Dojmologie a realita (statistiky fóra)

Archivované diskuze z května a června 2006, kdy se hromadně řešilo, co na fóru by se mělo změnit/přidat/odebrat/vylepšit.
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

Nováček na fóru neznamená nováček v RPG
Insidious demon that aids evil mortals.
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Příspěvek od Alef0 »

Alnag píše:Tohle je právě zahození identity o kterém mluvím. Přestaneme s high theory, slova jako narativismus, konfliktové řešení, GNS teorie a podobné srandičky budou vykázány mimo a začneme být víc pro nováčky???
Dovolim sa ozvat skromnym hlaskom. Podla mna high theory, narativizmus a podobne su uzitocne (v podstate je to asi jedine miesto v CR/SR, kde sa o tom da debatit). Trosku problem ale je, ked debata sklzne do uvahy nad nesmrtelnostou chrusta (hlaska ,,precti si znovu Platona" sa stala ,,choke of the last week", nic v zlom :-)). Mozno je trosku problem ten, ze su casove obdobia, ked nove temy spadaju do troch kategorii:
* oznamy o OG
* plky
* temy obsahujuce High Theory
To je moj dojem. Momentalne vsak neviem, ako to vylepsit (posun ku temam ,,najlepsie povolanie pre mamutodlaka!" je asi tiez blby napad).
LZJ
Příspěvky: 629
Registrován: 25. 8. 2004, 14:34
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LZJ »

A dá se udělat statistika uživatelů, kteří přestali přispívat a nebo zrušili účet? Přestali přispívat myslím něco jako: "od tohoto měsíce ani příspěvek".
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

LZJ píše:A dá se udělat statistika uživatelů, kteří přestali přispívat a nebo zrušili účet? Přestali přispívat myslím něco jako: "od tohoto měsíce ani příspěvek".
Dá. Za jak dlouho dozadu?
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
LZJ
Příspěvky: 629
Registrován: 25. 8. 2004, 14:34
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LZJ »

Podobně jako ty statistiky příchozích, minimální nepříspěvnost dva měsíce už se mi zdá vypovídající.
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Příspěvek od Alef0 »

A co takto statistika uzivatelov, ktori sa za danu dobu na fora vobec neprihlasili? (Teda ani neprispeli?)
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Registrován (přispěl alespoň 5ti příspěvky a později už ne... min. 2 měsíce) / přispívá stále

05/2005 0/3
06/2005 3/2
07/2005 0/1
08/2005 1/1
09/2005 1/1
10/2005 1/2
11/2005 3/1
12/2005 0/2
01/2006 0/2
02/2006 1/7
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Alef0 píše:A co takto statistika uzivatelov, ktori sa za danu dobu na fora vobec neprihlasili? (Teda ani neprispeli?)
Lidi, co se neregistrovali není jak podchytit.
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Příspěvek od Alef0 »

Myslel som samozrejme registrovanych uzivatelov. (Predpokladam, ze clovek, ktory je registrovany sa pri svojej navsteve na forum aj prihlasi).
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Komentář: Z 32 uživatelů, kteří se za sledované období zapojili do diskuse (pěti a více příspěvky), přežilo bez úhony a dále přispívalo do 4. března 2006 22. Ostatních 10 z toho nebo onoho důvodu nepřispělo.
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Alef0 píše:Myslel som samozrejme registrovanych uzivatelov. (Predpokladam, ze clovek, ktory je registrovany sa pri svojej navsteve na forum aj prihlasi).
Zřejmě se nepřihlašují nebo nechodí. Docela sleduju, kdo je na fóru a v neznámé přihlášené lidi jsem neviděl prakticky nikdy. Ale sem se vždycky přihlásí spousta lidí, kteří pak vůbec nepřispějí. To tu bylo vždycky.
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Odpadlo 30,3%... to je snad celkem málo...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Dalcor píše:Vannax má pravdu že dříve se diskuze dělali nad tématem jako drovové či paladinové, které jsou velcie pravdilově svázaný, co ti takovej WODčkař řekne o paladinech, potažmo drovech. A HIGH TEORY themes také lidi moc nepotáhnou.
A kdo ti zakazuje ty diskuze zakládat i teď? :8oO Říkat, že Fórum je nepodporuje, je blbost - prostě jdi a založ to. Kdo ti v tom brání?

Já vidím příčinu v tom, že většinu lidí přestalo bavit mluvit o drowech a paladinech. Jinak to nechápu. Kdyby je to bavilo pořád, tak proč se o tom nebaví?

To, že já osobně zakládám "High Theory" témata, neznamená, že Fórum je profilované na High Theory. To znamená, že to mě osobně zajímá. Jestli vás osobně zajímá něco jiného, tak zakládejte příslušná témata, ne? :-?

--

BTW, Quasitův denní klub je super nápad. Sám hodlám přispět vlastními zápisky. Když bude velký zájem, můžeme založit novou sekci na fóru.
Uživatelský avatar
Vannax
Příspěvky: 656
Registrován: 17. 10. 2001, 00:00
Bydliště: česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vannax »

Nejde o to ta témata zakládat. Jde o to zakládat témata, o kterých bude někdo chtít diskutovat.
Jak jsem již psal - problém je v tom, že dřívější diskutéři buď vymizeli, nebo se přeorientovali na jiné systémy. Tím pádem pokud založím, kupříkladu já, téma z DnD, tak se nenajde už moc lidí, který by to téma bralo, protože se věnují jinému systému. A naopak, někdo jiný založí téma např. o WoD, a já k tomu nemám jak přispět, protože mi to nic neříká. Kde chceš pak nacházet společnou řeč k debatám?
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Vannax píše:Nejde o to ta témata zakládat. Jde o to zakládat témata, o kterých bude někdo chtít diskutovat.
Jak jsem již psal - problém je v tom, že dřívější diskutéři buď vymizeli, nebo se přeorientovali na jiné systémy. Tím pádem pokud založím, kupříkladu já, téma z DnD, tak se nenajde už moc lidí, který by to téma bralo, protože se věnují jinému systému. A naopak, někdo jiný založí téma např. o WoD, a já k tomu nemám jak přispět, protože mi to nic neříká. Kde chceš pak nacházet společnou řeč k debatám?
OK. V tomhle s tebou souhlasím (nevím proč, v tom původním příspěvku jsem nějak vyčetl ironii).
Jenomže tohle není problém Fóra a těžko mu to můžeš vyčítat.

Jak najít společnou řeč? No, vzhledem k tomu, že o systému se bavit nemůžeš, tak se bavit o něčem jiném než o systému. Fórum se tímhle směrem profiluje už delší dobu. Nemyslím ale, že by to šlo jinak.
Zamčeno

Zpět na „Nová tvář Fóra 2006“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů