[Hra] RomiKova hra

Archivní témata z historicky první sleziny tohoto Fóra.
Zamčeno
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

[Hra] RomiKova hra

Příspěvek od zrzavec »

Než se sem rozepíši, je ještě zájem o nějakého PJ/GM/ST? Klidně bych si nějakou hru vzal. zatím by mě zajímalo, jestli by měl někdo zájem semnou hrát a jestli je ještě místo.

Pokud ano, promyslím, které dobrodružství vezmu (případně která). Systém je mi nejbližší DrD+ (a další systémy, která znám již někdo vede).

Je tedy ještě místo a má někdo chuť zahrát si semnou jako s PJ?
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Zájem určitě bude, protože her není zrovna hodně, zvlášť po rezignaci Alnaga. Ale na Slezinu jede spousta lidí, kteří tuhle sekci nesledují, a do hry se přihlásí až na místě.

Každopádně ti můžu zaručit, že jestli si připravíš hru, hráčů najdeš více než dost.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Takže Markus ti to teď zaručil a jestli se to nesplní, vymyslíme mu nějaký trest :-)= .

Bude samozřejmě záležet, co zajímavého nabídneš a s kterými hrami se to bude krýt. Já osobně se obávám, že mi to nevyjde. Leč mám dvě hry na vykládáni a do dalších 2-3 jsem přihlášen.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

to se uvidí, já jsem zvyklý hrát i nad ránem. Na gameconu nám čas vycházel až od půl noci do rána...a stejně se hrálo. Poslední dobou mám tendence tvořit spíš hororovější dobrodružstí. Ale mám doma od všeho kousek:-)

A když nikdo nebude mít zájem tak si s někým zahraji já:-) Posledních x let jsem jen a jen Pj...
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Kdyby se hrálo DrD+ a nekolidovalo to s Jersonem, tak bych si zahrál nebo se aspoň podíval.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Mrknu jak hraje Jerson a domluvíme se. Já si udělám čas kdykoliv. :-)

Edit:
Zájemce dořešíme až na místě, kdo bude mít zájem zahraje si. Postavy vám klidně přidělím, v dobrodružství, které plánuji hrát primárně jsou staty a kostky to nejméně důležité. Včera jsem si jej testnul a hráči s ním byli spokojeni. bylo i nebezpečné, což je ideální. Dobrá atmosféra. Pokud vás někoho nalákám na menší hororové dobrodružství, máte se imho na co těšit.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Takže, slezina nám proběhla. Jak je vidět, byla veleúspěšná a to je dobře.

Já jsem stihl odehrát jednu hru, ač jsem sliboval i horor jednalo se o pohádkovou frašku. Hrálo jí semnou asi sedm lidí. byl byc rád, kdyby se někdo z nich dokázal vyjádřit. a trošku hodnotit:-)

Já bych si mohl vzít na paškál Áju. ta hrála RPG prvně v životě a proto to pro mne byla čest. Mít ji s Jersonem e své skupince.

Dobrodružství začalo v hospůdce, kde se družina dozvěděla o zápase dobrodruhů na náměstí. Hostinský tam utekl a vzteklá hostinská jej chtěla zpět. Nu, protom se rozvinul příběh ktrý doufám někdo zhodnotí.

¡Aja ukázala, že má talent. Zpočátku byla "opilá všemocností" a v dlouhodobém hraní by musela projít problémy jako je vyhlášená odměna a podobně. Během hry a s Jersonovou pomocí se otrkávala a ke konci dobrodružství podávala skvělý výkon jako všichni ostaní, čili, pro mě to byla čast zahrát si s ní, i s ostatními.

Děkuji vám za hru. Jmenovitě: Bart, Goran, Kin, Kafe, Jerson, Ája.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bart »

rádo se stalo

příjemně mě překvapilo, že ač jsem tenhle scénář čet a znal z dřívějška, Romik se postaral o to, abych o nic nepřišel... koneckonců - o příběh ani tak nešlo.

Hobití spolupráce s Kinem byla úžasná, tohle bych si rád někdy zopakoval.

ája mě příjemně překvapila, i když si myslim, že tohle nebylo úplně ideální první dobrodružství ( byl to spíš vtípek pro ty, co je věčný řešení závažnejch morálních dilemat už nudí)

přiznávám, že to nebylo to nejlepší, co sem na slezině hrál, ale konkurence byla hodně tuhá...

díky romikovy i spoluhráčům
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Abych se přiznal, tak tohle dobrodružství mám v paměti překryto těmi pozdějšími. Konkurence byla tuhá, k čemuž nemalou měrou přispěl fakt, že FATE je pro hraní frašek mnohem lepší. Také jsem si nevybral nejlepší postavu - hraní mého Tirgona Malmegila jako vážného elfího šlechtice mi trošku bránilo v užívání si atmosféry. Hodnocení: 8 z 10.
Ohledně Ájina hraní se musím připojit k RomiKovi, moje postřehy jsou celkem podobné.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Ufff, Gorane, to je celkem vysoké hodnocení. na to, že jsem to dobrodružství jel z hlavy a četl si ho naposledy...uhm, někdy v minulosti. tohle bylo jen rozjezdové, na zaplácnutí pátečního večera. Měl jsme připraveno mnoho dlaších, ale už na ně nebyl čas.

Musím uznat, že na frašky je naprosto nejlepší fate. Až bdu příště psát frašku pro DrD+ jistě tam zavedu nco jako Fate pointy, protože to byla dokonalost. Ale budou jen k vlivňování detailů a tak podobně. To ještě promyslím.

Nicméně, díky za feedback, příští slezinu se semnou zahrajte, vytvořím jedno speciální dobráčko jen pro slezinu:-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

No, chtěl jsem si zahrát DrD+ - hrál jsem ho, i když vlastně nejsem o nic moudřejší, ale nevadí 8)

Vcelku dobrý příběh, i když hnusná baba a sprostá služebná mě fakt odpozovaly, babu jsem si radši nepředstavoval, to bych měl křeče, a ta služka mluvila fakt jak dlaždič, pořád jsem se nemohl zbavit dojmu, že jde o feťačku s cigárem v tlamě.

Líbilo se mi, že jsme si mohli dělat v podstatě cokoliv, tedy všechny naše nápady vycházely.

Celkově bych řekl "dobrý zabíječ času" - příště si dáme něco vážnějšího. 8)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Jerson: takový dojem měla přesně udělat. Krásná, milá a sympatická...a hysterická dlaždička...

Já jsem myslel, že v sobotu stihnu jednu vážnější hru...nějak se to nevydařilo:-( Na příští Slezině napravím, to mohu slíbit:-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 919
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kin »

Na RomiKovo herni styl uz jsem preci jen zvyklej ale libilo se mi to ( a to kdyz sem si cet na strankach to dobrodruzstvi tak sem si rikla co je to za blbost a vubec se mi do nej nechtelo ... ).
Z jinejma hracema to preci jen bylo neco jinyho a byli to super spoluhraci .)
Ája "Šéf" $D hrála dost dobře, skoro se mi nechtělo věřit že hraje poprvý :)
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Abych upřesnil to hodnocení:
Kdybych měl poctivě hodnotit na x z 10, to moc nepůjde, protože třeba takové Klatě bych musel ohodnotit na 15/10 minimálně a i na Jersona by mi nestačila stupnice. Kdybych se na ni chtěl vejít, musel bych udělat zvláštní stupnici pro Slezinu, a hodnotil bych Klatě 10/10, Německo 8/10 a Pohádku 3/10. Pro porovnání s průměrem počítám, že hry na Slezině byly o řád lepší než jinde, v řeči čísel rozdíl 5 bodů. A 3+5=8.
Skutečně objektivní hodnocení ode mě nečekejte - do hodnocení se mi chtě nechtě promítá i celkový dojem ze Sleziny.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Moje ubohá pohádka...tak nízké hodnocení...To asi obrečím. Uvidím jak bude vypadat příští slezina, povezu max jedno dobrodružství nebo budu jen hrát:-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Zamčeno

Zpět na „Slezina - podzim 2006“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů