Requiem nebo Masquerade?

Vampire, Werewolf, Mage a jiné hry ze Světa temnot.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Requiem nebo Masquerade?

Příspěvek od Peekay »

smrq píše:]taky jsem to dlouho nehral, ale mam pocit, ze vlkodlaci leci mezi koly. a protoze ho se 4 celeritou rozstrilel behem jednoho kola, k zadnemu leceni jsem se nedostal. :(
Apokalypsu som naposledy videl hodne davno ale som si pomerne isty, ze tam figuruje nejaky Gnosis roll (tusim za 1 Rage) ako reakcia na stratu posledneho wound levelu, pricom pocet uspechov je pocet instantne vyliecenych wound levelov.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
smrq
Příspěvky: 2549
Registrován: 6. 2. 2006, 10:16
Bydliště: Vsetín

Re: Requiem nebo Masquerade?

Příspěvek od smrq »

aha, asi jsem mel napsat, ze i ja vlkodlaky pouzival podle materialu vyctenych v prirucce VtM. :oops:
Radim "Smrk" Trčálek
Dnes aktivně hrající Zapovězené země. Hotové a rozpracované dobrodružství:
Vražedné světlo Strach nad Kelpenem Kdo seje vítr
Překlady:
VtM 5V startovací sada, Vetřelec startovací sada, Rozbité příběhy-rychlý start
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Requiem nebo Masquerade?

Příspěvek od Lemmy »

smrq píše:aha, asi jsem mel napsat, ze i ja vlkodlaky pouzival podle materialu vyctenych v prirucce VtM. :oops:
Jasně, ale to co jsem uváděl jsou právě pravidla ve VtM - aspoň pokud si to dobře pamatujuju... jak by to fungovalo v mixu VtM a WtA nevím, v praxi jsem nezkoušel... ale co vím nedá se to porovnávat - tam už by to byla prohra na celé čáře (Vlkodlaci jsou prostě silnější, ale je to dáno spíš celkovým zaměřením hry - Garou jsou nejsilnější strážci země, upíři jsou snad jen jedni z velmi mocných představitelů Fomorů) :)
Uživatelský avatar
smrq
Příspěvky: 2549
Registrován: 6. 2. 2006, 10:16
Bydliště: Vsetín

Re: Requiem nebo Masquerade?

Příspěvek od smrq »

naprosto souhlasim. vlkodlaci jsou ve stare edici neporovnatelne vetsi reznici (na boj) - rikaji to sami autori. proto me tak rozcarovalo, ze to vzalo s lupinem tak kratky proces (navic ho sestrelil uplne novy upir). :)
je ale mozne, ze jsme to hrali spatne, je to mnoho let, detaily si nepamatuju. nic to ale nemeni na faktu, ze povazuji celeritu za strasne (a neadekvatne) silnou dosciplinu. dukazem pro ma slova je mozna i fakt, ze v nove edici jiz funguje uplne jinak a je o mnoho slabsi (nepridava akce v kole, ale zvysuje schopnost branit se).
Radim "Smrk" Trčálek
Dnes aktivně hrající Zapovězené země. Hotové a rozpracované dobrodružství:
Vražedné světlo Strach nad Kelpenem Kdo seje vítr
Překlady:
VtM 5V startovací sada, Vetřelec startovací sada, Rozbité příběhy-rychlý start
Zamčeno

Zpět na „World of Darkness“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti