Spojení českého a slovenského RPG Fóra

Archiv globálních témat týkajících se celkově chodu fóra. Abychom věděli, kdy se tu co změnilo.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Spojení českého a slovenského RPG Fóra

Příspěvek od Markus »

Milí a drazí,

s velikou radostí vám oznamuju, že po dlouhatánských peripetiích se spojilo toto fórum se slovenským fórem (dříve na adrese forum.rpg.sk). Takže ode dneška je RPG Fórum československé, společné pro nás pro všechny.

Je úžasné, že se podařilo převést ze slovenského fóra všechny uživatele i všechny příspěvky. Obrovský dík patří Pjotrovi, kterému se tento husarský kousek podařil. Spojit dvě fóra, každé s jinými modifikacemi, s vlastní databází, ale se stejnými uživateli, totiž není vůbec snadné. Klobouk dolů. Díky také patří zbytku týmu, který přispěl svými radami a znalostmi databází.

Kdybyste se divili, že někteří uživatelé najednou mají nějak moc příspěvků - třeba Crowen - je to právě tím, že se sem přesunuly i jejich příspěvky ze slovenského fóra.

V tuhle chvíli je všechen obsah slovenského fóra v jedné sekci, neviditelné uživatelům. V průběhu následujícího týdne je budeme postupně začleňovat do struktury našeho fóra, takže už je uvidíte. Je docela možné, že vzniknou nějaké nové sekce a podsekce, tak prosím buďte připraveni a nedejte se jimi zaskočit.

A mimochodem, Crowen - správce portálu rpg.sk a bývalého slovenského fóra - se stal dalším administrátorem tohoto fóra.

Věřím, že vás tato zpráva potěšila stejně jako nás, a přeju vám příjemný zbytek dne.

Za tým RPG Fóra
Jiří "Markus" Petrů

PS: Komentáře vítány :wink:
PPS: Aby všechno fungovalo tak, jak má, budu muset ke každému tématu ze slovenského fóra připsat nový příspěvek. Takže každé převedené téma bude mít na konci můj příspěvek, kde se bude psát něco jako: "Toto téma bylo převedeno". Neděste se toho, prosím.
Naposledy upravil(a) Markus dne 30. 10. 2006, 11:59, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Gratulujem a teším sa spolu s vami!

Crowen, veľa zdaru a málo administrátorskej práce! :wink:

Po sekciách LARP, Academia Magica a RomiKHova Družina je to ďalší "major overhaul" toho fóra, takže dúfam že ako všetky tieto tri najnovšie sekcie aj začlenenie slovenských príspevkov prebehne hladko a bude sa ďalej rozvíjať!

:clap:
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Ano, velmi podobně jsem to napsal Markusovy do pošty. Vidím to jako velký úspěch.

joeyeti: RomiKova družina je stále plná nových příspěvků, a už se osmělilo i několik uživatelů RPG Fora a připojilo se do diskuze. Většina členů mé družiny má zstejný podpis jako já, snad to zafunguje a nikdo se nebude bát přispívat.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

RomiKH píše:Ano, velmi podobně jsem to napsal Markusovy do pošty. Vidím to jako velký úspěch.

joeyeti: RomiKova družina je stále plná nových příspěvků, a už se osmělilo i několik uživatelů RPG Fora a připojilo se do diskuze. Většina členů mé družiny má zstejný podpis jako já, snad to zafunguje a nikdo se nebude bát přispívat.
Jo jo, už len denný prísun príspevkov v tvojej sekcii je úspech :wink:, neviem ako ostatné sekcie, ale táto rastie pomaly exponenciálne $D

LARP začal tiež dobre a myslím, že sa nemusí obávať stagnácie alebo nezáujmu.

Som rád, že aj Academia Magica sa ujala a diskusie sa rozvíjajú (pôvodne samozrejme boli obavy, či sa podobná úzko zameraná sekcia uživí a či do nej bude niekto prispievať, resp. či sa nájdu zaujímavé témy na diskusiu o mágii v RPG...).
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Ueeeej, Bifimu pribudlo 106 prispevkov, ueeej...

Blahozelam Markusovi aj Crowenovi.

M
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Zapomněl jsem ještě na jednu věc:

Aby všechno fungovalo tak, jak má, budu muset ke každému tématu ze slovenského fóra připsat nový příspěvek. Takže každé převedené téma bude mít na konci můj příspěvek, kde se bude psát něco jako: "Toto téma bylo převedeno". Neděste se toho, prosím.
Uživatelský avatar
smrq
Příspěvky: 2558
Registrován: 6. 2. 2006, 10:16
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od smrq »

dotaz: jak hodlate vclenit prispevky do rozjetych diskuzi? to jako, ze jestli na slovenskem portale byla sekce o wod, tak to proste vlijete do te ceske jako nove stranky?
nebo, pokud se to bude tykat naprosto stejne veci, tak je proste vkopirujete mezi ostatni prispevky??? :roll: no to doufam ne! byl by v tom taaaaakhle velky gulas. :)
Uživatelský avatar
Corvus
Příspěvky: 1812
Registrován: 3. 5. 2005, 13:53
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Corvus »

hmmm.. ja som mal na forum.rpg.sk vlastnu (aj ked zial neprilis aktivnu) sekciu... zaujimalo by ma ci u budem mat aj tu a ci budem mat na nu moderatorske prava.

inak celkom som sa tomuto zluceniu potesil pretoze na forum.rpg.sk mam zakazany pristup z prace... :-|
There's nothing in the universe cold steel won't cut.

On eternal hold: d20 Warheart
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Corvus: Sekci mít budeš 8)
Všechny projektové sekce budou převedeny tady do sekce Projekty. Akorát nepoznám, kdo v těch sekcích dělal moderátora, takže se o to budete všichni muset přihlásit sami.
Smrq píše:dotaz: jak hodlate vclenit prispevky do rozjetych diskuzi? to jako, ze jestli na slovenskem portale byla sekce o wod, tak to proste vlijete do te ceske jako nove stranky?
nebo, pokud se to bude tykat naprosto stejne veci, tak je proste vkopirujete mezi ostatni prispevky??? no to doufam ne! byl by v tom taaaaakhle velky gulas.
Vloží se to tam jako nové téma, tj. nová stránka.
Kopírovat mezi ostatní příspěvky by byl jednak chaos, a druhak to nejde :wink:
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Jak jsem říkal, v tuhle chvíli je veškerý obsah slovenského fóra převeden do sekce, která je neviditelná, a čeká na zařazení do naší struktury.
A jelikož ta sekce je neviditelná všem kromě administrátorům, chtěl bych se zeptat Corvuce, Jersona a Bifiho, jakým záhadným způsobem se jim podařilo propašovat do ní svoje příspěvky? :roll:

Každopádně prosím všechny, kdo sekci "forum.rpg.sk" nějakým dorozuměním vidí, aby do ní zatím nepřispívali a počkali, než ta témata zařadíme do patřičných sekcí.
(snad ještě dnes večer)

Díky moc.
Uživatelský avatar
Corvus
Příspěvky: 1812
Registrován: 3. 5. 2005, 13:53
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Corvus »

mne sa zobrazili v neprecitanych threadoch....
There's nothing in the universe cold steel won't cut.

On eternal hold: d20 Warheart
Uživatelský avatar
Pjotr
Strojník
Příspěvky: 532
Registrován: 10. 9. 2001, 00:00
Bydliště: Praha@Zeme / Mirros@Mystara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pjotr »

Markus: heh, drobna nedokonalost v pravech - ta sekce je sice neviditelna a nepristupna, ale vsechny ty podsekce uz ne :-)

Takze kdyz nekdo nejak dostane link - z poslednich nebo z rss, tak se tam klidne dostane. Pocital jsem s tim, ze budes temata presunovat po jednom hned jak je upravis, takze jsem se s nastavovanim prav v podsekcich nenamahal...
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Pjotr: OK, tak já je nedřív přesunu a pak teprv pošlu svůj "oživující" příspěvek. Teď jsem to dělal naopak, a proto se to zobrazilo v nových tématech...
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Jako u Corvuse ... zobrazily se mi nepřečtené příspěvky
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

První várka témat je mezi námi, zatím jen sekce Projekty.
Přeju příjemné počtení všem, kdo používají RSS :-)=
Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a technických záležitostí“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti