Batman

Literatura, film, hudba, divadlo, opereta a jiné výdobytky civilizace.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Batman

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Argonantus píše: 6. 7. 2019, 07:49Pattisona jsem zatím viděl hrát jednu roli a byl poměrně příšerný, tak nevím.
Je mi neuvěřitelně protivný, ale zase si vzpomínám na historku s holkou, která hrála ve Star Wars: Phantom Menace, a pak kvůli tomu prý čelila podobným předsudkům.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Batman

Příspěvek od Argonantus »

Jenže ta holka už hrála před tím v Leonovi a vedelo se že umí. To star wars byl úlet zavedené hvězdy.asi jako kanárské spojka pro Hopkinse.
Patiisonova tvorba zatím nic moc jako celek.
Uživatelský avatar
Sadako
Příspěvky: 5293
Registrován: 28. 1. 2007, 21:15
Bydliště: Stadt von Morgen
Kontaktovat uživatele:

Re: Batman

Příspěvek od Sadako »

Četla jsem několik docela uznalých vyjádření o Pattinsonovi v Cosmopolis a Maps to the Stars (obojí Cronenberg), ale popravdě jsem se na to ještě nedokopala pořádně podívat. U Cosmopolis jsem jednou vytuhla, mně ten pozdní Cronenberg nějak nesvědčí, nebo co.
Např. v Little Ashes byl dost nic moc, ale on je dost nic moc celý film a to je prosím o vztahu Dalího a Lorcy, tj. téma pro mne velmi zajímavé, akorát by to musel točit někdo s citem pro věc.

Btw. Česká spojka (v originále Bad Company) není totéž co Kanárská spojka.
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Batman

Příspěvek od Argonantus »

Jo máš recht byla to česká spojka. Hopkins sám to někde zmiňoval jako ne úplně povedené.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Batman

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Argonantus píše: 8. 7. 2019, 07:54 Jenže ta holka už hrála před tím v Leonovi a vedelo se že umí. To star wars byl úlet zavedené hvězdy.
To nebyl úlet zavedené hvězdy, nýbrž totální fail namachrovaného režiséra. Nevím, v čem ten Pattison hrál, ale pokud to bylo na úrovni Twilightu, tak bych byl opatrný vyčítat mu, že je herec na hovno.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Sosacek
Příspěvky: 25733
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Batman

Příspěvek od Sosacek »

To byla hlavne ukazka, ze naprosto debilni scenar a dialogy dobri herci nezachrani. Nekdy se to skoro povede (posledni Xmani) ale tady fakt ne.
But nobody came.
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Batman

Příspěvek od Argonantus »

Ta spojka je ten samý případ. Proti hodně sveřepému scénáristovi herec nikdy nevyhraje.
Pro mne je je klíčový ten bod, že herec zahraje jednu perfektní roli. Pak je jasněji; umí, když se mu dá místo.
Pattison zatím za mne žádná čárka. A navíc mi castingově připadá úplně mimo roli. Spíš ten Clooney, než Keaton.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Batman

Příspěvek od eerieBaatezu »

eerieBaatezu píše: 4. 7. 2019, 15:25 The Neon Demon

Obrázek

Hodně super. Refna od dob Valhally prostě můžu moc. Osobitost, ujetost, symbolismus, póza, umění, zaujímavost...
Paráda.
A ten Keanu? Mňamka.

"Director Nicolas Winding Refn Wants to Direct a BATGIRL Film"


Obrázek
Obrázek
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Batman

Příspěvek od jjelen »

Sosacek píše: 8. 7. 2019, 20:53To byla hlavne ukazka, ze naprosto debilni scenar a dialogy dobri herci nezachrani. Nekdy se to skoro povede (posledni Xmani) ale tady fakt ne.
Ano prosím (pročež mě na Batmanovi Pattinson ani moc neděsí a zvědav sem spíš na scénář...)
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Batman

Příspěvek od eerieBaatezu »

Robert Richardson, the original cinematographer on Ben Affleck’s THE BATMAN, revealed the film would have been set in Arkham Asylum.

Affleck’s originally wanted to focus on the darker, insanity aspects of Batman’s world.
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Batman

Příspěvek od eerieBaatezu »

Batfleck 4ever Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Batman

Příspěvek od eerieBaatezu »

Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Batman

Příspěvek od eerieBaatezu »

#JokerMovie is an efficacious & disturbing film that's equally meritorious & tragic. Phoenix's roaring, monstrous performance as the Clown of Crime is so immaculate, so maestoso, it's a prodigious accomplishment, and marks the apex of his already superlative career.
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Batman

Příspěvek od eerieBaatezu »

Že prej Reeves bude s tím Pattinsonem dělat celou trilogii...

Čéče bych nečekal, že mi takovéhle věci budou úplně fuk. Jsem v prvé řadě nechtěl, aby to Reeves psal a režíroval, pak jsem nechtěl Pattinsona, aby hrál Batmana a nakonec si tam Reeves určitě na hudbu přitáhne to jelito Giacchina, takže to jde celkově úplně mimo mne.

Eh...
Obrázek
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Batman

Příspěvek od jjelen »

Prej víc noirový a detektivní. JLA a podobný věci aspon dočasně mimo.
To mi zní jako směr který mi vyhovuje. Ale na jakýkoliv hodnocení je sakra brzy...
Odpovědět

Zpět na „Kultura“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů