[Hra] Qualdezarovy hry

Archivní témata z historicky první sleziny tohoto Fóra.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

[Hra] Qualdezarovy hry

Příspěvek od Bajo »

Asi takhle. Neustále přemýšlím, co si připravím na Slezinu. Mám v hlavě několik nápadu a několik systémů, které bych chtěl vyzkoušet. Rozhodl jsem se tedy, že to nechám na ostatních a o co bude největší zájem, to vyberu.

Možnosti jsou:

Dead Inside (DI) - hororově/temně laděné Urban Fantasy o ztrátě a získání duše. Odehrává se jednak v našem světě a potom částečně také v tzv. Spirit World. Hráči ztvárňují postavy, které ztratili nějakým způsoběm duši. Jejich nitro umírá a oni začínají pociťovat prázdnostu. Stávají se z nich. tzv. Dead Inside, kteří mimo jiné mají možnost zjistit, že svět ve skutečnosti není takový, jak se jim zdál. A samozřejmě se snaží zskat duši zpět (ať již svojí, nebo nějakou jinou). Celé je to zabaleno do temné a symbolické atmosféry.
(Odhlasováno, bude se hrát)

Little Fears (LF) - hororové RPG o dětském strachu. Odehrává se v našem světě a postavy stvárňují malé děti (6-12 let), které jsou konfrontovány se svým strachem a musejí se mu postavit. Ať už je to strašidlo pod postelí, starší spolužáci, alkoholický otec, strašidelný dům.. nebo všechno dohromady. V pozadí, na tajném a strašlivém místě mimo tento svět totiž stojí někdo, nebo něco, co se snaží děti (jako jediné zástupce nevinnosti v našem světě) zastrašit, zdeptat, zničit a využívá k tomu různé služebníky a různé techniky (strašidla, domácí násilí, ale i zneužívání a pod...). (Odhlasováno, bude se hrát)

Over the Edge (OtE) - Už se vám někdy stalo že svět se zbláznil. Že těch směšných teoriích, těch směšných konspiračních teoriích by mohlo něco být? Probuď se a dej si další cigaretu, tohle je skutečný svět... OtE je surrealistická konspirační RPG (invaze mimozemšťanů, tajné vládní pokusy a tajní agenti, starověké spiknutí,... cokoliv). Odehrává se na smyšleném ostrově Al Amarja v městě Edge.
(Odhlasováno, nebude se hrát)


World of Darkness (WoD) - o WoD asi většina slyšela. Temná varianta našeho světa s upíry, vlkodlaky, duchy, mágy a kdovím čím ještě. Na slezinu bych připravil krátký příběh za smrtelníky. Parta studentů se vydává oslavit silvestr na chatu. Chatu v malebném údolí u jezera a hlubokého lesa. Chatu celkem daleko od civilizace. A jak už to ve WoD bývá, něco se se zvrtne.... (myslím že na té chatě by to mohlo být celkem sugestivní).
(Odhlasováno, nebude se hrát)

Výběr je na vás, takže hlasujte, ptejte se, vyjadřujte se. (Dvě hry s největším počtem hlasů vyhrávají).
Rozhodl jsem se, že hlas můžezte dát jen jeden (čili žádná lomítka), bude to tak jednoduší. Svůj druhý hlas můžete dát formou psaného příspěvku, taky na to budu brát zřetel.
------------------------------------------------------------------------------------------
Zájemci:
Dead Inside – Vlasák, Bifi, Pieta (1-2 volná místa)
Little Fears – Vlasák, Treven, Kin, (chybí dva ci hlasovali)

(Pokud jsem na někoho zapomněl, ať se mi připomene, ti co tam njsou a hlasovali. Ještě někdo určitě chybí)
Naposledy upravil(a) Bajo dne 12. 10. 2006, 11:21, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Over the Edge bych mne lákalo. Uvidíme, jak to vyjde...
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Já teda nevim, jestli se někde nebudu křížit, ale Dead Inside zní velmi lákavě...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Mě nic z toho, jsem laděn jinak ...
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hra] Qualdezarovy hry

Příspěvek od Jerson »

Qualdezar píše:Over the Edge (OtE) - Už se vám někdy stalo že svět se zbláznil. Že těch směšných teoriích, těch směšných konspiračních teoriích by mohlo něco být?
Trochu mi fušuješ do řemesla, ale o to víc bych si tohle chtěl zahrát, abych viděl jak se takové věci dělají jinde. Jen nevím jak mi to vyjde časově, jdu se poptat do vedlejšího tématu.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Jenom bych chtěl poprosit, máme tu zatím 6 hlasů a čtyři příspěvky, z čehož Dalcor nehlasoval, takže bych poprosil každého, kdo hlasoval, aby to i napsal. Abych měl přehled, kdo co chce a případně se na něj taky popom dodstalo, když už pro to hlasoval. Dík :D
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Hlasoval jsem pochopitelně pro Little Fears. Ale jelikož si to můžu zahrát i v Brně, klidně si můj hlas zase odečti :wink:
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Ale v Brně si třeba nezahraješ s těma, co na Slezině. Uvidíme jak to dopadne.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Ja som hlasoval za Dead Inside a to preto, ze Little Fears som hral, WoD niekolko rokov dokonca a uprednostnim ho pred Over the Edge.

M
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Hlasoval jsem za Little fears a sekundárně pro Death inside.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
hass
Příspěvky: 15
Registrován: 27. 2. 2006, 11:43
Bydliště: ČB/občas Strahov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hass »

Tak to já hlasoval pro WoD, neb v něm nemám nahráno téměř nic :o/
Sekundárně bych bral Over the Edge (rozhodně se nedá říct, že to není zajímavý).
Ale protože zatím není detailní herní harmonogram, tak těžko něco slibovat a hlásit se do X her . . .
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Drahý Q, už víš, kdy se to bude hrát?
Dovolil bych si navrhnout ti pátek večer, protože pak by to všechno krásně vycházelo... :roll:
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Podřídím se potřebám organizace.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Znamená to tedy: "Ano, v pátek večer?" :wink:
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Markus píše:Znamená to tedy: "Ano, v pátek večer?" :wink:
Znamená to víc. Znamená to kdikoliv to bude potřeba aby se to hodilo, tedy kdykoliv večer samozřejmě. Takže klidně v pátek večer. :wink:

Edit: Samozřejmě budu mít dvě hry. Jedna to vypadá, že bude Little Fears. Druhá ještě nevím, nechám hlasování ještě chvíli běžet a kdyžtak si hodím mincí $P .
Zamčeno

Zpět na „Slezina - podzim 2006“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů