Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Literatura, film, hudba, divadlo, opereta a jiné výdobytky civilizace.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Pokud žijete poblíž Dallasu :D tak je tam otevřená výstava Knightmare rekvizit ze ZSJL. Mad Maxovské kostýmy všech postav, apod. A taky jsou tam všechny storyboardy s obrázky a plánem toho, co měl být druhý a třetí díl Snyderovy Justice League.
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

$:)

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Tak jasně, že to bude nejlepší DC film, dělá to Snyder a je to Justice League. $:) "WB will never recover from this" $lol$

A plány na Snyderovu JL2 a 3 jsou opět ve hře a někteří producenti chtějí, aby Zack dělal Wonder Woman 3?! Obrázek

Looks like SnyderVerse is back on the menu boys!
Obrázek
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od jjelen »

Wow, první reakce a jsou nadšený...
takové reakce provázejí většinu filmů, ne?
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Jenže tohle nejsou access media kritici, co musí podlejzat, pže jinak by je už nikam na premiéru nepustili. $lol$
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Takovej Darkseid plakát. $-o Obrázek $-o

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Christopher Nolan attended the early screening and as per Grace he'd agree that Zack Snyder's Justice League is the Best DC movie.
Obrázek
Obrázek
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od jjelen »

pro eerieho (stejně sem nikdo jiný neleze :D)
Obrázek
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Naoki »

To je jak z The Onion
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Hele ono je sranda, že tenhle Scorseseho útok na superhero žánr (jmenovitě MCU :lol:) se objevuje i v seriózních recenzích Snyderovy JL, kdy týpek píše:
This four-hour cut is the kind of brazen auteurist vision that Martin Scorsese was calling for when he complained (rightly) that most modern superhero movies don't resemble cinema as he's always understood and valued it.
Tohle je taky dobrý:
#SnyderCut review: The story is rooted in comic-book convention, but it's now told with a skillful grandeur that trumps the #Avengers saga
Variety píše, že jeden 4 hodinovej Snyder Cut trumfnul deset+ let dlouhou MCU ságu. $lol$
Žádný překvápko, každej Snyderův DC film byl lepší než celý MCU.

$D No jo, holt někdo umí dělat vizionářské cinéma a někdo holt jen mcdonaldskej themepark. $lol$

Ale začínám se obávat, protože většina kritiků, co hejtila Man of Steel a ještě víc Batman v Superman dala Snyderově JL kladné hodnocení a někteří z nich dokonce říkají, že je to nejlepší komiksáckej film ever a nejepičtější film ever (jestli to bude epičtější než Návrat Krále, tak si na předvolbu dávám záchranku, jinak to nepřežiju $lol$). Tak jen když se ten film líbí lidem, co se jim nelíbily Snyderovy nejlepší filmy, tak doufám, že to neznačí nějakej průser. :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Tak už je to koukatelný, ale budu doma sám až v úterý, tak počkám, až budu moct koukat na velký telce, radši než na monitoru od kompu.

Kámoš z Itálie už to viděl a říkal, že je to jako kdyby Batman v Superman pokračovalo další 4 hodiny, což je pro mě ta nejlepší recenze, co jsem mohl slyšet. Obrázek
Akorát je dost naštvanej, protože na to čumí tolik lidí, že spadly servery a nemůže na to koukat znova. $lol$
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

K*rva, tak jsem koupil HBO GO a hned jsem na to klikl, to nejde vydržet. $lol$
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Než napíšu víc, tak musím říct, že nejlepší scéna celýho filmu, je těch pár komorních minut, co Zack dopsal, narežíroval a vlastnoručně dotočil tenhle rok jako additional photography. Wow...
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Zack Snyder's Justice League

No prostě tohle je ta Justice League, co jsme měli dostat. Tohle je první hranej Justice League film, co si každej fanoušek DC zaslouží.
Jediný, co mě děsně s*re je, že jsem kdy viděl tu 2017 verzi, která bylo o ničem a akorát vyspoilovala nějaký hustý věci; a pak taky to, že jsem tohle neviděl poprvé v kině. Ale holt je to jak to je. V 2017 jsem nevěděl, že tuhle pravou verzi někdy dostaneme a kino si sám neotevřu. Ale tak beru to všechno jako úlitbu bohům za to, že jsme mohli dostat tu úžasnou knightmare scénu, co v originále nebyla a dotočili jí tenhle rok. Jinak, kdo jste neviděli tu verzi 2017, buďte nanejvýš šťastní, že nevíte, do čeho jdete. Co bych za to dal, ten film vůbec nevidět.
(A hele vůbec nechápu, proč tu původní verzi přetáčeli, protože Zack tam má všechno MNOHEM lepší, a to dokonce i fóry a optimistično, čili mám úplnej zkrat pochopit, proč WB vyhodili těžký miliony za něco, co nebylo lepší v ničem, ani v tý srandě.)

Teď jsem viděl ZSJL dvakrát a napodruhý jsem se fakt snažil žít úplně přítomností, jako bych nikdy nic o tom nikdy předtím neviděl a je to úplně boží. A už vím, proč to mají všichni rádi; je to děsně kickass Snyder, jako dycky, s výborným příběhem a nejvíc nadupanou akcí, ale nemá to ty kontroverzní prvky, takže to nikoho neštve. $lol$

Porád si myslím, že Batman v Superman je nejlepší, ten film je prostě úplně jiná kategorie, a taky i proto, že tam Snyder fakt jde na dřeň a je to fakt hustý a hutný a jsou tam právě ty věci, co dost lidí nevydejchalo, a Man of Steel mám taky pořád radši, než ZSJL, ale ZSJL je pořád nejlepší verze první Justice League, co jde dostat.

Hele, ty charaktery a jejich příběhy. To je báseň. Cyborg, nejvíc parádní příběh; když mi napodruhý začaly docházet všechny spojitosti, tak jsem úplně čuměl s bradou dole (jeho tatík taky skvělá postava a herec (a je tam dost dobrá meta-narážka, schválně, kdo si všimne)). Flash, hele to je paráda. Až uvidíte, co v tom filmu dokáže, to je fakt nerdgasm. Ten krátkej monolog ve finále, notykráááso.
Superman se furt usmívá, nebo je naprosto hustej, a nechci spoilovat, ale prostě tohle je ten Superman, co všichni chtěli bez toho, aby byl trapnej nebo kýčovitej jako v jisté jiné verzi (ale zase prostě podle mě byl nejlepší v MoS a BvS, kde to bylo zajímavý, protože to ťalo do živýho (ale jestli dostaneme pokračování tohohle, tak asi lidi zase budou brečet, protože, no uvidíte ve filmu :lol:) a taky ten děsně suverénní Superman co mlátí záporáky je takovej, hm, a co jako, Superman co dostává na držku od Zoda nebo Batmana a neví, která bije, je mnohem lepší)...
Wonder Woman a Aquaman tam teda hlavně nakládaj. $D Každej tam má osobní příběh, ale myslím, že Cyborg a Flash jsou tak jako hlavní postavy. Což dává smysl, ostatní známe už z dřívějška. A je děsně skvělý, jak udělali, že v určitejch aspektech jsou Flash a Cyborg lepší a nezastupitelný, i když máte v teamu někoho, jako je Superman. Je to napsaný tak, že každej tam má svoje místo.
Batman je tady jak nádherně vystřiženej z JL komiksu, žádná kontroverze, naopak dost kánon (vyústění jeho BvS arcu). Ale má tam zase pár míst, který se mi osobně hodně líbily, kde ta jeho zajímavější stránka opět vystrčí růžky. (Hele jako reálně, hustej Batman stratég, vynálezce, mechanik, leader a maník, co jede na pěsťovky s paradémonama je super, ale BvS Batman co je mentálně úplně v hajzlu je mnohem lepší. $D)

Hele, já furt nepochopil, co řvou ty ženský na twitteru, že Snyder je misogyn... (jako zaprvé Sucker Punch, atd.), ale až uvidí ty amazonky tady, tak to jsou nejvíc namáčklý frajerky, co by před nima utekli i Sparťani z 300. :D

Hele záporáka mi na konci bylo tak líto, že jsem ho měl možná radši, než ty "kladný" postavy. $lol$ A ta CGI, naprosto VÝBORNÝ. On má to brnění, co se mu pohybuje podle situace a vypadá to úchvatně a na to, že je to ufoun, tak má ve tváři děsně moc emocí a je děsně roztomilej. $D

A mně se zase děsně líbí Snyderův styl. Prostě nejsou tam takový ty (post)moderní dementoviny nebo že to dává něco, co se od toho očekává, apod. Má to feeling, jak když koukáte na Terminátora z osmdesátek. Žádný haha nonsense sitcomácký momenty, podlejzání divákovi nebo dělání něčeho tak jako povrchně napůl a kdesicosi (až na jeden divnej moment :lol:).
A akce, to je zase masox. Na Faoru z Man of Steel a Batmana, co brutálně mlátí zkryptonitovanýho Supermana, nic nemá, ale kdo má rád 300 a tyhle Snyderoviny, tak bude mít blaho. A je to někdy trochu drsnější, R-rated, takže když Steppenwolf někoho rozsekne jeho obouruční elektrosekyrou, tak krve jak z vola. :D Wonder Woman tam taky dost drsně sejme pár týpků. Jo tyjo ta Wonder Woman akce na začátku, to je žrááádlo. Vsadím se, že kdokoliv jinej by to dělal, tak by to vypadalo úplně trapně, ale jak to udělal Zack, a přitom tam WW dělá retro věci jak z toho seriálu ze 70. let, a je to přitom sada jak prase. Jo a jak se Mera brání proti Steppenwolfovi je taky dobrý maso.

Jo a jak jsem psal o té nejlepší scéně, tam jsem zjistil, že jí každej herec hrál sám, a přitom jedna z nejlepších dialogovejch scén v komiksáckým filmu. Snyder je fakt kouzelník.

Je asi milion věcí, na který jsem zapomněl, a taky nechci spoilovat, ale obecně si myslím, že se to bude lidem líbit, je to taková ultimátní sci-fi fantasy akčňárna s hezkejma postavama, a rozhodně doufám, že dostaneme pokračování (který bude zase víc temný a pořádně odvážný :-)=).
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Kultura“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů