Implicitní hodnost

Archiv globálních témat týkajících se celkově chodu fóra. Abychom věděli, kdy se tu co změnilo.
Zamčeno

Který nápis chceet mít defaultně v kolonce Rank pod jménem?

"Diskutér"
7
23%
"Uživatel"
8
27%
Prázdný rank
13
43%
Jiný
2
7%
 
Celkem hlasů: 30

Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Jo, to by se mi líbilo o dost víc...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Já se vzdávám :doh:

Víte co? Já prostě od téhle chvíle přestávám sledovat tohle téma. Siriene, Quale, moderátorská práva máte, dělejte si co chcete. Domluvte si, co chcete. Udělejte si tu anketu, jak chcete.

Mě potom akorát napište PMku, co mám nastavit jako implicitní hodnost, a já to nastavím.

Tohle už je nad moje síly... ::o/
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Qual: dalo by se to udelat tak, aby si kazdy nastavil co chce, ale to se vrchnimu krutovladci nelibi.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Sosacek píše:Qual: dalo by se to udelat tak, aby si kazdy nastavil co chce, ale to se vrchnimu krutovladci nelibi.
Nebo aby to poté krutovládce (či jeho ... můžu říct "poskoci" 8) ) schválili, ale nechce ani to. Už nevím.

Markusi, posloucháš hlas davu (případně hlas z davu)?
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Vrchnímu krutovládci je to už myslím jedno, ne :)
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Příspěvek od Raven »

Markusiiiiiiiiiiiiii!
Nezlob se na nás...
Prosiiiim...
My už budem hoooodní, slibuju!
$P
"Make BDSM, not war, sister."
Uživatelský avatar
Jezevec
Vypravěč
Příspěvky: 694
Registrován: 3. 7. 2006, 07:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jezevec »

Markus píše:Já se vzdávám :doh:
Naprosto se ti nedivim a stojim za tebou v tomhle rozhodnuti.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Sosi: To se nelíbí ani mě. Vůbec...

Spíš se mi přiznejte - kolik lidí z těch, co hlasovali "nic", by radši chtělo třeba Diskutéra místo toho "nic nebo uživatel"???
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Tohel hlasovani stejne nema smysl. Spis bych mel otazku na tym: proc sem vubec to hlasovani davate, kdyz vas vysledek budto nezajima (markus) nebo ho stejne neberete na vedomi (tukanuv pokus vydavat hlasy proti hodnotem za hlasy pro dikutera).

Proc to sem vubec davate? Jediny zpusob jak zajistit aby se hodnosti libily kazdemu (tj. aby mel kazdy jakou chce) jste odmitly s tim ze je prilis demokraticky a pratelsky k uzivatelum, proc to sem vubec davate, kdyz na vysledku stejne nezalezi?

Tohle predstirani ze vas nazory uzivatelu zajimaji je jen ztrata casu. At si proste nejakou Markus nastavi, treba "ubohy smrtelnik". Precejen, uz to nejsous tare casy, kdy tu moderatori byli kvuli uzivatelum, a ne naopak.
But nobody came.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Sosi, vylejvej si svou osobní uraženost a depku z čehokoliv někde jinde a na účet někoho jinýho, ano? Myslím, že tu je spousta důkazů po celym Fóru o tom, že nás všechny názory uživatelů zajímají. TAk přestaď vytvářet dojem, že to tak neni, planym žvaněnim, jaké máš ve zvyku. Děkuji předem.

EDIT: O starých časech raději zrovna Ty nemluv
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

2 Sirien: Ale notak, jsou Vánoce, tak buďme k sobě přátelští a tolerantní 8) .

2 Sosi: Mylsím že moderátoři se opravdu snaží vyjít vstříct. Kdyby to tak nebylo, tak tu tyhle diskuze nejsou. Mě osobně na hlasu veřejnosti záleží nejvíce a nejsem v tom určitě sám. U Markuse to není o tom, že by ho to nezajímalo, ale Rezignoval. Prostě už na to neměl sílu, bylo jasné, že se nikdy všem nevyhoví a navíc se to tu řešilo už dlouho.
Asi budem ožná nejlepší, ať si to každý nastaví sám. Nikomu se tím asi neublíží. Jen to bude za cenu. Že speciální rank, nebude už moc speciální.

Každopádně teď to neřešte a užívejte si Vánoce. :)
LZJ
Příspěvky: 629
Registrován: 25. 8. 2004, 14:34
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LZJ »

Mě jedině vadí, že se to neřeší podle smysluplného pořadí.
IMHO je třeba nejdřív zodpovědět otázky jako:
- mají mít uživatelé u jména hodnost?
- co má vyjadřovat a jak se má určovat?
- má záviset na nějakých objektivních skutečnostech?
- může ji ovlivňovat sám uživatel?
- mají mít hodnosti předem danou formu (např. pevný výběr) nebo může být text zcela volný?

A teprve po zodpovězení těch otázek má smysl se ptát:
- jaká má být implicitní hodnost?

Já osobně mám dojem, že nebyla závazně zodpovězena ani první a nejdůležitější otázka. :(

EDIT: A taky by mě zajímalo, kolik z hlasujících pro Nic, tím skutečně myslelo "=zrušit hodnosti".
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Hodnost by u jména být myslím měla. Není to nutné, ale proč ne?

Má vyjadřovat určitý vztah k Fóru, resp. u těm kteří jsou tu dýl nebo se opravdu aktivně zapojují atd. by měla dát možnost se nějak specifikovat (Viz Quasit, Joeyeti...), navíc hodnost nabízí velmi příjemnou možnsot aby se lidi patřící k jedné skupině vzájemně odkázali - viz Romíkovci.
Určovat se tedy má buď
> dlouhodobým vztahem k Fóru
> Příslušností k něčí herní skupině

Rank určovaný podle skupiny závisí na skupině, rank který si lidé vyberou když tu sou dýl na tom, jak se vůči Fóru vnímají (případně, v případě třeba joeyetiho, jak je vnímá zbytek Fóra :-)= ). Defaultní rank u ostatních by měl být nějak neutrální. Žádný rank nesmý být vulgární, urážlivý etc...

Ano, uživatel který tu bude po určitou dobu nebo se bude nějak hodně aktivně zapojovat (ne spamovat, ale zapojovat) si rank vybírá sám, omezen je pouze nějakým rozumným rozsahem. TAké by si měl uvědomit, že rank není podpis, je dlouhodobější a měl by také vyjadřovat něco trochu jiného.

..............................................................................................

Tenhle koncept byl určený, a proto jsme se začali ptát po defaultním ranku.

K tomu EDITu - mě právě taky, proto se mi takhle zformulované hlasování nelíbí. Myslím, že spousta lidí by byla spíš třeba pro diskutéra než pro nic... nicméně skutečnost že to je aktuálně 10:13... no, nevím, to mi moc jasné nepřijde. Ještě uvidíme...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

a to je vize celyho tymu, nebo jen tvoje?
But nobody came.
LZJ
Příspěvky: 629
Registrován: 25. 8. 2004, 14:34
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LZJ »

Sirien píše:Tenhle koncept byl určený, a proto jsme se začali ptát po defaultním ranku.
Ten koncept se mi zdá rozumný, ale podle některých postů se mi zdá, že není tak jednoznačně přijatý všemi.
V každém případě, pokud ten koncept platí, tak je současná anketa s možností zrušení hodností mimo kontext. A asi nejlepší by bylo ji zrušit, přeformulovat a spustit znova - navrhuju několik možností včetně prázdného ranku. A možná si i ověřit jestli ten koncept platí (aspoň mezi moderátory a administrátory).
Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a technických záležitostí“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti