Generátory postáv - instantná káva alebo zalievaná brečka?

Obecné diskuze nezávislé na herním systému či světě.
Uživatelský avatar
Thiefmaster
Příspěvky: 132
Registrován: 18. 9. 2006, 10:27
Bydliště: Senec city - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thiefmaster »

raz som mal chargen k DrDo, ale v zivote som ho nevyuzil... akoze skusit som ho skusil, ale nikdy sa s tymi postavami nehralo...
Som k...t, alebo ruský tank?

...

Na ruský tank nevizerám...
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Moment... Joe, myslel jsi programy pro tvorbu hráčských postav, zkrátka převod pravidel do počítače pro usnadnění? A nebo jsi myslel generátory, kde klikneš na pár předvoleb, stiskneš jedno tlačítko a ono ti to vyhodí hotovou (náhodně) vygenerovanou postavu? To první moc nepoužívám, to druhé občas jo - když chybí nápady, nebo když si chci užít jen tak nějakou legraci.

Trpím slabinou pro náhodné generování a můj fetiš mi přikazuje náhodně generovat všechno. Dělá mi to radost. Generování kritických zásahů je pro žabaře. Takové generování počasí, to už je lepší. Předmětů... ještě lepší. Ale úplně ze všeho nejdradši mám generování postav. Nechat si náhodně vygenerovat postavu, doladit podrobnosti, a potom ji hrát... to miluju.

Naposledy jsem si takhle hrál s postavami do Warhammeru: tady je velmi pěkný generátor. Vždycky jsem kliknul a co to vyhodilo, s tím jsem pracoval. Takhle jsem dělal předpřipravené postavy pro hru, některé výsledky jsou v tomhle tématu.

Ještě někdo trpí podobnou zálibou v náhodném generování?
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

U mě je tahle záliba mnohem slabší, ale taky se občas projevuje (konkrétně u postav, a taky náhodná střetnutí jsem měl v dračákových časech moc rád). Náhodně vygenerovanou postavu jsem zatím nehrál, ale jako méně důležité NPC je občas používám, byť většinou mám nápadů dost. Spíš si jen tak z nudy vytvářím v GURPS character builderu postavy, s různou mírou náhodnosti.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Odpovědět

Zpět na „O hraní obecně“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů