Skřeti

Obecné diskuze nezávislé na herním systému či světě. Metody hraní, tvorba příběhů a postav, ale třeba i náhodné nápady pro fantasy a všelijaká jiná obecná témata.
Odpovědět
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson » 19. 12. 2006, 09:51

Já počkám, co mi na to napíše Golden Dragon. Možná to ani nesouvisí s mým oblíbeným věkem, třeba jsem jen neslyšel ta správná zvířata nebo on ty správné lidi 8)

Argonantus
.

Příspěvek od Argonantus » 19. 12. 2006, 10:00

Jerson:

udieraju je mlátí; od "udeřiti".
Což jedna naše společná známá s Jersonem může vysvětlit odborně.
Kdyby to někoho zajímalo (třeba v rámci settingu), dám adresu; je veřejně činná a nijak se s tím netají.

Corvus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Corvus » 19. 12. 2006, 12:31

:doh:

tato debata sa zacina zvrhat do niecoho, kvoli comu citam na rpg fore len par threadov. a to som v nedelu Markusovi vravel ze toto je jeden z tych par fajn threadov. :>:o/
There's nothing in the universe cold steel won't cut.

On eternal hold: d20 Warheart

Golden Dragon

Příspěvek od Golden Dragon » 19. 12. 2006, 15:35

No tak to sem asi nalil olej do ohne co:o)
Tak postupne:

Klingoni: to je hezke ze jste je zpomeli to je zajmava kapitola sama o sobe. Drive jsem, pro uplne laiky, vyuzival k pripodobneni orku (jak jsem psal drive v mych svetech jsou orkove mohutnejsi a silnejsi nez skreti), ale vic bych je asi nezamenoval nebot sci-fi rasa co kolonizuje jine svety a leta nad rychlosti svetla se jako ekvivalent stredovekych orku moc nehodi :) , ale asi chapu jak to myslite.

K te divokosti pareni (sex tomu asi nechci ani rikat) skretu je to tak ze jsou vic na sve instinktivni bazi. Cili nemaji potrebu to delat Xkrat denne nebo tydne a po cely rok. Kdyz na ne proste uderi skreti jaro tak se chlapy (casto kmen mladych bezzenskych skretu) vydaji doslova a do pismene na lov zen. Jak jsem zminoval tak jejich problem je ze populacne jsou zeny skretu vzacne cili asi tak na 16 skretu 1 skretice.
Je to skoro jediny hlavni duvod proc skreti mezi sebou valci a to proto ze ty nejmocnejsi kmeny/klany si pak mohou zakladat velke a pocetne armady nebot maji dost zen co jim porodi dost bojovniku (zeny rodi zpusobem vrhu az 5-12 mladat najednou).
Co se tyce te divokosti samotneho aktu pareni tak to je fakt maso, ale jelikoz jsem nevidel vase obcanky tak se mi moc nechce se o tom rozepisovat. 8)

Pokud jde to zvireci chovani lidi pri sexu tak ano souhlasim to je pripad od pripadu ruzne silne/slabe kafe:o) a to jeste pri hrani je docela peklo, co ja si musel jako GM jeste v dracaku s jednim hracem vytrpet tak to zadnemu PJ nepreji co ten delal za hovadiny/prasarny to jste nezrali no proste hovado, a to se jeste chtel vymlouvat na to ze hral za Krola :roll:

Horacio

Příspěvek od Horacio » 19. 12. 2006, 16:56

Tak koukám, že obživlo mnou kdysi založené téma, zvědavě nakouknu dovnitř a...no fakt nevim, co na to říct :>:o/

Kdybych měl soudit podle tohodle, tak se úroveň debaty rozhodně nezvýšila.

Mohl byste to někdo dát do archívu, ať to tady nestraší s mým jménem? Dík, Horac

Jalan-Aajav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jalan-Aajav » 19. 12. 2006, 16:57

Argonantus píše:Což jedna naše společná známá s Jersonem může vysvětlit odborně.
Kdyby to někoho zajímalo (třeba v rámci settingu), dám adresu; je veřejně činná a nijak se s tím netají.
tak toto znie zaujímavo... nechcel by si to objasniť bližšie?
And so, Lilith, bright-eyed Lilith,
Awakened me.
She cut herself with a knife
bled for me into a bowl.
I drank deep. It was sweet.

Golden Dragon

Příspěvek od Golden Dragon » 19. 12. 2006, 17:20

To Horacio: Souhlasim, tak co misto kecu treba tu uroven debaty pomoct nejak zvysit. Nebo to jsou jen plane reci co tu tak z dlouhe chvile vedes?

Sirien
Enfant terrible
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 19. 12. 2006, 20:31

vá-že-ní... to by stačilo. Diskusi dořešte na téma sexu buď zrychleně, nebo po PM, děkuji. Než si začnete stěžovat, přečtěte si znovu předchozí stranu a zvažte její diskusní hdnotu, za tohle ubíjení témat mají někteří lidé aktuální chuť vraždit.

Nicméně, co by mě zajímalo, četl jste někdo v Kostky jsou vrženy povídku Doel v Dole od Miroslava Žambocha (presentováno ve sbírce Kostky jsou vrženy)? Resp., aby sem neprotahoval - hrál jste někdy někdo za nějakou podobnou psotavu, orka nebo půlorka nebo jak tomu chcete říkat?
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice

Jerson
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson » 20. 12. 2006, 08:16

Golden Dragon píše:(zeny rodi zpusobem vrhu az 5-12 mladat najednou).
O mojí občanku se bát nemusíš, patnáct mi už bylo 8)

Co mě ale zaujalo je ten počet dětí (tedy mláďat) - 12 jedinců u tvora většího než člověk mi přijde opravdu hodně. To jsou malí skřetíci opravdu malí.

Argonantus
.

Příspěvek od Argonantus » 20. 12. 2006, 08:38

Velice se omlouvám. Padl divný dotaz, odpověděl jsem, a to jsem asi neměl.

Pro zvědavce http://www.bdsm.cz

Moderátor nechť smaže, co uzná za vhodné; žádný můj post nemá v této debatě nějak zásadní hodnotu.

Goran
Don Quijote
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran » 20. 12. 2006, 09:16

Sirien píše:...hrál jste někdy někdo za nějakou podobnou psotavu, orka nebo půlorka nebo jak tomu chcete říkat?
Musím sem poslat RomiKa, který hraje za skřety každou chvíli. Snad přítomnost RomiKovců pozvedne úroveň této diskuse.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.

zrzavec
Romikovec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec » 20. 12. 2006, 09:41

...hrál jste někdy někdo za nějakou podobnou psotavu, orka nebo půlorka nebo jak tomu chcete říkat?
Musím sem poslat RomiKa, který hraje za skřety každou chvíli. Snad přítomnost RomiKovců pozvedne úroveň této diskuse.
No, abych se přiznal, já vlastně nikdy nehrál nic jiného. Buď jsem vypravěč a nebo skřet/ork/půlork...cokoliv.

Udělal jsem si postavu skuruta bojovníka, skuruta čaroděje, (v DrD+), Orka - hermetika v SR.

Můj náhled na orky, skřety a podobnou havět je ten, že to jsou jen barbarské rasy. Asi tak jako římané nahlíželi na germány. Jsou neoblíbení pro to, jak jsou divocí, sem tam i zlotřilejší, ale rozhodně je neberu jako zlé ze své podstaty.

Zpočátku jsem skřety také používal jako krmivo pro dobrodruhy (staré DrDo), ale ty časy jsou již dávno pryč. Nyní je pro mě skřet plnohodnotnou rasou s vlastní kulrutou, zvyky a tradicemi:-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)

Jerson
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson » 20. 12. 2006, 11:02

Romiku, proč hraješ pokaždé skřeta nebo podobnou rasu? Tedy kromě toho, že je hraješ rád?

Jednou jsem hrál skuruta, ale to bylo spíš CP - a bylo to ve hře 1 na 1.

zrzavec
Romikovec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec » 20. 12. 2006, 22:10

Já ti ani nevím, nějaká úchylka? Freud by asi něco našel.

Možná je to způsobeno tím ,že v dobách, kdy jse mnedokázal jít přes pravidla nebyli povoleni a najednou jsem si uvědomil, že je vlastně možné hrát i skřety.

Asi i proto, abych hrou těchto ras ukázal, že vůbec nejsou zlí, jen mají jinou kulturu. A navíc je mohu udělat trokšu jnak než lidi. Protože to, co platí pro lidi pro černokrvce neplatí. No, uznejte sami, už vaše postava někdy ochutnala lidské maso? :eyecrazy:
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)

Jerson
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson » 20. 12. 2006, 22:25

Tak na jednu stranu tvrdíš, že skřeti nejsou zlí, a pak naznačuješ, že žerou lidi a jsou to neciviizovaní barbaři ... Tedy ani jedna z těch vlastností není zlá, spíše "typický skřet", pokud to tak můžu říct. 8)

Odpovědět

Zpět na „O hraní obecně“