Supernaturálové a lidé

Vampire, Werewolf, Mage a jiné hry ze Světa temnot.
m4jk
Příspěvky: 55
Registrován: 19. 10. 2011, 17:54
Bydliště: Brno

Supernaturálové a lidé

Příspěvek od m4jk »

Mám přečtebý zatím jen WoD corebook a chtěl bych se zeptat na jednu věc. Jaký mají vztah supernaturálové k lidem?
Upíři asi něco jako my ke kravám, ale co vlkodlaci, mágové apod.?
Cor

Re: Supernaturálové a lidé

Příspěvek od Cor »

Různí supíci a jejich různé odnože a organizace mají různý vztah k lidem. (a to platí pro oWoD i nWod, neřekl jsi jaký :-) )

Např. v oWoD takoví toreadoři vidí v lidech tu "jiskru", krásu, vzbuzují v nich touhu, inspirují je, probouzejí v nich city...zato typičtí (hlavně mladí a nablblí) sabbati vidí lidi jako chodící krevní balíčky.
NEBO
Mágové tradic vidí lidi jako "spící", kteří jsou prostě moc tupí na to aby poznávali vyšší pravdy a míchali se do běhu dějin...ale třeba Technokracie vidí lidi jako někoho koho musí chránit a pro koho musí "ve jménu většího dobra" odstranit ze světa vše co nejde zaškatulkovat, kontrolovat a podřídit jejich vůli.
NEBO
Jeden kmen vlkodlaků lidi chrání před jimi samými (např. před tím aby si zamršili planetu), ale jiný kmen je vidí jako škodnou, kterou je třeba vyhubit.
NEBO
Selee changelingové vidí lidi jako někoho v kom se rodí sny...unselee je berou jako baterky, které můžou vyšťavit když potřebují.
atd atd atd. :-)

(neručím za 100% pravdivost příkladů, něco z toho jsem už dlouho nečetl, takže se mi to možná pomíchalo)
Vztah k lidem bývá rozepsený u každé z (pod)organizací.
m4jk
Příspěvky: 55
Registrován: 19. 10. 2011, 17:54
Bydliště: Brno

Re: Supernaturálové a lidé

Příspěvek od m4jk »

Díky, jinak dodatek: hrajem nWoD :D
Zamčeno

Zpět na „World of Darkness“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů