Open Gaming u Jersona

Zálohovaná témata projektu Open Gaming, který ve svých počátcích sídlil na tomto Fóru.

Přijeli byste si zahrát k Jersonovi na chalupu?

Určitě ano
4
33%
Možná ano, když bude vhodný termín
7
58%
Možná ano, když se budou hrát standartní pravidla
1
8%
K Jersonovi? Nikdy!
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 12

Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Já jsem až do 1.1. v práci, takže fakt nemohu a jinak chalupu nemám. :)
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Jo, a v anketě se mi nezobrazila odpověď "K Jersonovi? Nikdy.", pokud to jde, někdo jí tam prosím doplňte,m nebo mi to napište sem do fora.
Uživatelský avatar
MaxiDag
Příspěvky: 268
Registrován: 9. 8. 2004, 14:40
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaxiDag »

Tak jak to vidím tak se zůčastním v dalším roce... rovněž pracuji :) Sice ne do 1.1 ale do 30.12. jenže to už máme objednanou chatu :(
Ael těším se snad příští rok... Já preferuji SR takže pokud by to vyšlo určitě se pokusím přijet :)
Zdraví Dag
Uživatelský avatar
Valkira
Příspěvky: 120
Registrován: 11. 2. 2003, 16:46
Bydliště: Valhala
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valkira »

No, tak Vánoční setkání padlo....

Ale doufám, že přijedete na jaře... až tam bude hezky a hlavně teplo. $D

Hlasovala jsem pro možnost, že určitě... Ostatně jak jinak, co byste si tam beze mně počali, že? :kiss:

Navíc, kdo by vám tam případně vedl nějakou tu fantasy hru. :D $P
Už teď se těším, že to někdy vyjde.... chata kdeci daleko od civilizace, praskání ohně v krbu... prostě idylka.
Dnes je dobry den na smrt.... Tvoji.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Takže 10 lidí, no výborně. Valkira povede nějakou fantasy, já třeba ten Shadowrun (i když jak jsem viděl proavidla pro 3e, tak nevím nevím.

Ale krb tam máme.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Jerson píše:Takže 10 lidí, no výborně. Valkira povede nějakou fantasy, já třeba ten Shadowrun (i když jak jsem viděl proavidla pro 3e, tak nevím nevím.

Ale krb tam máme.
Docela by mně zajímalo (ale kdyžtak odpověz do jiného threadu - něco v sekci Shadowrun), co tě irituje na pravidlech pro SR 3E. Viděl jsem je jen velmi zběžně a nijak je neřešil, protože SR už hodně dlouho nehraju, ale zajímalo by mně to... a jistě i řadu dalších. $:)

Jinak doufám, že se na jaře zúčastním, ale pochopitelně to záleží na aktuální situaci... (finanční, zdravotní, životní a jiné...)
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Alnag píše:Docela by mně zajímalo (ale kdyžtak odpověz do jiného threadu - něco v sekci Shadowrun), co tě irituje na pravidlech pro SR 3E. Viděl jsem je jen velmi zběžně a nijak je neřešil, protože SR už hodně dlouho nehraju, ale zajímalo by mně to... a jistě i řadu dalších. $:)

Jinak doufám, že se na jaře zúčastním, ale pochopitelně to záleží na aktuální situaci... (finanční, zdravotní, životní a jiné...)
Já to napíšu sem, protože do Shadowrunu jsem tu už psal - vytváření postavy dle pravidel na monitoru je peklo, dost složité rozdělování bodů do dovedností a nákupy cyberwaru mi SR zase znechutili. Hráči po mě třeba chtějí nabušený počítač, aby mohli rozkódovat elektronický zámek, ale kolik to bude stát, to jen tak nezjistím. Nebo kyberwarové rádio, aby mohli odposlouchávat policajty - s rozšifrováním. Málem jsem se okotil, než jsem jim prostě něco fláknul a cenu odhadl z hlavy.
Uživatelský avatar
MaxiDag
Příspěvky: 268
Registrován: 9. 8. 2004, 14:40
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaxiDag »

Jerson píše:Já to napíšu sem, protože do Shadowrunu jsem tu už psal - vytváření postavy dle pravidel na monitoru je peklo, dost složité rozdělování bodů do dovedností a nákupy cyberwaru mi SR zase znechutili. Hráči po mě třeba chtějí nabušený počítač, aby mohli rozkódovat elektronický zámek, ale kolik to bude stát, to jen tak nezjistím. Nebo kyberwarové rádio, aby mohli odposlouchávat policajty - s rozšifrováním. Málem jsem se okotil, než jsem jim prostě něco fláknul a cenu odhadl z hlavy.
No o SR jsem si s Jersonem povídaly, pravda je že pokud si hráči moc vymíšlí tak se GM může zapotit. Řešení jejednoduché prostě si nelámat hlavu se spravedlností a přesností jelikož ji nikdy nedosáhneš tak aby jsi uspokojil všechny. Po nejako chvilce hraní získáš ty a většina tech se kterými hraješ odhad na ceny a dostupnosti. Dáse také inspirovat tím co je v pravidlech.
Poravdě hraji SRe2 na trojku se kouknu. Co jsem z E3 četl mi připadalo dost zajímavý. Ale nečet jsem toho moc.
No a to stím vytváření je pravda jen částečně, pokdu si vytvoříš každou postavu alespoň jednou dvakrát tak pak už je to pro tebe hračka...
Největší problém je hráčům dovolit aby si mohli vybírat výbavu i nestandartní (z webu, a jiných zdrojů) doporučoval bych je tu co je v základních pravidlech je toho totiž i v katalozích fakt hodně...
Při hraní je to už jedno a může se používat vše dle libosti GM. :)
Zdraví Dag
Zamčeno

Zpět na „Open Gaming“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů