RPGFórum Slezina - takový náš soukromý Con

Archivní témata z historicky první sleziny tohoto Fóra.
Zamčeno

Která varianta na Slezinu vám vyhovuje nejvíce?

RPG Camp v Černošicích (by Ebon)
5
21%
DDM v České Kamenici (by Vannax)
1
4%
Srub v Novohradských Horách (by Sathel)
9
38%
Je mi to jedno, přijedu kamkoliv.
7
29%
Je mi to jedno, asi nepřijedu.
2
8%
 
Celkem hlasů: 24

Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

RPGFórum Slezina - takový náš soukromý Con

Příspěvek od Markus »

Pořád si myslím, že udělat si "con" sami sobě by bylo nejlepší. Lidi z fóra jako organizátoři, lidi z fóra jako návštěvníci - každý by přivedl pár kamarádů a bylo by. Od nás pro nás. Podle vlastních představ. Con, který není pro teenagerovské dračákisty, ale pro "vyspělé hráče".

Nejdůležitější by bylo sehnat zázemí, budovu, místo... Pak už by to šlo samo.

Update by Qualdezar:
Zdá se že RP Con/slezina proběhne někdy kolem září (ještě není přesně stanoveno). V úvahu přicházejí tyto možnosti. Rozhodne se anketou, komu co vyhovuje.

by Vannax - DDM v České Kamenici:
Česká Kamenice - DDM (Severní Čechy - na mapě od Děčína kus doprava.)
Vlakový spojení z Prahy celkem ujde.
Ubytování - dům dětí a mládeže
kapacita - ??? 40 - 60 lidí (max¨.), vlastní spacáky a karimatky
příruční kuchyňka k dispozici
Několik hospod na výběr.
O zajištění fungování na místě se můžu postarat já - navádění zbloudilců (mám zaplněné dva sloty na navigaci ), ubytování, atd. až po vysvětlení kudy se jde na záchod.
A protože všechny jmenovaný místa (Dálava i Černošice) jsou u řeky, tak bych rád poznamenal, že tohle je taky u řeky - jestli je to teda nějaký měřítko.
Na výběr z několika hospod.
Ubytování taky asi 50,- Kč na osobu a noc.
by Ebon - Černosšice tzv."RPG Camp"
V Černošicích budujeme rekreační a odpočinkový areál. Odhaduji dle stávajícího vývoje, že za měsíc již budeme plně připraveni na léto a lidi. Což zahrnuje stánek s pitím a občerstvením, zahradní gril pro mé performance, elektřinu, místo pro příjemné posezení ve stínu a několik dalších vychytávek, které s vaší akcí nesouvisí.
Pro vás platí nutnost postavit si stany, jsem schopen zajistit vam soukromí ve formě vlastního party stanu nebo něco podobnýho.
Techno nebude, páč jsem ze starý školy a zvuky hroutícího se nádobí mě neuspokojují.
Nechtěl jsem akci pri MS, páč teď mám svých starostí dost. Jinak cca za měsíc rozjíždíme ostrý provoz a pak během léta, podzimu kdykoliv.
Nabízel jsem to, páč jste nic neměli. Tudíš mě nijak neuráží, že jsou i další možnosti. Proto se prosím svobodně rozhodněte.
by Sathel - srub v Novohradských horách
Kdyby vám toto nevyšlo mohu na září nabídnout srub v Novohradských horách u Benešova nad Černou. Jsou tam kamna na dřevo, záchodky nedaleko, řeka hned vedle. Jediné co zatím chybí je sprcha a do hospody je to 5km (nicméně sudy si tam vozíme často ) Spaní na půdě na madračkách ve vlastních spacácích. Lidí se vejde podle toho jak moc se budete mačkat, ale 40 je minimum.
Cena: cca 50Kč/osoba/noc
Doprava: Do ČB z Prahy vlakem (204Kč)/autobusem, poté do Benešova nad Černou autobusem (50Kč)
Ano, poloha je to trochu odlehlá. Abych vám to přiblížila: musíte se dostat do ČB, potom asi každou hodinu, dvě jezdí autobus do Kaplice, zde navazuje bus do Benešova nad Černou (jede většinou do 15min), vystupuje se na zastávce Dluhoště-rozcestí, odtud je to ještě dobrých 5km pěšky (nebo autem) ale cesta rychle utíká a odměnou vám budiž krásná neposkvrněná příroda a Dobré vody tolik kolik jen vypijete. Samozřejmě nemá to výhody (velko)města, nicméně střecha nad hlavou, pitná Dobrá voda a elektřina je garantována. Teplo za trochu námahy se sekyrou také.
Srub se skládá ze dvou místností: kuchyně a jídelny.
Kuchyně je o něco menší (cca 5x5m) jsou v ní veliká kamna, závodní plynový sporák, lednice, tuším i rychlovarná konvice, police s nádobím a skříň s trochou železných zásob.
Jídelna větší (10x5m) vybaveno asi 10 stoly a nespočtem židlí.
Vše pokryto dlaždicemi.
Spí se nad kuchyní a jídelnou v místnostech s koberci a madracemi (bohužel už nejsou nejnovější). V případě nouze jsou zde ještě dva menší sruby (opravdu malé) kde se dá najít vše možné, co se používá při táborech, tam se vyspí ještě tak 10 dalších lidí.
Pokud má někdo připomínky, tak sem s nimi. (Jen doufám, že jsme nikoho nezapomněli pozvat).
Naposledy upravil(a) Markus dne 23. 2. 2006, 20:50, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

A proto se ptám... co je cílem. Já se chci hlavně sejít. Na hráče DrD z vysoka (cenzurováno). :>;o) Takže co udělat nějakou fakt velkou sešlost... můžeme na to založit nové téma...
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Já chci obojí.

Můžeme udělat jednu velkou sešlost an které by se hrálo, když dáme dohromady více jak 40-50 lidí, myslím si že by nám rytíř vyšel dříve
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

OK. Jak psal SEB vedle, asi by to nemělo být nic oficiálního - protože pak do toho začíná lézt legislativa. Viděl bych to jako "neoficiální" sraz pro "zvané" (všichni lidi z fóra; přiveďte kamarády).

Reálný počet účastníků bych viděl na cca 50. Budou to vesměs zkušení hráči, žádné davy 13letých ťunťů - samotný tento fakt by mohl přitáhnout i lidi, kteří normálně cony nemají rádi (já $D, Alnag, Quasit...).

Program: Co si uděláme, to si uděláme

Může být spousta přednášek (zaručeno odborné publikum) a samozřejmě HRANÍ!!!!

Problém jediný: potřebujeme místo. Černý rytíř... no... ehm... nevím, jak tam chcete nacpat 50 lidí a zároveň nechat otevřenou prodejnu :roll:
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Nic neslibuju... nepředpokládám, že z toho něco bude... ale můžu to zkusit...

Pokusil bych se něco domluvit s vedením řečkovickýho DDM, znám místní vedení... mají k dispozici dvě velké třídy na ZŠ Horáckého a zapůjčenou budovu na špici(řečkovický kasárna)... Samozřejmě v Brně pokud to nevadí...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Fritzs: Mno... pro mě jakožto Pražáka, a asi i pro další, vcelku vadí. Nevyplatí se mi jezdit ty hodiny do Brna, pokud to neni aspoň celovíkendová akce... alo pokud jste to jako celovíkenďák mysleli...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Tuk-Enek píše:Fritzs: Mno... pro mě jakožto Pražáka, a asi i pro další, vcelku vadí. Nevyplatí se mi jezdit ty hodiny do Brna, pokud to neni aspoň celovíkendová akce... alo pokud jste to jako celovíkenďák mysleli...
Já bych si zatím navrhoval nezavírat potenciální možnosti tím, že si určíme město. Zkusme otestovat všechny potenciální lokality. Když budou přívětiví v Brně proč ne... :>;o)
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Takže todle je asi stoprocentně zabitý, teďka sem je obvolával... do těch dvou tříd na Horáckym nás nepustí a budova v areálu bývalé kasárny se bude rekonstruovat a navíc sou tam myši $cry$ $cry$ $cry$
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Fritzs píše:...a navíc sou tam myši $cry$ $cry$ $cry$
Tak budeme hrát slušný upíry, kteří nevysávají lidi :-)=

Ale škoda...
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Příspěvky, které se objevily ve vedlejším tématu, a které sem tímto přesouvám:
Alnag píše:Zřejmě v červnu nebo tak někdy proběhne SEBem již dříve avizovaný RP Con, což ovšem plně neuspokojuje moje komunitní choutky. Takže bych chtěl navrhnout akci s pracovním názvem:

RPG Forum Convention

Kdy: nevím, až se to podaří zorganizovat

Kde: kdekoliv nás budou chtít

Za kolik: co nejlevněji... na rozdíl od conů tohle nemá být prodělečná akce, nebudeme investovat do propagace v časopisech, nebudeme tisknout programy ani rozdávat odznáčky a takové blbinky...

Kdo: komunita kolem RPG fóra a hosté, které si přivedou, komorní akce max. tak cca 40 lidí... (ale spíš míň) víme jak to chodí s účastí že?

Co: cokoliv o co bude zájem, hraní, pokec, přednášky (pro zasvěcené), workshopy...

Proč: Protože bandy hráčů DrD už mne straší i v nočních můrách, protože internet je fajn, ale bylo by hezké něco podniknout společně...

Nyní k praktické stránce věci:

První věc, kterou bychom měli vyřešit (kromě toho zda vůbec) je kde...

Možná se nějakých dobrák (hálo, hledá se...) uvolí nechat si od bandy šílenců zplundrovat chatu (což by asi bylo ideální), můžeme přepadnout nějakou hernu (a vymodlit si na nich aby nás tam nechali přes noc - méně pravděpodobné nebo si jinoměstské hráče rozebrat domů - velmi obtížné), mohli bychom mimo sezónu okupovat nějaký penizonek (čím by se vyřešilo ubytování lidí z jiných měst a zároveň by byl i prostor) nebo nevím... Možná nějaký DDM nebo KC by se dalo přemluvit.

Takže tímto oživuji staronovou diskusi o vlastním setkání, kterému nebudeme říkat con, protože to není con, protože con musí mít povolení od fandomu a splňovat nějaká další sílená kritéria na která zvysoka co kašlu...
Vannax píše:Jestli to má být v Praze, tak nemůžu sloužit.
Jestli může být místo konání i jinde, tak bych věděl. I s noclehem (dost levným).
Ale to je asi dost zbytečný psát do tématu, který se jmenuje RPG Con v Praze....
Alnag píše:Ne, nemusí to být v Praze. Ten název tématu je dost zavádějící, asi ho změním. Nicméně, pokud by to bylo někde jinde předpokládá to skutečně aktivní zapojení lokálních účastníků...
Vannax píše:To bysme museli nějaký lokální účastníky sehnat.... takže nic.
Markus píše:Nevím, proč by to nemohlo být mimo Prahu. Upřímně řečeno, na nějaké vesnici se sídlo pro 40 lidí najde snáz než v Praze. Jediný problém je, jestli Pražáci budou ochotní opustit své město

Jinak máte mou plnou podporu. Počítám, že udělám nějaké přednášky i hry.

Mottem této akce by se mohlo stát: "Sami sobě"

S ubytováním bohužel sloužit nemůžu.
Jak už jsem uvedl, na takový con pojedu rád a rád se budu i aktivně účastnit. Bohužel mé pracovní vytížení mi nedovoluje organizovat moc věcí okolo, když i teď píšu z práce vlastně načerno.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Ok, takže v tuhle chvíli nás trápí jedna věc:

Potřebujeme prostory pro RPGFórum Slezinu

Kdokoliv víte o místě, kde by se dala spáchat víkendová akce pro +-30 lidí (odhad), prosím, pište to sem.

Vannax: Naznačovals cosi o možném místě. Můžeš říct něco bližšího?

Ebon Hand: (doufám, že si to přečte 8) ): Kdysi dávno v Nosferatu ses zmiňoval o nějakém velikánském statku/stodole na jihu Čech a já, kdoví proč, jsem si na to zrovna vzpomněl. Je to místo pořád k dispozici?
Uživatelský avatar
Vannax
Příspěvky: 656
Registrován: 17. 10. 2001, 00:00
Bydliště: česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vannax »

RE Markus:
Místo pro 40 lidí max. (plus mínus)
Menší kuchyňka k dispozici, společenská místnost + dvě menší pro případný hraní + pár místností na ubytování.
Vlak/autobus
Na výběr z cca 7 hospod různýho ražení.
Termín potřeba dohodnout dost předem, aby tam bylo přes víkend volno.
Spaní na zemi (vlastní spacák + karimatka) ubytování za cca 50,- Kč/osoba a noc.
Severní Čechy, cca 120 km od Prahy.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Vannax píše:RE Markus:
Místo pro 40 lidí max. (plus mínus)
Menší kuchyňka k dispozici, společenská místnost + dvě menší pro případný hraní + pár místností na ubytování.
Vlak/autobus
Na výběr z cca 7 hospod různýho ražení.
Termín potřeba dohodnout dost předem, aby tam bylo přes víkend volno.
Spaní na zemi (vlastní spacák + karimatka) ubytování za cca 50,- Kč/osoba a noc.
Severní Čechy, cca 120 km od Prahy.
To zní dobře...
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Vannax píše:RE Markus:
Místo pro 40 lidí max. (plus mínus)
Menší kuchyňka k dispozici, společenská místnost + dvě menší pro případný hraní + pár místností na ubytování.
Vlak/autobus
Na výběr z cca 7 hospod různýho ražení.
Termín potřeba dohodnout dost předem, aby tam bylo přes víkend volno.
Spaní na zemi (vlastní spacák + karimatka) ubytování za cca 50,- Kč/osoba a noc.
Severní Čechy, cca 120 km od Prahy.
To zní skoro hodně dobře. :D
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

To zní hrozně! Spaní ve spacáku na kerimatce na zemi! ;)

Kde přesně?
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Zamčeno

Zpět na „Slezina - podzim 2006“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti