DrD v e-podobě?

Oficiální diskuze věnované Dračímu doupěti, nejstarší české hře na hrdiny.

Moderátor: Bouchi

Odpovědět
Uživatelský avatar
ShadoWWW
Příspěvky: 4575
Registrován: 21. 8. 2007, 11:16
Bydliště: Kostka
Kontaktovat uživatele:

Re: DrD v e-podobě?

Příspěvek od ShadoWWW »

Úvodní díl toho rádiového pořadu si dnes můžeš poslechnout třeba tady na youtube. Je to z 80. let!
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Bouchi
Příspěvky: 3619
Registrován: 10. 12. 2004, 16:36
Bydliště: Havířov

Re: DrD v e-podobě?

Příspěvek od Bouchi »

ShadoWWW píše: 1. 8. 2019, 12:58Konec konců kdybys dnes chtěl dělat dotazník na hraní DrD v ČR, tak uděláš co? Půjdeš na net a dáš ho na Kostku a RPG F, možná na pár dalších minoritních webů, a ve výsledku by ti taky vyšel zkreslený obraz, protože většina hráčů DrD je mimo aktivní online komunitu.
IMHO by nebyl problém dostat zmínku na web Pevnosti, při troše štěstí by se dalo domluvit i s ABC, a při větším štěstí by se povedlo to dostat i do tištěných. V čemž bych mohl napomoci, ale nejsem odborník na průzkumy, takže ten dotazník by musel nějaký odborník sestavit, aby z něj padala použitelná data.

(Taky by bylo dobré to dát na Fantasyobchod a podobné eshopy - protože i ti hráči, co jsou mimo aktivní online komunitu, někde nakupují a část z nich určitě i v eshopech.)
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: DrD v e-podobě?

Příspěvek od eerieBaatezu »

Bouchi píše: 1. 8. 2019, 13:39
Ahoj Bouchi, kdy budou zveřejněny nějaké detaily ohledně DrD+2? :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Bouchi
Příspěvky: 3619
Registrován: 10. 12. 2004, 16:36
Bydliště: Havířov

Re: DrD v e-podobě?

Příspěvek od Bouchi »

eerieBaatezu píše: 2. 8. 2019, 11:20
Bouchi píše: 1. 8. 2019, 13:39
Ahoj Bouchi, kdy budou zveřejněny nějaké detaily ohledně DrD+2? :)
Až někdo z adminů pomůže Adamovi vyřešit problém s nefungujícím přihlášením na fórum.
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: DrD v e-podobě?

Příspěvek od eerieBaatezu »

Bouchi píše: 2. 8. 2019, 11:47Až někdo z adminů pomůže Adamovi vyřešit problém s nefungujícím přihlášením na fórum.
Tak to nevím, zda se mám radovat, že to bude brzo, nebo děsit, kdy to bude $lol$, ale tak super zprávy, že je potenciálně info hned za rohem. Těším se.
Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: DrD v e-podobě?

Příspěvek od Markus »

Bouchi píše: 2. 8. 2019, 11:47 Až někdo z adminů pomůže Adamovi vyřešit problém s nefungujícím přihlášením na fórum.
A někdo z adminů o tom ví? :) Protože já jsem si toho všiml náhodou až tady v diskuzi. Prosím o nějaké info do zprávy. Ale přihlášení obecně nefungovává proto, že někdo zapomněl heslo.
Uživatelský avatar
Bouchi
Příspěvky: 3619
Registrován: 10. 12. 2004, 16:36
Bydliště: Havířov

Re: DrD v e-podobě?

Příspěvek od Bouchi »

Markus píše: 4. 8. 2019, 09:29
Bouchi píše: 2. 8. 2019, 11:47 Až někdo z adminů pomůže Adamovi vyřešit problém s nefungujícím přihlášením na fórum.
A někdo z adminů o tom ví? :) Protože já jsem si toho všiml náhodou až tady v diskuzi. Prosím o nějaké info do zprávy. Ale přihlášení obecně nefungovává proto, že někdo zapomněl heslo.
Cituji z mailu, který mi psal ve středu večer:
Ahoj Martine.
Kdyby ses divil, že ještě není založené nové téma, tak mě se nedaří znovu přihlásit. Pořád mi to píše: Zadali jste špatné heslo.
Nechal jsem si vygenerovat nové a zkopírovál jsem ho tam a stejná odpověď. Napsal jsem adminům a zatím nic.
Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: DrD v e-podobě?

Příspěvek od Markus »

Poslal jsem soukromou zprávu Bouchimu. Nenechte se dál rušit.
Uživatelský avatar
Wolfus
Příspěvky: 1094
Registrován: 14. 8. 2009, 11:45

Re: DrD v e-podobě?

Příspěvek od Wolfus »

Mno... ako to teda vyzera s tou e-verziou? :)
DrD (II), Pribehy Imperia
Odpovědět

Zpět na „Dračí doupě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů