[Pathfinder2][Praha/Chýně/Online] Pravidelné hraní

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
TesarekJ
Příspěvky: 1
Registrován: 18. 9. 2021, 17:31

[Pathfinder2][Praha/Chýně/Online] Pravidelné hraní

Příspěvek od TesarekJ »

Sen o nové zemi plné pokladů, nevídaných divů, exotických zvířat a netušeného bohatství se rozplynul. Zbyly jen úlomky soch a rozbořené svatyně podivných lesních bohů - pozůstatky po hledačích pokladů snících o rychlém zbohatnutí.
Zůstali jen ti, kteří se na Viridisu usadili a vybudovali domov pro své rodiny. A také ti, kteří se přiživují na těch prvních.
Avšak zůstal zde ještě někdo. Nebo něco. Neurčitý pocit, jaký má kořist když se jí do zad zabodne upřený zrak predátora. Zatím je to však jen pocit …


Obrázek

Ahoj,
dávám dohromady skupinku pro dlouhodobé home-brew dobrodružství. Jako DM mám mám víc jak 15 let zkušeností, hlavně s původním DrD a DrD+.


Teď bych si rád zkusil Pathfinder 2nd edition se kterým zatím nemám zkušenosti.

Dávám dohromady malou skupinku 2, maximálně 3 hráči + já jako DM. Zkušenosti s Pathfinderem jsou výhodou ale nejsou nezbytné. Můžeme začít jen s některými pravidly a postupně přidávat.
Na své si přijdou jak hráči kteří rádi rozvíjí svou postavu pomocí role-play, tak ti, kteří hází kostkou. Rád přizpůsobím styl hry i dobrodružství tak, abychom si jej spolu užili.

Hrát můžeme jak u mě, na Praze 6, tak kdekoli jinde po Praze a v okolí. Ideálně 1x týdně. Alternativně můžeme hrát online s webkamerou.

Kontaktovat mě můžete na jakub@tesarek.me
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů