Nová webovka o WoD a jiných White Wolf hrách

Vampire, Werewolf, Mage a jiné hry ze Světa temnot.
Uživatelský avatar
BasilisK
Příspěvky: 671
Registrován: 28. 8. 2009, 15:51

Re: Nová webovka o WoD a jiných White Wolf hrách

Příspěvek od BasilisK »

opet jsem se spatne vyjadril :D . myslel jsem veci jako Dogs of War, Immortal, Inferno(nemyslim kapely $D )...

recenze na zakladni veci (Vampire,werewolf, mage, promethean, hunter, geist...) opravdu neni problem najit.
Life is just a dream on the way to death.

Dobře už bylo

Dlouhou a Bolestivou Smrt Všem Černým K--vám (Do Jednoho)
darkness wanderer
Příspěvky: 17
Registrován: 14. 3. 2010, 17:57

Re: Nová webovka o WoD a jiných White Wolf hrách

Příspěvek od darkness wanderer »

Buri píše:Dotaz technického rázu, ty stránky jsou dělané přes CMS?
ano ,mám to přes webgarden, určitě v budoucnu to přesunu na somestatnou doménu , ale zatím to budu mýt na webgarden , zatímho beru pouze jako sprostředkovatele, jinaksi tam kódy upravuju sám
smrq píše:stary WoD byl zrecenzovany jiz mnohokrat (a novy vlastne taky :) ), mozna by stacilo do zacatku davat jen odkazy. na netu jsem toho jiz cetl docela dost.
tu registraci jdu zkusit. pak tam treba neco napisu. :D
děkuju za radu , buď tam dám odkazy , nebo tam budu mít recenze s liinkem na tu stránku , děkuju moc , ulechčil jsi mi hodně času :)
BasilisK píše:ohledne recenzi - mel jsem na mysli ruzne sourcebooky k zakladnimu WoD. na ty jsem recenze (nebo alespon strucne o cem to vlastne je, kolik to ma stran apod) zatim nikde nenarazil.
ty budou taky doplněny, budu více či méně čerpat hlavně z white wolf co se týče nových příruček, ale nevím jak to bude se starým owod , je fakt že mám všechny ve PD podobě a některé originál , ale je jich hrozně moc, budu se snažit po informacích pídit po intrnetu .

děkuju moc , teď se to těch pár dní moc nehlo , protože sem byl pryč , ale určitě tam doplním některé články a tak co mám hotové , děkuju všem :)

ps. nezapomeňte se zaregistrovat na forum , chudák srmq je tam zatím sám :)
smrq píše:to si delas legraci, ne? :)
zde toho nejdes docela dost:
http://wod.rpg.sk/?q=taxonomy/term/31
konkretne treba toto:
http://wod.rpg.sk/?q=node/48
nebo
http://wod.rpg.sk/?q=node/50
nebo
http://wod.rpg.sk/?q=node/47
a tak dale a tak dale... (tyto haterovi stranky jsem mel moc rad. skoda, ze jiz nekolik let je nikdo neaktualizoval. a pak se taky nikdy nedokazaly stat centrem WoD komunity jako pred nimi u stareho systemu vampire.cz)

jinde treba:
http://www.fantasyplanet.cz/clanek.asp?id=2023
http://www.fantasyplanet.cz/clanek.asp?id=2152

mozna by slo najit i neco jineho. tohle mi vyskocilo pri jednoduchem zadani do googlu.
díky moc :D toho jsem si nevšim :D ulechčil smi asi tak 16 hodin práce :D:D:D:D
BasilisK píše:opet jsem se spatne vyjadril :D . myslel jsem veci jako Dogs of War, Immortal, Inferno(nemyslim kapely $D )...

recenze na zakladni veci (Vampire,werewolf, mage, promethean, hunter, geist...) opravdu neni problem najit.
jj, ty určitě použiju , corebooky jse dělaj, to ostatní už najdu. spíš mě děsí ty owod knížky , ale to zkusím progooglovat v cizině ...


děkuju moc všem za podporu :)
Uživatelský avatar
smrq
Příspěvky: 2549
Registrován: 6. 2. 2006, 10:16
Bydliště: Vsetín

Re: Nová webovka o WoD a jiných White Wolf hrách

Příspěvek od smrq »

oWoD se fakt docela hodne resilo na www.vampire.cz

tam je hromada materialu, povidek, recenzi, uvah, popisu disciplin... nevidim smysl ani potrebu temto strankam konkurovat. koho oWoD zajima, nasmeroval bych ho tam.
prekladu ke staremu systemu bylo taky plno. kdysi je zkompletoval a na internet hodil ruthan. ale jeho stranky jsou strasne zaprasene viry. zrovna tak pred mesicem tu Sammael resil, ze se do toho pustil a postahoval to. (chvala mu.)
byl ochotny je poslat lidem na email. psal jsem mu o to, ale nic nedoslo.ale klidne to zkus, treba by ti to poslal. (je tam mnoho prekladu i od nas ze vsetina. ja je ale vsechny pri vymene pc poztracel. takze nemam nic. :(

nejake preklady noveho systemu jiz taky jsou, mohl bys tam uvest aspon odkazy. a muzu ti poskytnout ceske pdf denik pro VtR a WoD. a i pdf ukazky ceskych prekladu. a pocestene fonty z nekterych prirucek. staci si jen rict. :)
Radim "Smrk" Trčálek
Dnes aktivně hrající Zapovězené země. Hotové a rozpracované dobrodružství:
Vražedné světlo Strach nad Kelpenem Kdo seje vítr
Překlady:
VtM 5V startovací sada, Vetřelec startovací sada, Rozbité příběhy-rychlý start
Ondra (Darkness) Wanderer

Re: Nová webovka o WoD a jiných White Wolf hrách

Příspěvek od Ondra (Darkness) Wanderer »

díky moc, doplnil jsem ribriku publikace v vampire maškarada
Uživatelský avatar
BasilisK
Příspěvky: 671
Registrován: 28. 8. 2009, 15:51

Re: Nová webovka o WoD a jiných White Wolf hrách

Příspěvek od BasilisK »

stahl jsem si nejaky interaktivni zaznam o postave (Vampire) ze stranek WW. chvilku jsem s tim jen tak "blbnul" a nestacil se divit kolik je ruznych pokrevnich linii a kolik novych disciplin! muzete mi nekdo napsat kde se to da najit? popr jestli to ma cenu hledat $D . diky
Life is just a dream on the way to death.

Dobře už bylo

Dlouhou a Bolestivou Smrt Všem Černým K--vám (Do Jednoho)
Uživatelský avatar
smrq
Příspěvky: 2549
Registrován: 6. 2. 2006, 10:16
Bydliště: Vsetín

Re: Nová webovka o WoD a jiných White Wolf hrách

Příspěvek od smrq »

díky moc, doplnil jsem ribriku publikace v vampire maškarada
:eyecrazy: :eyecrazy: :eyecrazy: to si delas srandu, ne!?! ja psal: "uverejni tam odkazy na recenze z jinych stranek." ODKAZY! tys je proste prekopiroval a dokonce ani neuvedl jmena autoru. nikde ani zminka odkud jsi cerpal... :>:o/

to ti to neni blbe?
(pokud jsi nahodou behem tech par dni sehnal souhlas vsech autoru, omlouvam se. ale mam pocit, ze k nicemu takovemu nedoslo, ze?)
Radim "Smrk" Trčálek
Dnes aktivně hrající Zapovězené země. Hotové a rozpracované dobrodružství:
Vražedné světlo Strach nad Kelpenem Kdo seje vítr
Překlady:
VtM 5V startovací sada, Vetřelec startovací sada, Rozbité příběhy-rychlý start
darkness wanderer
Příspěvky: 17
Registrován: 14. 3. 2010, 17:57

Re: Nová webovka o WoD a jiných White Wolf hrách

Příspěvek od darkness wanderer »

smrq píše:
díky moc, doplnil jsem ribriku publikace v vampire maškarada
:eyecrazy: :eyecrazy: :eyecrazy: to si delas srandu, ne!?! ja psal: "uverejni tam odkazy na recenze z jinych stranek." ODKAZY! tys je proste prekopiroval a dokonce ani neuvedl jmena autoru. nikde ani zminka odkud jsi cerpal... :>:o/

to ti to neni blbe?
(pokud jsi nahodou behem tech par dni sehnal souhlas vsech autoru, omlouvam se. ale mam pocit, ze k nicemu takovemu nedoslo, ze?)
já jsem tam napsal odkuď to je ....
BasilisK píše:stahl jsem si nejaky interaktivni zaznam o postave (Vampire) ze stranek WW. chvilku jsem s tim jen tak "blbnul" a nestacil se divit kolik je ruznych pokrevnich linii a kolik novych disciplin! muzete mi nekdo napsat kde se to da najit? popr jestli to ma cenu hledat $D . diky
myslel si tohle ? http://www.white-wolf.com/vampire/index ... cleid=1112 zkusím trochu ještě hledat :)
Uživatelský avatar
BasilisK
Příspěvky: 671
Registrován: 28. 8. 2009, 15:51

Re: Nová webovka o WoD a jiných White Wolf hrách

Příspěvek od BasilisK »

ne. je tam nekde v sekci download, character sheet - vampire - interaktivni (link nenajdu, ale je to na strankach www.worldofdarkness.com)

jsou to tyhle discipliny (podle vseho budou oficialni, nejspise z clanbooku ci conventbooku):
Smycky draka:
- The coils of Flesh, The coils of Soul (mozna je o nich zminka v Requiem ale na rychlo jsem je nenasel).

Insomnium
Nepenthe
Gilded Cage
Sunnikuse
Stigmatica (neni to ten ritual Cruaku)
Obtenebration
Institutionalize
Tezcatl
Embrocation
Constance
Memento Mori
Nahdad
Scourge
Essentiaphagia
Eupraxia
Mortualia
Suikast
Zagovny
Courtoise
Domus
Perfidy
Kamen (neni to kamen jako stone - doufam $D)
Tenure
Web
Crochan
The show
Despond
Taurobolium
Ortham
Shihai
Gustus

- Apocryphal Coils:
Anousha´s Ladder
The way of locust

Nevim jestli to jsou discipliny, jestli opravdu existuji (je to opsano z toho interaktivniho sheetu) a snad jsem to opsal dobre $D .
omlouvam se za kilometrovy post.
Life is just a dream on the way to death.

Dobře už bylo

Dlouhou a Bolestivou Smrt Všem Černým K--vám (Do Jednoho)
darkness wanderer
Příspěvky: 17
Registrován: 14. 3. 2010, 17:57

Re: Nová webovka o WoD a jiných White Wolf hrách

Příspěvek od darkness wanderer »

BasilisK píše:ne. je tam nekde v sekci download, character sheet - vampire - interaktivni (link nenajdu, ale je to na strankach http://www.worldofdarkness.com)

jsou to tyhle discipliny (podle vseho budou oficialni, nejspise z clanbooku ci conventbooku):
Smycky draka:
- The coils of Flesh, The coils of Soul (mozna je o nich zminka v Requiem ale na rychlo jsem je nenasel).

Insomnium
Nepenthe
Gilded Cage
Sunnikuse
Stigmatica (neni to ten ritual Cruaku)
Obtenebration
Institutionalize
Tezcatl
Embrocation
Constance
Memento Mori
Nahdad
Scourge
Essentiaphagia
Eupraxia
Mortualia
Suikast
Zagovny
Courtoise
Domus
Perfidy
Kamen (neni to kamen jako stone - doufam $D)
Tenure
Web
Crochan
The show
Despond
Taurobolium
Ortham
Shihai
Gustus

- Apocryphal Coils:
Anousha´s Ladder
The way of locust

Nevim jestli to jsou discipliny, jestli opravdu existuji (je to opsano z toho interaktivniho sheetu) a snad jsem to opsal dobre $D .
omlouvam se za kilometrovy post.
díky, tak si ještě jednou typnu $D http://www.white-wolf.com/downloads.php?category_id=27 $D $D
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová webovka o WoD a jiných White Wolf hrách

Příspěvek od Almad »

darkness wanderer píše:já jsem tam napsal odkuď to je ....
Což nic nemění na tom, že pokud ty stránky nemají vhodnou licenci jako CC-BY (což třeba vampire.cz nemá), tak je to porušení zákona (samozřejmě pokud ses jich neptal, což podle zdejší diskuze nevypadá).

A navíc podle patičky to skoro vypadá, že se snažíš o linkbuilding. Pokud to tak je a pokud skutečně nemáš souhlas původních autorů, mám pro tebe jenom tři slova: Di do prdele.

-- Uživatel byl za tento příspěvek varován.- Markus
Starý člen http://rpg.church
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová webovka o WoD a jiných White Wolf hrách

Příspěvek od Almad »

Almad píše:A navíc podle patičky to skoro vypadá, že se snažíš o linkbuilding.
A to nemluvim o DMS vpravo.

Ty se snažíš vydělat peníze na práci jiných lidí

OMFG!

(/me čeká na komentář, než rage mod $-x )
Starý člen http://rpg.church
Uživatelský avatar
BasilisK
Příspěvky: 671
Registrován: 28. 8. 2009, 15:51

Re: Nová webovka o WoD a jiných White Wolf hrách

Příspěvek od BasilisK »

darkness wanderer píše: díky, tak si ještě jednou typnu $D http://www.white-wolf.com/downloads.php?category_id=27 $D $D
jo to je ono.
Life is just a dream on the way to death.

Dobře už bylo

Dlouhou a Bolestivou Smrt Všem Černým K--vám (Do Jednoho)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová webovka o WoD a jiných White Wolf hrách

Příspěvek od Markus »

Trochu klidu a umírněnosti, prosím. A tím myslím hlavně Almada.
Jsem si jistý, že Wanderer se prostě jenom spletl, nevyzná se v licencích a kdesi cosi, což se může stát i v lepších rodinách. :P Slušně upozornit, kde je problém, je lepší řešení než být sprostý.
Uživatelský avatar
amberan
Příspěvky: 106
Registrován: 4. 1. 2007, 12:39

Re: Nová webovka o WoD a jiných White Wolf hrách

Příspěvek od amberan »

Dekuji Almadovi za upozorneni.

Prosim autora tech stranek (darkness wanderer?), aby pokud se mu recenze na strankach www.vampire.cz libi, pouzil odkaz a ne pretisk. Diky.

(Aby nevznikly pochyby, mluvim za server vampire.cz).
darkness wanderer
Příspěvky: 17
Registrován: 14. 3. 2010, 17:57

Re: Nová webovka o WoD a jiných White Wolf hrách

Příspěvek od darkness wanderer »

tak jo , nevím já sem někde četl a bylo to trochu jinak (možná to změnily) ale nechci se hádat a dám na vás , tedy dám na upozornění a omlouvám se stránce vampire.cz že došlo k nedorozumění z mé strany. Avšak stránka funguje dál, už se píšou recenze na současné knihy k vampiru a nwod .

ještě jednou se moc omlouvám stránce vampire.cz ....
Zamčeno

Zpět na „World of Darkness“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti