Ankety

Diskuze k Romikovým stránkám, věnovaným převevším Dračímu doupěti +;
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Ankety

Příspěvek od zrzavec »

Na stránkách RomiKovy družiny se dá nejaít několik anket, rád bych přidával další, ale nenapadají mě, znáte to.

Pokud máte někdo nějaký návrh na anketu, napište mi to do tohoto tématu a já vytvořím anketu dle vašeho přání. Nerad bych zde viděl anketu na to, který systém je lepší a jak se vám ten který systém líbí - z jednoho jediného důvodu: Myslím si, nemá smysl říkat, který systém je nejlěpší. Všechny jsou nejlepší (pro každého jiný, ale každý má ten svůj).

Nejnovější anketa (za pár chvil) bude o nejlepší příběh na stránkách. S Družinou jmse vybrali soutěží čtyři nejlepší příběhy a nyní se objeví v anketě, kde budete moci rozhodnout vy o pořadí.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2664
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Vitus »

Některé webové stránky mají "individuální ankety" ke každému článku typu Líbí / Nelíbí / Nezaujalo mne to.

Uměl by jsi to tam taky nějak takhle vpašovat ako standard ?
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Ano, to jsem promýšlel, jakmile budu mít chviluku (co nejdříve) pokusím se to udělat ke všemu. Ale spíše bodovým hodnocením pod článkem. Již to mám promylšené, ale tak aby šlo bodovat vše. :-) Je vidět, že s naše myšlení ubírá velmi podobným směrem:-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Na stránky jsem přidal novou anketu. týká se obsahu dobrodružství - zda mají obsahovat ilustrační texty, které jsou vhodné pro čtení hráčům či nikoliv. Já tyto texty příliš nepoužívám, ale někdo by za ně moýžná byl rád. Prot jsem přidal tuto anketu.

Do budoucna plánuji rozšíření anket - budete moci hlasovat o kvalitě dobrodružství, článku i doplňků.

budu rád i za vaše návrhy na ankety.

Kdokoliv máte zájem hlasovat (v tomto případě, čím více, tím lépe) hlasujte Zde
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Přidal jsem další anketku, tentokrát si zahlasujete, který příběh se vám líbí nejvíce. Vybral sjem pět nejnovějších příběhů. Tak se nezdráhejte a hlasujte. Ohodnoťte tvorbu hráčů :-)

Hlasovat se dá Zde
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Zamčeno

Zpět na „Stránky RomiKovy družiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti