Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Literatura, film, hudba, divadlo, opereta a jiné výdobytky civilizace.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Tak jsem viděl Balor v Nakamura. Jo. Dobré. Ale Revival v American Alpha bylo mnohem lepší, když beru NXT. Nevím proč, ale nevěřil jsem jim to těm dvěma. Přišlo mi, že nemají důvod, proč spolu být v ringu. Nebo spíš proti sobě. Skoro jsem čekal, že Finn vytáhne démona nebo bude podvádět a že nebude mít čistý zápas, že se protočí na padoucha. Ale pokud ho budou chtít poslat ven z NXT, tak potřeboval prohrát samozřejmě, ale hlavně ho asi nechají jako klaďase.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Pieta: Jen tak orientačně, když nám přichází Brand Extension - kdo myslíš, že bude vytaženej z NXT nahoru? A jestli se jim to podaří - chudák Baron Corbin a Apollo Crews, kterým zatím nedali dost místa/času.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Blaine píše:Pieta: Jen tak orientačně, když nám přichází Brand Extension - kdo myslíš, že bude vytaženej z NXT nahoru? A jestli se jim to podaří - chudák Baron Corbin a Apollo Crews, kterým zatím nedali dost místa/času.
No, to je vždycky taková velká tipovačka. Vytáhli Danu Brooks, která rozhodně potřebovala víc času na technický úrovni, vytáhli Apolla, který nemá vybudovaný skoro žádný charakter; a nechávají tam spoustu lidí, kteří jsou celkem jasně nad průměrem WWE. Protože NXT slouží dvěma pánům; jednak je to development, druhak přehlídka špiček.

Čili pokud se nenechá HHH nějak vyšachovat politicky, tak mu tam musí zůstat dost schopnejch i dost připravovanejch.
Já bych si tipnul, že přejde Carmella, Nia, a Peyton a/nebo Billie Kay. Zůstane Bayley a Asuka jakožto špičky, které to můžou táhnout dál, a na obrazovce se začnou objevovat nové tváře.
Vůbec nevím, co Alexa - rozhodně je připravená, ale taky teď patří k tahounům, takže by její odchod byl hodně poznat. Eva Marie by mohla přejít spolu s Niou, nebo ne.

Mezi chlapama je tam spousta veteránů, kteří můžou přejít kdykoliv - Aries a Roode, Rhyno (i když teď nevím, jestli má plný nebo jen občasný kontrakt), Joe a Finn. Joe a Finn jsou dost pravděpodobní, i když Joe by nejdřív musel přijít o titul.
Z tag teams celkem jasně můžou přejít Alpha i Revival, jakmile si pořeší titul, a Ciampa+Gargano. Byl bych si tipoval, že i Blake a Murphy, a že se jim nebude dařit, ale nedávno je rozdělili, tak nevím. Hype Bros jsou napůl na hlavní scéně, taky možnost.
Hideo a Shinsuke podle mě ještě ne. Tye Dillinger sedne tak dobře na tu menší scénu, že ho myslím budou chtít udržet. No Way Jose, Oney a Andrade se sotva začali objevovat, myslím, že to teď nějakou dobu potáhnou vpřed.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

A když ses nechtěl dívat na Final Deletion, co jsi říkal na Wyatt Compound Fight?
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Z minulého týdne bych řekl, že NXT < CWC < Lucha. NXT úplně jasně, CWC a Lucha celkem vyrovnaní.
CWC bylo vynikající. Nebyl tam nikdo, u koho by mi nebylo líto, že se s ním loučíme, respektive bych se netěšil, že ho uvidím znovu.
Lucha Underground mělo dobrý zápas, vynikající zápas a závěr, ze kterého mi běhá mráz po zádech, jen si na to vzpomenu.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Akorát jsem dokoukal draft, dojem z toho mám trochu rozpačitej. Čekal jsem, že bude trochu jasnější, jaký je vlastně zaměření obou show, ale moc v tom nevidím nějakej jasnej rozdíl; Raw i Smackdown mají směs nejrůznějších lidí. A mám dojem, že Smackdown je na tom hůř; jejich nejvyšší čtyři chlapi jsou Ambrose, Styles, Cena a Orton, z nich tři už jsou poměrně starší a dva (Cena, Orton) mívají různý vedlejší závazky.

Dojmy bych shrnul buď takhle, nebo takhle...
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

CWC tenhle týden bylo fantastické. Tozawa-Johnson byl špičkový závěr, ale žádný z těch zápasů nebyl slabý.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Trochu deja vu, ale můžu zopakovat poslední příspěvek, akorát prohodit nějaká jména. (-;
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4816
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od midewiwin »

Byl to právě americký wrestling, který proměnil sport v show a který dovolil porušovat pravidla fair play. Wrestling dokonce stojí na tom, že se očekává porušování pravidel, zápasníci se neustále chvástají a součástí soubojů bývá i ponižování a šikanování. Jistě je to v jistém ohledu stále zábava, ovšem zrovna z tohoto prostředí si Donald Trump odnesl nejvíce pro svou politickou kariéru, která právě začíná. Stejně jako wrestleři předstírají tvrdý zápas, Trump předstírá, že je politikem. Přitom se veze na vlně obliby wrestlingových padouchů, kteří si získávají věhlas tím, že porušují dosavadní pravidla slušnosti. Užijeme si s ním čtyři roky ohromný cirkus.
Kamil Fíla zde.
Čas neexistuje.
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Argonantus »

No, pro nezasvěceného je wrestling opravdu hromada překvapení a otázek.
Já jsem to dodnes tak úplně nevydýchal.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32272
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Vallun »

Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Lemmy »

Rozhovor s Tomášem "Atomem" Brychtou na Ronnie.cz:
http://kulturistika.ronnie.cz/c-29010-t ... douch.html

Bylo by fajn vidět Čecha v nějakém produktu WWE. I když to bývá většinou na roky, než se wrestler dostane z přípravky do takového NXT. A bohužel schopných wrestlerů, kteří čekají na takovou šanci je asi hodně. Atom má aspoň tu výhodu velikosti (stejně jako rugby nebo amerického fotbalu bych tu viděl přednost pro takový typ wrestlera v "draftu").
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Atom by měl teď v neděli taky vystoupit v rámci Golden City Showdown v Praze, bohužel se tam kvůli konfliktu programů nedostanu. ):
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Lemmy »

https://www.youtube.com/watch?v=RObV6XA0h1k

Dokument o wrestlerovi Andre, the Giant z dílny HBO Sports. Viděl jsem část sekvencí z toho, dobře zpracovaný dokument se zajímavými informacemi.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od eerieBaatezu »

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Kultura“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů