Drowové

Obecné diskuze nezávislé na herním systému či světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Drowové

Příspěvek od Drizzt »

Takže lidičky, tady se bude psát, co si myslíte o této rase. Názory, podměty, připomínky... atd...
Uživatelský avatar
Themida
Příspěvky: 18
Registrován: 15. 8. 2003, 23:23
Bydliště: Middle of Nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Themida »

Co si myslím o této rase? Je naprosto výborná. Obzvlášť drowská společenská hierarchie $D
Vidím dobro, schvaluji je, avšak sleduji zlo.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Themida píše:Co si myslím o této rase? Je naprosto výborná. Obzvlášť drowská společenská hierarchie $D
Mně jako mužskému zástupci této rasy mi matriarchální moc nevyhovuje, ale v podstatě nemám nic proti... i když... mno... můžeme to klidně rozpitvat... a podebatovat o tom... od toho, tu přeci tato místnost je...
Uživatelský avatar
Themida
Příspěvky: 18
Registrován: 15. 8. 2003, 23:23
Bydliště: Middle of Nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Themida »

A copak se ti na ní nelíbí? :8oO
Vidím dobro, schvaluji je, avšak sleduji zlo.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Themida píše:A copak se ti na ní nelíbí? :8oO
to, že nám vládnou ženy... Nic proti vám, jste přeci jenom důležité a nvíc nejsem na chlapy, ale aby mužům vládly ženy... hmm to mi nesedí... :>:o/
Uživatelský avatar
Themida
Příspěvky: 18
Registrován: 15. 8. 2003, 23:23
Bydliště: Middle of Nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Themida »

Drizzt píše:to, že nám vládnou ženy... Nic proti vám, jste přeci jenom důležité a nvíc nejsem na chlapy, ale aby mužům vládly ženy... hmm to mi nesedí... :>:o/
No, jestliže to dělají dobře, tak v tom nevidím problém, i když je pravda, že rovnoprávnost by byla lepší...Ale ber to takhle, v ostatních rasách jsou vžydcky vůdci muži, tak nám to jednou dopřej... :D Stejně to asi dlouho nevydrží, pokud jsou ostatní drowové stejného názoru jako ty :wink:
Vidím dobro, schvaluji je, avšak sleduji zlo.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Themida píše:
Drizzt píše:to, že nám vládnou ženy... Nic proti vám, jste přeci jenom důležité a nvíc nejsem na chlapy, ale aby mužům vládly ženy... hmm to mi nesedí... :>:o/
No, jestliže to dělají dobře, tak v tom nevidím problém, i když je pravda, že rovnoprávnost by byla lepší...Ale ber to takhle, v ostatních rasách jsou vžydcky vůdci muži, tak nám to jednou dopřej... :D Stejně to asi dlouho nevydrží, pokud jsou ostatní drowové stejného názoru jako ty :wink:
Mno stejného názoru... to bude asi většina mužů, ae jak říkám, mně to zas ani tak moc nevadí... já to nějak přežiju a navíc už stejně nežiju v Menzoberranzanu ale ve Stříbroluní, takže to ani moc neřeším... :lol:
Uživatelský avatar
svist
Příspěvky: 90
Registrován: 4. 2. 2003, 10:01
Bydliště: Praha

Příspěvek od svist »

Podle mě jsou drowove svine (horsi nez mor a skreti dohromady) a vyhubil bych je (ne jako DM). V mem pojeti sveta je asi tak 2% sance, ze skret nebude zly u drowa je ta sance tak petkrat nizsi. Taky musim priznat, ze jsem je nikdy nepochopil, urcite v tom ma prsty i ten zatraceny matriarchiat. Vono je to vubec divny podle DnD pravidel je mezi muzi a zenami absolutni rovnopravnost, ale drowove maji matriarchiat.
Znate nejaky zvire, co vydrzi vic nez svist?
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

svist píše:Podle mě jsou drowove svine (horsi nez mor a skreti dohromady) a vyhubil bych je (ne jako DM). V mem pojeti sveta je asi tak 2% sance, ze skret nebude zly u drowa je ta sance tak petkrat nizsi. Taky musim priznat, ze jsem je nikdy nepochopil, urcite v tom ma prsty i ten zatraceny matriarchiat. Vono je to vubec divny podle DnD pravidel je mezi muzi a zenami absolutni rovnopravnost, ale drowove maji matriarchiat.
To víš, drowy pochopit není zrovna nejlehčí... i mně to trvalo v celku dosti dlouho... ale jakmile to přišlo... BUCH!! rázem jsem si je zamilvoal... i když to jsou svině... (ale já dával možnost třetí... :D )
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

To Drizzt: Ha ha haaaaaaaa
Přemýšlel jsem jestli založit tenhle topic, ale po tom co jsem tě potkal na srazu, jsem si řekl, že si počkám, až si ho založíš sám. $D $lol$


Z pohledu postav, co jsem hrál, to jsou ty největší šmejdi, které postava může potkat. Hodný neexistují! Snad kdyby Drowí dítě unesli jako kojence a dopravili na jiný světadíl do hobitího království a tam vychovali $P , ale stejně tomu nevěřím.

Tyhle černý elfí huby se musí neustále potírat! 8)
Uživatelský avatar
svist
Příspěvky: 90
Registrován: 4. 2. 2003, 10:01
Bydliště: Praha

Příspěvek od svist »

Z pohledu postav, co jsem hrál, to jsou ty největší šmejdi, které postava může potkat. Hodný neexistují! Snad kdyby Drowí dítě unesli jako kojence a dopravili na jiný světadíl do hobitího království a tam vychovali , ale stejně tomu nevěřím.
Tyhle černý elfí huby se musí neustále potírat!
Souhlas, ale jeste horsi nez drowove jsou mind flayers, tam uz fakt zadnej hodnej neexituje ani mezi 100 biliony jedincu. A vzhledem k vecnym valkam mezi drowy a flayery maji drowove male bezvyznamne plus za zabijeni flayeru.
Znate nejaky zvire, co vydrzi vic nez svist?
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Eh, mám dotaz ... kolik je ve vašem světě takových Drowů a jak jsou rozptýlení ? Mě přijde zatraceně nelogické, když je jedna rasa rozstrkaná po celénm světě, je jich dohromady 30 milionů, ale jednotlivci jsou šablonovití, jak kdyby to byli terminátoři.
Uživatelský avatar
Themida
Příspěvky: 18
Registrován: 15. 8. 2003, 23:23
Bydliště: Middle of Nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Themida »

Jerson píše:Eh, mám dotaz ... kolik je ve vašem světě takových Drowů a jak jsou rozptýlení ? Mě přijde zatraceně nelogické, když je jedna rasa rozstrkaná po celénm světě, je jich dohromady 30 milionů, ale jednotlivci jsou šablonovití, jak kdyby to byli terminátoři.
Souhlasím s Jersonem. Kolik jste už kdo poznali drowů, že je máte tak neradi? Já tedy bohužel znám jenom Drizzta, ale i tak / nebo spíš právě proto mi přijdou drowové docela sympatičtí... sice tvrdohlaví, ale sympatičtí $D

to EH: A znám spoustu mnohem větších mrch, i z rodu hobitů!
Vidím dobro, schvaluji je, avšak sleduji zlo.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Themida píše:
Jerson píše:Eh, mám dotaz ... kolik je ve vašem světě takových Drowů a jak jsou rozptýlení ? Mě přijde zatraceně nelogické, když je jedna rasa rozstrkaná po celénm světě, je jich dohromady 30 milionů, ale jednotlivci jsou šablonovití, jak kdyby to byli terminátoři.
Souhlasím s Jersonem. Kolik jste už kdo poznali drowů, že je máte tak neradi? Já tedy bohužel znám jenom Drizzta, ale i tak / nebo spíš právě proto mi přijdou drowové docela sympatičtí... sice tvrdohlaví, ale sympatičtí $D

to EH: A znám spoustu mnohem větších mrch, i z rodu hobitů!
Hmm, ale tady jde už jenom o podstatu té rasy... Všichni "hodní" elfové, co žijí na povrchu také nejsou hodní, ale bere se rasa jako celek... a drowové tvoří vlastní rasu...

To Ebon: máš něco proti mýmu vzhledu?? :evil:
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Jerson píše:Eh, mám dotaz ... kolik je ve vašem světě takových Drowů a jak jsou rozptýlení ? Mě přijde zatraceně nelogické, když je jedna rasa rozstrkaná po celénm světě, je jich dohromady 30 milionů, ale jednotlivci jsou šablonovití, jak kdyby to byli terminátoři.
Základní věc: píšu to z pohledu postav, ne DM a světa jako celku.
Pokud vím, tak u nás nežijí na povrchu, jen v podzemí, což je pro postavy něco jako jiná sféra. A všechny, které jsme potkali byli šmejdi.
Odpovědět

Zpět na „O hraní obecně“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů