Changeling: the Lost

Vampire, Werewolf, Mage a jiné hry ze Světa temnot.
Uživatelský avatar
BasilisK
Příspěvky: 671
Registrován: 28. 8. 2009, 15:51

Re: Changeling: the Lost

Příspěvek od BasilisK »

Je pravda, že tam je hodně věcí kolem. Ale taky je nemusíš všechny zapojit do hry od začátku. Třeba u Werewolfů jsme v jedné kratší kronice úplně ignorovali věci typu totem a snad i Stín. Hráli jsme prostě low-level kampaň pouličních gangů.
Už jen podle typů antagonistů co jsou v základní knize Changelingů se snad ani nedá* použít všechno najednou

(*jasně že dá, ale já bych to neuměl, vyžaduje to uvažování a po tom jak známo bolívá hlava)
Life is just a dream on the way to death.

Dobře už bylo

Dlouhou a Bolestivou Smrt Všem Černým K--vám (Do Jednoho)
Uživatelský avatar
Nossie
Příspěvky: 601
Registrován: 30. 11. 2010, 18:29
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Changeling: the Lost

Příspěvek od Nossie »

Tak werewolfy zatím nemám, takže to je pro mě úplně španělská vesnice $D
Jo, právě je tam toho hodně, takže pomalu nevím, co vlastně všechno můžu dělat, je to fakt složitý :)

už sem v poslední částí storytelling, pak musím dočíst prometheany :)
Uživatelský avatar
Nossie
Příspěvky: 601
Registrován: 30. 11. 2010, 18:29
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Changeling: the Lost

Příspěvek od Nossie »

Tak mi chybí asi posledních 15 stránek do konce knížky :)
Jsem trochu zmatená z entitlements, oni to tam vykreslují jakože jich je tam tolik (changelingů) jenže přece málokde je populace changelingů, tak velká aby vytvořili freehold (natože uvnitř ještě nějaký takovýhle blbůstky) blé.
Líbí se mi ty koncepty entitlements, třeba scarecrows mi přijdou vyloženě zábavný, ale moc nevím, využítí entitlemens ve městě, kde bude například počet changelingů 4-7...jediné, co by mě tak napadlo, že changeling byl jmenován v jiném městě a přestěhoval se.
No jinak se mi knížka líbila, gobliní trhy mi připoměli jeden díl z Charmed, takhle nějak bych si to představovala:)
http://www.youtube.com/watch?v=ZOGGbsxc ... re=related
Zamčeno

Zpět na „World of Darkness“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů