NEVERMORE, aneb jak se nechovat

Archivované diskuze z května a června 2006, kdy se hromadně řešilo, co na fóru by se mělo změnit/přidat/odebrat/vylepšit.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Další změna myšlenek:

Předem se stanoví jasná pravidla ("TOHLE se nedělá") a bude se hlídat jejich dodržování. Líbilo by se mi, kdybychom mohli říct jenom: "buďte na sebe slušní", ale to asi nepůjde. Bez jasných pravidel by to asi nefungovalo.

Těžko teď k tomu něco říct, než se vyjasní situace kolem "Jsem diktátor!" a než se rozhodne, kam bude Fórum v budoucnosti směřovat a jak. Do té doby se blbě rozhoduje o tomhle tématu.
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

Pro mě je to jasný a jednoduchý. Stačí potlačovat křiklouny, kteří se přiženou a chtějí někoho přesvědčovat o své pravdě, namísto aby poskytli svůj názor v diskuzi. Ten rozdíl se dá snadno rozeznat.
Easy. Tohle je můj moderátorskej program.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Sniper: No... Archiv je spíš, když si tam my chceme něco dohledat, nebo když něco potřebujem mít při ruce, kdybychom se k tomu potřebovali vrátit, ale překáží to (třeba hodně topiců na překladu WoD tam skončilo)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 397
Registrován: 26. 4. 2006, 08:06
Bydliště: Principielně v Brně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sniper »

Tuk-Enek: už to postrádá smysl, na co jsem vzhledem k archívu upozorňoval již bylo napraveno. A docela jsem se novému popisu i zasmál ;-).
Pokud si myslíš, že tě nikdo nevidí, mí tajní dostanou prémie.

Chci hrát: Mouse Guard
Mám také rád: GURPS 3e, house-DrD, DnD 4.0, DnD 3.5
Vyvíjím: DrD 2.0 unofficial
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Toto téma s dovolením zamykám.

Toto téma předcházelo Nové tváři fóra a mnohé zmíněné otázky již jsou vyřešené nebo uzavřené. Jiné zůstávají. Bylo založeno několik nových témat, ve kterých se diskutuje o budoucnosti fóra. Všechny důležité a zajímavé nápady či připomínky z tohoto tématu co nejdřív překopíruji do témat nových, abychom o ně nepřišli.

Omlouvám se za komplikace a díky za pochopení.
Zamčeno

Zpět na „Nová tvář Fóra 2006“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů