hledám hráče pro drd

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
blacksteel
Příspěvky: 10
Registrován: 11. 8. 2018, 22:24

hledám hráče pro drd

Příspěvek od blacksteel »

Zdravím hledám hráče kteří by si chtěli zahrát dračí doupě přes team speak (domluva) zbytek by se odehrával na roll 20
mám vlastní svět uprvavené rasy povolání i trochu pravidla ale ty jsou upraveny minimálně pokud byjste měli zájem napište
na e-mail jamezdj@seznam.cz nebo telefon 604288024
blacksteel
Příspěvky: 10
Registrován: 11. 8. 2018, 22:24

Re: hledám hráče pro drd

Příspěvek od blacksteel »

dále jsme dnes od 20:00 v počtu třech lidí zatím na team speaku ts3.hicoria.cz:22631 úplně dole
blacksteel
Příspěvky: 10
Registrován: 11. 8. 2018, 22:24

Re: hledám hráče pro drd

Příspěvek od blacksteel »

je strašně nádherné jak si to tu zobrazujete ale kdyby jste se mě i ozali tak bych byl moc rád
blacksteel
Příspěvky: 10
Registrován: 11. 8. 2018, 22:24

Re: hledám hráče pro drd

Příspěvek od blacksteel »

Zdravím vesmírní poutníci
Nedávno jsem se skupinou tří hráčů rozjel Mass Effect dle pravidel D20 odkaz na stránky
http://www.masseffectd20.com/ zde jsou kompletní pravidla pro vytvoření charakteru atd.
pravidla mají okolo 300 stran a jsou komplet v angličtine. Pokud by byl zájem kontaktujte mě
na tel:604 288 024 nebo e-mail- jamezdj@seznam.cz
hrajeme přes discord a zbytek hry jakožto hody se odehrává na roll20 kde mají vývojáři hotový
a zpracovaný character sheet takže výpis makra na hod minimalní pouze jim nefungují zbraně a abilitky
aktivně hrajeme každou neděli od 19:00 do 23:00 z důvodu škol a práce.
Informace o hře. Hra se odehrává 200 po událostech mass effect 3 SPOILER: červený konec :D
po 150 letech rasy citadeli spolu s ostatními dokázali zprovoznit mass relay a opět zavést do chodu UI
takže Gethi opět žijí a mají svobodnou vůli viz Legion a Reaper technology, genofág kroganů vyléčen
postavy jenž stále žijí z trilogie- Liara T´sony Urdnot Wrex a Urdnot Grunt.
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti