Hledám spoluhráče na DnD/DrD

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Terka
Příspěvky: 4
Registrován: 14. 11. 2020, 13:01

Hledám spoluhráče na DnD/DrD

Příspěvek od Terka »

Ahoj,
co se týče mých zkušeností, hraju již několik let textové RPG hry, odehrála jsem pár krátkých sezení DrD a zkoušela jsem v rámci tábora LARP. Jelikož jsem teď doma na distanční výuce, ráda bych si znovu zahrála. Proto hledám spoluhráče(a GM/PJ). Nezáleží na tom, zda půjde o zkušené hráče od kterých bych se mohla učit, nebo o nováčky s kterými můžeme získávat zkušenosti společně.
Mám Discord. Ráda bych zkusila i Roll20, ale není to podmínka.

Co se týče pravidel a herního systému, tak se přizpůsobím.

Časově se přizpůsobím. Pondělí - Středa mohu hrát až večer, ve čtvrtek a v pátek mám čas i odpoledne. Ideální jsou ale víkendy, ve všední dny se snažím chodit spát v nějaký normální čas. :)

Tak co, najde se někdo, kdo by si chtěl zahrát? :)
1tonyblade1
Příspěvky: 5
Registrován: 10. 11. 2020, 23:04

Re: Hledám spoluhráče na DnD/DrD

Příspěvek od 1tonyblade1 »

Ahoj, môžeš sa pridať k nám. Už je nás asi 5, na čase by sme sa dohodli na discorde. Už by nám chýbal len DM/PJ, tak ak by niekto ešte videl tento príspevok a chcel by sa k nám pridať ako naše DMko tak mi píšte.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám spoluhráče na DnD/DrD

Příspěvek od Markus »

GMování se nebojte. Když do toho půjdete s otevřenou myslí a nebudete na GMa zlí :) , tak to může dělat někdo z vás a tu hru se naučíte společně. Na hraní je zábavné i to postupné objevování metodou pokus/omyl. Nebojte se chyb.

Můžete si stáhnout třeba Úvodní sadu pro D&D 5e. Ta má zjednodušená pravidla a připravené dobrodružství, k tomu mapu a všelijaké kartičky. Pro začínající GM i hráče je celkem snadné to vzít a hrát.
Terka
Příspěvky: 4
Registrován: 14. 11. 2020, 13:01

Re: Hledám spoluhráče na DnD/DrD

Příspěvek od Terka »

Ráda se k vám připojím :)
Můj discord: TerezaJ#8804

Já dělala GM/PJ jen při jednom sezení se sourozenci a bylo to dost zjednodušené :D
Terka
Příspěvky: 4
Registrován: 14. 11. 2020, 13:01

Re: Hledám spoluhráče na DnD/DrD

Příspěvek od Terka »

Aktuálně už mám kampaně domluvené a další prostor nemám! :) Děkuj i za nabídky, kdyby se mi uvolnilo místo, tak dám vědět :)
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 9 hostů