Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Literatura, film, hudba, divadlo, opereta a jiné výdobytky civilizace.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Zack Snyder's Justice League | Official Trailer | HBO Max

Okay, nebudu vám vyčítat, když o tom řeknete, že je to digitální bordel. $lol$ Fakt do těch dvou a něco minut nacpali milion všemožný barevný akce. $D Ale slyšet tatíka Kenta mluvit ke Clarkovi, a ta fotka... No konečně zase Snyderův film, kterej pasuje za MoS a BvS...

A bude to mít čtyři hodiny!!! A se všema těma postavama, co bude každá mít svůj silnej příběh, to fakt vypadá, že to bude nejvíc epickej komiksáckej sci-fi Pán Prstenů. Obrázek Juhůůůůůůů!
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Tak jste se dočkali. Warner Bros rebootují Supermana.

Produkuje to JJ Abrams, kterej totálně zkurvil Star Trek a Star Wars a psát to bude nějakej ultra-"social justice warrior" týpek. Vsadím se, že Loid Lane bude mít fialový vlasy. $lol$

Je mi úplně šumák, že Superman bude černoch; problém je, že z toho beztak vyleze sračka jako The Last Jedi, akorát roli admiral Holdo převezme Superman a bude nám říkat, že musíme svrhnout white supremacists. (Teď si nedělám prdel, ten maník, co to píše, je posedlej bojem proti white privilege.)

$lol$ $lol$ $lol$ Lidi, co nevydejchali Snydera, chtěli bezproblémovýho skautíka Supermana, co žije tou jeho american way, a dostali Abramse, co nepochopil jedinej charakter z žádný franchise co dělal, takže jim dá tak akorát tu zachráňenou kočku ze stromu, protože tím tak asi jeho vhled do charakteru Supermana končí; a scénáristu, co nenávidí Ameriku. $lol$ $lol$ $lol$
Jestli tohle není ta nejvtipnější ironie, co jsem kdy viděl, tak fakt nevím.

Ach jo. Kež by tak někdo vyházel vedení DC divize Warner Bros. To by byla paráda.
Obrázek
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2692
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Log 1=0 »

Hm,
jako, dovedu si představit, že pro dnešního amerického aktivistu bude dost těžké napsat angažované dílo, které není úplně debilní, ani že nebude moc ochotný tvořit jiné. Takže tvé prohlášení mne mírně řečeno nenaplňují optimismem.
Ale zas nechci nikoho odsoudit předem, a tak mi na případném angažování vhodného aktivisty vadí hlavně, že mu nedali nějakou postavu, ke které by se to třeba hodilo. Třeba Green Arrowa, který je sice bílý multimilionář, ale zase rád pronáší angažované progresivistické hlášky. Nebo Black Lightninga, který sice žádný aktivista není (aspoň z toho, co jsem četl), ale byl první černý DC hrdina, a je to v tom charakteru promítnuto.
No ale pokud mi vadí hlavně tohle, tak mne pak dráždí i to velebení Snydera, který je tím vinen měrou vrchovatou.
You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Log 1=0 píše: 27. 2. 2021, 21:45 Hm,
jako, dovedu si představit, že pro dnešního amerického aktivistu bude dost těžké napsat angažované dílo, které není úplně debilní, ani že nebude moc ochotný tvořit jiné. Takže tvé prohlášení mne mírně řečeno nenaplňují optimismem.
Ale zas nechci nikoho odsoudit předem, a tak mi na případném angažování vhodného aktivisty vadí hlavně, že mu nedali nějakou postavu, ke které by se to třeba hodilo. Třeba Green Arrowa, který je sice bílý multimilionář, ale zase rád pronáší angažované progresivistické hlášky. Nebo Black Lightninga, který sice žádný aktivista není (aspoň z toho, co jsem četl), ale byl první černý DC hrdina, a je to v tom charakteru promítnuto.
No ale pokud mi vadí hlavně tohle, tak mne pak dráždí i to velebení Snydera, který je tím vinen měrou vrchovatou.
Co mi vadí? A co zase Snyder udělal? $lol$
Obrázek
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2692
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Log 1=0 »

Vadí mi, že tvůrci mají tvořit adaptaci jednoho univerza. Mají témata, která by rádi prozkoumali nějakým způsobem. V tom universu jsou postavy, které jsou s tím tématem pevně spojené. A místo aby udělali film o těhle postavách, tak totálně překopou nějakou slavnější postavu, která s tím tématem neměla nikdy nic společného, nebo naopak měla hodně, ale z úplně jiného úhlu.
Tenhle nový autor se zdá chce dát Black Lightningova a Green Arrowova témata Supermanovi. Snyder mu zase dal témata Martian Menhunterova, a jako bonus dal Batmanovi témata Lexe Luthora, kterému na oplátku přidal něco z Jokera.
You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Co má Luthor z Jokera? A co má Batman z Lexe?
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2692
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od Log 1=0 »

eerieBaatezu píše: 2. 3. 2021, 18:49 Co má Luthor z Jokera? A co má Batman z Lexe?
Maniakálnost a to podivné šílenství, u kterého nevíš, jestli není spíše zvrácená genialita. Hele, jak jsem se na to díval, tak skoro v každé scéně s Lexem jsem poslouchal jak drmolí, váhal, jestli je to hromada blábolů, nebo něco neskutečně pravdivého, nic mezi tím, a říkal si, jaký by tohle byl boží Joker.
A podobně, skoro všechny scény s Batmanem, logická argumentace, proč je Superman hrozba, posedlost touto hrozbou, která ale nedokáže potlačit mistrný intelekt. Skvělý Lex, naprosto perfektní.


Btw. zaslechl jsem nějaké rumory, že ten černošský superman má být něco jako "oficiální elseworld", tak snad.
You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Obrázek

Okay, Snyder dal Supermanovi This! Is! SPARTA! scénu. $lol$ :clap: Tohle bude tak šílená jízda. $D
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

«Wonder Woman» Zack Snyder's Justice League | Teaser

Tywe ty amazonky zní víc badass než legie space mariňáků vedená 300 Sparťanama. $D
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Superhrdinové v trikotech a vše okolo

Příspěvek od eerieBaatezu »

HBO "omylem" streamovali Snyder Cut místo Toma a Jerryho.



Hned sem na to udělal meme. $lol$
Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Kultura“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů