Zájem o skupinu [Praha]

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Uživatelský avatar
cv0k
Příspěvky: 8
Registrován: 26. 7. 2010, 23:15
Bydliště: Praha (o víkendech Světlá nad Sázavou)

Re: Zájem o skupinu [Praha]

Příspěvek od cv0k »

Bezva, Jesus je náš spasitel (doslova $lol$ ). Tak teď už jen dohodnout čas a místo hraní.
Urlor
Příspěvky: 13
Registrován: 4. 2. 2009, 11:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o skupinu [Praha]

Příspěvek od Urlor »

Taky jsem pocital s tim DnD, ale vesmes se nebranim ani nicemu jinymu, jen bych dal prednost nejakymu ne moc magickymu (magicky artefakty, sem tam naky kouzlicko, ale zadny Gandalfove) fantasy svetu. Pokud jde o pravidla, tak mam v rulebook k DnD 3.5e (pdf, anglicky), ale asi by nebylo moc slozity sehnat i tu ctyrku.

S mistem je to u me taky spatny, cas od casu bych asi volnej byt zaridil, ale moc casty by to nebylo a muj pokoj zrovna velkej neni :)

Pokud jde o cas, vikendy mam tedka celkem plny, ale po,ut,st,ct vecer muzu skoro vzdycky a tusim, ze bych mel mit volnou i nedeli 31.10. Info schuzce se nebranim a me osobne nebude vadit ani nikde kolem centra, co takhle nekdy v pristim tydnu?

Jesus: za me mas zelenou, sice sem se tesil spis na "klasickou rubacku", ale nepohrdnu ani kecanim
Kmotr: zni to zajimave, ale nejsem si jistej, ze by to bylo neco pro me, nicmene nejakou jednorazovou hru, bych si klidne zkusil
Quentin: me osobne to nevadi, ostatne nekdo zkusenejsi se vzdycky hodi
Faremion - Český Lineage II roleplaying server
http://www.faremion.cz
Uživatelský avatar
Jesus
Příspěvky: 23
Registrován: 6. 9. 2002, 17:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o skupinu [Praha]

Příspěvek od Jesus »

Já mám času spoustu, jinak bych se nenabízel, takže navrhujte termíny. Určtě bych začal orientační zchůzkou, kde si dohodneme co budeme hrát a nějaké základní charaktery postav, abych se měl podle čeho připravit.
J.

Urlor: Rubačky zase tak rychle nezavrhuj, já proti nim nic nemám, jenom mám rád barvité popisy.
Uživatelský avatar
MaMaHaJ
Příspěvky: 294
Registrován: 6. 6. 2010, 22:14

Re: Zájem o skupinu [Praha]

Příspěvek od MaMaHaJ »

Skvělé! (Snad) máme GM!
Já můžu (co se týče té orientační schůzky,) ideálně příští úterý, nebo středu, ale mohu se přizpůsobit.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


"Listen here's the thing – I don't know what you kids are up to, but I do know one thing: laws are threats made by the dominant socio-economic, ethnic group in a given nation. It's just a promise of violence that's enacted and police are basically an occupying army, you know what I mean? You guys want to make some bacon?" - Bud Cubby
Urlor
Příspěvky: 13
Registrován: 4. 2. 2009, 11:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o skupinu [Praha]

Příspěvek od Urlor »

Preferoval bych utery vecer, ale muzu i ve stredu, takze neni problem. V podstate muzu od po,ut,st,ct, mozna i so,ne (to kdyztak doupresnim).
Faremion - Český Lineage II roleplaying server
http://www.faremion.cz
Uživatelský avatar
Jesus
Příspěvky: 23
Registrován: 6. 9. 2002, 17:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o skupinu [Praha]

Příspěvek od Jesus »

Úterý odpoledne/večer je ok, ještě kde?
J.
Uživatelský avatar
cv0k
Příspěvky: 8
Registrován: 26. 7. 2010, 23:15
Bydliště: Praha (o víkendech Světlá nad Sázavou)

Re: Zájem o skupinu [Praha]

Příspěvek od cv0k »

Mně by se hodila mnohem lépe středa odpoledne. Ale jestli někdo nemůžete, tak se přizpůsobím. Já bydlím na Karláku, takže mi je celkem jedno, kde bude sraz, neboť se mohu dopravit všude relativně snadno. Jinak v domě kde bydlím je malá kavárna, co má i sklepní prostory a odpoledne až k večeru tam bývá docela klid (jak kdy teda...), mívají otevřeno do 7 večer.
Uživatelský avatar
MaMaHaJ
Příspěvky: 294
Registrován: 6. 6. 2010, 22:14

Re: Zájem o skupinu [Praha]

Příspěvek od MaMaHaJ »

Jen... Mluvíme tady o té orientační schůzce, nebo o pravidelném hraní?
Co se týče schůzky, ideální by byl příští týden, úterý/středa.
A pravidelné hraní... No, úterý je asi nejlepší, spíše večer, než odpoledne.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


"Listen here's the thing – I don't know what you kids are up to, but I do know one thing: laws are threats made by the dominant socio-economic, ethnic group in a given nation. It's just a promise of violence that's enacted and police are basically an occupying army, you know what I mean? You guys want to make some bacon?" - Bud Cubby
Uživatelský avatar
Jesus
Příspěvky: 23
Registrován: 6. 9. 2002, 17:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o skupinu [Praha]

Příspěvek od Jesus »

Vypadá to že úterý je pro všechny ok, takže co takhle se sejít ve cv0kově podzemní kobce v šest hodin. Cv0ku kde konkrétně to je?
J.
Uživatelský avatar
cv0k
Příspěvky: 8
Registrován: 26. 7. 2010, 23:15
Bydliště: Praha (o víkendech Světlá nad Sázavou)

Re: Zájem o skupinu [Praha]

Příspěvek od cv0k »

Vážně to nejde ve středu? Jak už jsem psal trochu výš mívám v úterý večer trénink od 7 (to by nevadilo, kdyby se hrálo třeba jednou za 14 dní, ale vynechávat každé úterý mi přijde trochu nevhod).
A v kavárně mají taky jen do 7, tak nevím jestli by to na pravidelné hraní nebylo omezující. Jinak na první schůzku to bude asi v pohodě, můžu zamluvit stůl. Je to v rohu Karlova náměstí, přímo naproti Faustovu domu. Vlastní adresa je Vyšehradská 53, když si to zadáte do nějaké mapy, mělo by se to dát najít.
Urlor
Příspěvky: 13
Registrován: 4. 2. 2009, 11:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o skupinu [Praha]

Příspěvek od Urlor »

Me je termin ty infoschuzky vcelku sumak, takze za me klidne i ve stredu (i kdyz utery se mi libi trosku vic). Akorat nevim, jestli nam cca 1h bude stacit (nez nas vyzenou kvuli zaviracce), ale tak kolem Karlaku/Ipaku je podniku dost, tak kdyztak nekam premigrujem.

Pravidelny hrani by me ve vsedni dny vyhovovalo, ale spis az nejak po vecerech (cca po 17h), jsem pracujici clovek :) Cas od casu bych sice mohl i nejak driv, ale rozhodne ne nejak pravidelne (max 1-2x do mesice), ale to domluvime na schuzi.
Faremion - Český Lineage II roleplaying server
http://www.faremion.cz
Uživatelský avatar
MaMaHaJ
Příspěvky: 294
Registrován: 6. 6. 2010, 22:14

Re: Zájem o skupinu [Praha]

Příspěvek od MaMaHaJ »

Dobrá, dobrá... Tak, konkrétní časy a dny můžeme dohodnout v úterý, že? (A ve středu taky můžu :) )
Mimochodem, v kolik hodin se sejdeme? Mě je to docela jedno, protože mám prázdniny, takže je to (znovu) na vás.

Jo a ještě jedna informace, kterou jsem vám neoznámil (doufám, že to není příliš velký problém) - je mi 14. (Ano, je to málo, ale zkusím hrát co nejlépe.) Tak jen abyste s tím počítali.

Zatím! See you all in tuesday.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


"Listen here's the thing – I don't know what you kids are up to, but I do know one thing: laws are threats made by the dominant socio-economic, ethnic group in a given nation. It's just a promise of violence that's enacted and police are basically an occupying army, you know what I mean? You guys want to make some bacon?" - Bud Cubby
Urlor
Příspěvky: 13
Registrován: 4. 2. 2009, 11:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o skupinu [Praha]

Příspěvek od Urlor »

Mno ja v to utery/stredu dorazim nejak mezi 17-18h, driv se z prace asi neurvu.

A k veku, kdyz se me nebudete smat, ze jsem duchodce (a budete i nejak rozumne hrat) tak at vam je treba 10 :)
Faremion - Český Lineage II roleplaying server
http://www.faremion.cz
Uživatelský avatar
cv0k
Příspěvky: 8
Registrován: 26. 7. 2010, 23:15
Bydliště: Praha (o víkendech Světlá nad Sázavou)

Re: Zájem o skupinu [Praha]

Příspěvek od cv0k »

Já bych nejraději ustanovil termín organizační schůzky na středu (bohužel se mi zrovna na tento týden v úterý nahromadilo víc věcí). Pokud někdo ve středu opravdu nemůže, napište to!
Čas schůzky bych určil na půl šestou, nebo ještě trochu dřív, ať máme časovou rezervu.

PS: Co na tom, kolik je komu let, dokud je schopný se slušně chovat. Myslím, že s tím problém nebude. Jen bysme holt neměli pánovat herní schůzky nějak do noci...
Uživatelský avatar
MaMaHaJ
Příspěvky: 294
Registrován: 6. 6. 2010, 22:14

Re: Zájem o skupinu [Praha]

Příspěvek od MaMaHaJ »

Dobrá, tak tedy ve středu. Budu tam!

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


"Listen here's the thing – I don't know what you kids are up to, but I do know one thing: laws are threats made by the dominant socio-economic, ethnic group in a given nation. It's just a promise of violence that's enacted and police are basically an occupying army, you know what I mean? You guys want to make some bacon?" - Bud Cubby
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Fafrin a 7 hostů