenu byl docela zazitek :-). Jsem rad, ze jsem nakonec skoncil v tyhle druzine, mam pocit, ze druzina z vedlejsi mistnosti (vedl je ten, co si cetl tvuj preklad) predcasne vyhorela. Snad se neco podobnyho bude jeste opakovat. Jaky to bylo v Praze?
Žít neznamená jenom čekat na smrt
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

JArafat píše:Qualdezar:
Diky za hru (polozkuseny DnDckar).
To jsi byl ty? :eyecrazy: :oops: , tak možná ne tak polozkušenej, jak jsem si myslel, ale ty jsi říkal něco ve smyslu, že moc nehrajete. Každopádně měl jsi docela zajímavou postavu (toho ,,šupáckýho kouzelníka'' $D ). Myslím že tvůj havran hlady netrpí. :wink:
Není zač, a taky díky, doufám že se to líbilo, v rámci možností (škoda že jsi potom odešel).

To MoMW and other Prague crew:
[/b]
Jasně, jaký to bylo? Povídejte. přehánějte. $P
Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti