Chci začít!

Vampire, Werewolf, Mage a jiné hry ze Světa temnot.
Kyatapii

Chci začít!

Příspěvek od Kyatapii »

Zdravím,
už před kolika lety mi WoD naprosto učaroval - obzvlášť Vampire, dost jsem toho o něm načetla, hodiny a hodiny strávila u pc her, ale nikdy si ho nezahrála klasicky - nebylo s kým a neměla jsem odvahu vyhledat a požádat o radu nějaké zkušené hráče, či se k někomu připojit.
Teď už jsem však velká holka a odvahu mám $;) , tak začnu alespoň tak, že napíšu sem. Poradíte mi prosím, jak na to? Neexistuje třeba náhodou nějaká skupina, která by měla zájem o novou krev? (hmm, krev...)
Guest

Re: Chci začít!

Příspěvek od Guest »

Mám/e skupinu, kde hrajeme WoD, momentálně zrovna VtM. Ozvi se mi na ICQ 299-287-479, můžeme si dát víc informací a popř. se domluvit na nějakém setkání.
Imi

Re: Chci začít!

Příspěvek od Imi »

Zdárek. :)

Abych to upřesnila: Máme za sebou dvě sezení nového tažení. Minulé jsme hrály v L.A., teď hrajem v San Fran. Hru vedu já a hráči jsou čtyři kluci. Styl hry se hodně podobá PC hře Vampire Bloodlines. Na pravidla se moc nesoustředíme, raději na hru samotnou.
m4jk
Příspěvky: 55
Registrován: 19. 10. 2011, 17:54
Bydliště: Brno

Re: Chci začít!

Příspěvek od m4jk »

Šak Whitewolfáci to píšou, že se má víc soustředit na hru neže na pravidla :)
Imi

Re: Chci začít!

Příspěvek od Imi »

White Wolf toho nakecá. :)
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6288
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Re: Chci začít!

Příspěvek od Fritzs »

m4jk píše:Šak Whitewolfáci to píšou, že se má víc soustředit na hru neže na pravidla :)
Imi píše:White Wolf toho nakecá.
O VtM se dnes stará Onyx Path. Samotní White Wolf na tom sou špatně, bo jejich vlastník CCP se dostal do finančních problémů a tak osekal společnost kterou potřebuje kvůli IP, ale mnoho mu sama o sobě nevydělá, na jednoho stálého zaměstnance.
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Imi

Re: Chci začít!

Příspěvek od Imi »

Tak tu máme pěkné OT. :)
Zamčeno

Zpět na „World of Darkness“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů