Ostrava a Okolí

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
MemphisFox
Příspěvky: 1
Registrován: 17. 8. 2020, 09:30

Ostrava a Okolí

Příspěvek od MemphisFox »

Zdravím.

Vite o nějakých srazech nebo možnosti si zahrát a poznat nove lidi v Ostravě nebo okolí?

Se svou skupinou hraju už přes rok D&D 5e ale rád bych poznal nové lidi a vyzkoušel i nove spoluhrače.

Víte o nějakých mistech kde hrat? Díky za informace.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6651
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostrava a Okolí

Příspěvek od boubaque »

Ahoj, nemám Ostravu v tomhle směru moc prozkoumanou, ale pár lidí, co hrají RPGčka, tady znám. Teď do konce srpna asi nezvládnu vůbec nic, ale v září by se dalo domluvit aspoň nějaké setkání v čajovně nebo u piva, kde bychom se potkali a pobavili a s trochou štěstí by dorazili i nějací další lidi, kterým řekneme :D Případně to můžeme inzerovat i tady na Fóru.

Jinak od podzimu plánuju zorganizovat nějaké nepravidelné hraní (spíš asi v pracovním týdnu), ale to asi ještě chvíli potrvá, než vůbec začnu...

(A myslím, že někdy někdo mluvil o hraní v Black Lotusu, ale přiznám se, že jsem tam nikdy nebyl, a zjevně tam spíš podporujou Magiky a deskovky.)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
skaven
Příspěvky: 1133
Registrován: 30. 11. 2004, 16:53
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostrava a Okolí

Příspěvek od skaven »

V zari by se dalo domluvit i nejake hrani u nas v obchudku (Poruba). Pripadne ve Frenstate, ale to ma asi vetsina z ruky :)
Uživatelský avatar
ShadoWWW
Příspěvky: 4591
Registrován: 21. 8. 2007, 11:16
Bydliště: Kostka
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostrava a Okolí

Příspěvek od ShadoWWW »

To zavání slušnou konkurencí k brněnskému otevřenému hraní. (Kdysi před lety to přesně takhle nějak u nás začínalo.) :-) Bylo by super, kdybyste to v Ostravě zrealizovali. :)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Nordoslav
Příspěvky: 750
Registrován: 24. 10. 2017, 10:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostrava a Okolí

Příspěvek od Nordoslav »

Ahoj,
v Ostravě hrajeme (S Bubákem :)) a rád si sednu někam na pivko či dýmku a třeba něco vykutíme :)

A pokud by Skaven udělal nějaké hraní v obchůdku, tak se tuze rád stavím!
Ahoj, já jsem Nordst Fuchs a tohle je DRAČÁK: THE NEXT GENERATION!
:!: Fantasy PbtA které klade důraz na fikci v kulisách povědomé fantasy, ale zároveň je tam hodně originalnich prvku, které z her dělaji nové zážitky.
:!: Jednoduchý systém tvorby postav, který ovšem nabízí mnoho možností a voleb na výběr a produkuje unikátní, nezaměnitelné a velmi hratelné a zábavné charaktery.
:!: Jednoduchý systém hry ve kterém můžete hrát aniž byste nad ním museli pořád přemýšlet.

:arrow? Vše o pravidlech a o hrách zde: https://discord.gg/Mks4DzzMJ7
:arrow? A vlákno tady: https://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php?t=16363
Taxidermist#3519

Re: Ostrava a Okolí

Příspěvek od Taxidermist#3519 »

A kdybyste náhodou hráli v pátek, tak bych se klidně rád (ne)pravidelně přidal 8)
Antaros
Příspěvky: 3
Registrován: 10. 9. 2020, 19:10

Re: Ostrava a Okolí

Příspěvek od Antaros »

Zdravím všechny, rád si zahraji DnD 5E (ale klidně i jiné RPG). Jsem z Ostravy a časově se, v rámci možností, přizpůsobím. Místo ideálně někde v Ostravě nebo okolí, ale i třeba do Frenštátu jsem schopný - občas - dojet :-) Takže pokud budete někdy, někdo, něco plánovat a shánět hráče, klidně napište. Nebráním se ani setkání v krčmě nebo čajovně.
Uživatelský avatar
Nordoslav
Příspěvky: 750
Registrován: 24. 10. 2017, 10:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostrava a Okolí

Příspěvek od Nordoslav »

Už by pomali stálo za to domluvit se na nějaké společné posezení a pokec, co takhle nějakou anketu?
Ahoj, já jsem Nordst Fuchs a tohle je DRAČÁK: THE NEXT GENERATION!
:!: Fantasy PbtA které klade důraz na fikci v kulisách povědomé fantasy, ale zároveň je tam hodně originalnich prvku, které z her dělaji nové zážitky.
:!: Jednoduchý systém tvorby postav, který ovšem nabízí mnoho možností a voleb na výběr a produkuje unikátní, nezaměnitelné a velmi hratelné a zábavné charaktery.
:!: Jednoduchý systém hry ve kterém můžete hrát aniž byste nad ním museli pořád přemýšlet.

:arrow? Vše o pravidlech a o hrách zde: https://discord.gg/Mks4DzzMJ7
:arrow? A vlákno tady: https://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php?t=16363
Antaros
Příspěvky: 3
Registrován: 10. 9. 2020, 19:10

Re: Ostrava a Okolí

Příspěvek od Antaros »

Už se mi honí v hlavě formulace konkrétního anketního dotazu, akorát vzhledem ke svátkům bych to osobně viděl až na leden/únor, místo někde v centru Ostravy (napadá mě třeba Hobit club).

Takže pokud mě nikdo nepřeběhne nebo svět neovládnou mravenci, v lednu se tady objeví první konkrétní návrh...
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6651
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostrava a Okolí

Příspěvek od boubaque »

Leden/únor v centru Ostravy je pro mě dobrý (teda... ten únor možná ne úplně o víkendech...). Budu se těšit na návrh :)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Antaros
Příspěvky: 3
Registrován: 10. 9. 2020, 19:10

Re: Ostrava a Okolí

Příspěvek od Antaros »

Situace ve společnosti zatím pořád nepříznivá, tak pouze sonduju, jestli má někdo z nás Ostraváků tip na dobré místo? Třeba odzkoušenou hospodu s vyhovujícími prostory, kde máte známé, skladový prostor nebo například soukromý wellness s vyhřívaným bazénem (pro věrohodnou simulaci bakchanálií), a tak podobně... :-D Bohužel sám žádný takový speciální tip nemám, jinak bych nabídl :-)
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů