Změna z Tuk-Enek na Sirien

Archiv globálních témat týkajících se celkově chodu fóra. Abychom věděli, kdy se tu co změnilo.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Změna z Tuk-Enek na Sirien

Příspěvek od sirien »

Ahoj všem :D

Markus mi navrhl, a po mém souhlasu změnil, nick z Tuk-Enek na Sirien.

Co se mě týče, tak ne že by mi Tuk-Enek nějak vadil, měl tu už takovou pěknou tradici, nicméně je to pro mě dost pohodlnější vzhledem k tomu, že na celém zbytku netu jedu jako Sirien... bylo docela nudné to furt lidem objasňovat.

Nechávám si ikonku (minimálně na nejbližší dobu, ale vzhledem k tomu, že jí stejně nemám tendenci měnit...) a i podpis, takže by vás to nikoho nemělo moc mást.

Díky za pochopení


Sirien
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Ale můžeme ti pořád říkat Tukane... jako takovou přezdívku... že jo? :roll:
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

No, nedokážu si představit, jak bych vám to asi tak moh zakázat $D

Jinak jak řikám - já proti tomu nicku zas nic neměl, jen byl prostě lehce nekompatibilní... takže žádnej problém :wink:
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Takze ted mame na foru bezne uzivatele, administratory, moderatory a alias Tuk-Eneky $D

EDIT: co ma nova funkce v popisu prace? 8)
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

To same co moderátor, jenom s malým privilegiem navíc a to vlastním titulem $D

Sirien: Rozhodně by nebylo od věci, si tak za týden, přesunout "alias Tuk-Enek" do podpisu, a do titulu dát "moderátor"
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

2sos: AliasTukenekovat. On to toiž není Tuk-enek, ale Sirien což je emzák kterej mu vyžral mozek a ovládá jeho rodinu skrze dálkový ovladač, a teď to zkouší i na nás.

Ale byl to milý chlapec ten Tukan. 8)
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Invictus: Jen počkej, až se mi podaří naladit se na Tvojí frekvenci...

Sosáček: Držet se Tuk-Enekova odkazu a prudit, jak taky jinak :wink:
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

No, Tukane, konečně přiřadím nicku tvář a už abych to zase měnil ... co máš radši, Sirien nebo Tuk-Enek? Zatím soudím že Sirien, takže odteďka jsi už jen Sirien (což mi ale zní jako dívčí nick, no což ...)
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Jerson píše:No, Tukane, konečně přiřadím nicku tvář a už abych to zase měnil ... co máš radši, Sirien nebo Tuk-Enek? Zatím soudím že Sirien, takže odteďka jsi už jen Sirien (což mi ale zní jako dívčí nick, no což ...)
Tukan ma totiz neznou divci dusi. Tohle je prvni ze serie pokusu odhalit nam jeho nove ja. $D $D
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

A ja som hneď vedel, že tá mladá a nežná tvár nemôže patriť chlapovi....

Už viem: Sirien-ek-Tukan je mladí upír (teda ak mladým nazývate 324 ročného upíra/ku (bezpohlavného), ktorý sa žití vysávaním členov komunít a momentálne (na týchto 15 rokov) si našiel nás.

Páni a dámy, ja by som začal baliť, vypínať počítače a zrušil by som hostovanie servera. Treba tam hodiť nejaký ten FBIácky banner že akože "sme odišli a nevrátime sa lebo kopírovanie poškodzuje práva autorov" a vypariť sa kade ľahšie.... :eyecrazy:


J.M.P
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Jerson: V zásadě jedno... Na Sirien jsme na netu zvyklejší, ale za tu dobu tady sem se s Tuk-Enek/Tek/Tukan taky sžil $D
Vyber si jak se Ti to víc líbí (i když... zase chudáci nováčci...)

No... ono Sirien... Ten Sirien, ta Sirien... takový cross-gender méno, možná. Ale tak co? Nikola taky, že jo...

Mimochodem, když znáš tvář, tak by si jí měl dál přiřazovat normálně, ne? Avatara a podpis mám furt stejný... styl projevu taky...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2664
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Vitus »

Jojo - Sirien, to zní mnohem ženštěji, než Tuk-Enek, to je dobrá volba $D

No offence - je dobře, že jsi to oznámil, už jsem se setkal s nicky, co to neoznámili a pak byl chaos...
Uživatelský avatar
Jezevec
Vypravěč
Příspěvky: 694
Registrován: 3. 7. 2006, 07:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jezevec »

Teda bez urazky Tuk-Enek byla v kombinaci s ikonkou fakt pekna prezdivka (na prvni pohled evokovala typicke fantasy jmeno, ale pritom mela krasne souzneni Tukanek, coz bylo malebne).

Nick Sirien je IMHO nevyrazny nick fantasy typu, kterymi se sit jen hemzi. Pevne doufam, ze to neni z Pana prstenu ;o).

To je za me dve pence vse.
Uživatelský avatar
Fibrizo
Příspěvky: 492
Registrován: 18. 12. 2004, 23:03
Bydliště: Sairaag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fibrizo »

když si trochu pozmění písmenka na Sýrien a dá so do ikony kus ementálu tak to bude podobné $P
We are the the dragons, your magical and other valuables will be added to our hoard and you will be eaten .... or incinerated.
Resistance id Futile.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Jezevec: Pokud je podobný jméno někde v LOTR nebo podobných, tak o tom nevim. V dávných dobách tento nick vznikl jako syntéza Sien a Sirius... což má ještě složitější původ, do kterého nikomu nic neni $D

Ikonku jsem měl původně jinou, ale pak přišla jedna má velmi šťouravá kamarádka, která kvůli jedné nemilé aféře toto Fórum před půl rokem opustila, a poslala mi tuhle ikonku a prudila a prudila, dokud jsem si jí nenastavil... a já si jí pak už nikdy nezměnil...

Jinak původ Tuk-Enek tu někde na Fóru vysvětluju...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a technických záležitostí“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti