[Hra] Tuk-Enekovy hry

Archivní témata z historicky první sleziny tohoto Fóra.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Jop, dobrá, začínám mít zase trochu čas se věnovat těmhle věcem. Takže...

Zájem mi tu naznačili Sathel, Fritzs, Invictus a Qualdezar. Máte teda nějakou představu o tom, koho byste případně, když vám to vyjde, chtěli hrát?
Pokud vás zajímá něco, co jsem neuvedl nebo není jasné, rád doplním...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

No mám teď ještě práci s Alphou Centauri, a zítra jedu do Tater, takže na nějké vymýšlení nemám čas, ale viděl bych to na nějakého homo sapiens pumilionis. Trpaslíci jsou mí oblíbenci. 8)
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Ja to co jsem psal: ztroskotanec, ex-novinář, ex-detektiv, něco na ten způsob.
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

A kde se bude hra přesněji odehrávat? Alespoň kontinent, původní stát, region, v název města snad nemohu ani doufat :) Plus nějaká politická situace by taky bodla. Já jsem SR nikdy nehrála, tak v tom trochu tápu.
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

doplnim odpoledne, pokud mě mé drahé připojení tentokrát laskavě zprostředkuje přístup na net :(
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Dobrá... zatím mi to funguje...

Ale zjistil jsem, že je zbytečné vám tu psát o magii, protože jsem to už jednou psal v sekci SR ;)

Najdete to ZDE
((http://rpgforum.cz/viewtopic.php?t=2051))

Kdyby byly nějaké nejasnosti či dotazy, opět se stačí jen zeptat...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Jo... bude se hrát podle kerý edice...?
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

V zásadě dvojka. Nějaký prvky trojky (iniciativa a tak), který zjednodušujou život. Ono popravdě mezi II a III žádnej fatální rozdíl neni (změna práce s dice poolem u magie, ale v konečném výsledku to vychází +- nastejno, něco málo v matrixu a riggování).

IV znám, ale nemám jí moc zažitou a hlavně nějak moc nežeru ten sociální posun co se v tom světě mezi III a IV odehrál (přišla další generace, která je narozdíl od té předešlé už zžitá s Šestým světem, který pro ni není cizí. Ten svět má už prostě trochu jinou atmosféru...).

Jinak na začátek, pokud bude zájem, dám kromě základního INTRA do světa taky nějaký INTRO do systému a hry samotný. Pokud teda bude zájem, jinak by se jen hrálo...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Hmmm... u IV se mě víc líbí systém... a jelikož sem to nehrál tak v tom ten rozdíl necítím... přinde mi to v podsatě stejné...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

ze bych se zapsal na shadowrun? kolik je za to kreditu? 8)
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 919
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kin »

můžu se jen zeptat ??
- Kdy a kde se to hraje ??
SR bych si rád zahrál (miluju atmosféru toho světa ... ).Ale nějak jsem nezjistil kde to je a jestli už to náhodou neproběhlo ...
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Všechny hry vyhlášené v tomto tématu se odehrají na RPG slezině na konci října.

Viz toto téma: http://rpgforum.cz/viewtopic.php?t=2353
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 919
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kin »

Mockrát dík.
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 919
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kin »

Bezva.Tak jsem si přečetl kdy a kde to je, a pokud se seženou na tuhle hru ještě volná místa tak bych se rád přidal ...
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Jop... určitě... nějak si tenhle thread projdi ať se zorientuješ... a asi i obecný thready o týhle akci (všechny sou v týhle sekci). A řekni si co bys chtěl hrát.

Fritzs: SR II/III - typ de po ulici, v noci a tak. Ze střechy seskočí upír, udělá "uááá!" vycení zuby a typ si řkne: Kurva? Upír? Co to je za nesmysl? To ne!
Z konce uličky přilítne fireball, usmaží upíra, čaroděj dojde, zkontroluje mrtvolnost a typ je vyjevenej, že viděl kouzlo v praxi.

SR IV - typ de po ulici, skočí před něj upír, udělá "uááá!", typ s myšlenkou "upír? Ty sou v tomhle světě taky?" vytáhne slzák, napálí mu ho do xichtu, zjistí že to nefachá (upír má mrtvý oči) a pomyslí si: Doprdele. Z konce ulice přiletí fireball, upraží upíra, čaroděj přijde a typ poděkuje, jako by upíra odpravil prostě bouchačkou.

Ten svět už je jinej. Neni tak temnej, ve smyslu jako neznámej. Lidi v něm jsou vychovaný lidma, co se v něm narodili, už v něm nežije skoro nikdo, kdo by pamatoval dobu před Probuzenim... je to takový jiný, prostě.
Systém... je jinej. Těžko říct jestli lepší nebo horší, to je IMO hlavně o vkusu a zvyku.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Zamčeno

Zpět na „Slezina - podzim 2006“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů