Hunter: the Vigil

Vampire, Werewolf, Mage a jiné hry ze Světa temnot.
Uživatelský avatar
Hchkrdtn
Příspěvky: 290
Registrován: 29. 10. 2007, 20:54

Příspěvek od Hchkrdtn »

Ááá demo je tu:D
Uživatelský avatar
Jezevec
Vypravěč
Příspěvky: 694
Registrován: 3. 7. 2006, 07:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jezevec »

Karel píše:Ááá demo je tu:D
Hmm, a máš to stažené? Nějak jsem zjistil, že si to se mnou nechce povídat při snaze si to elegantně sosnout :o(
Uživatelský avatar
Hchkrdtn
Příspěvky: 290
Registrován: 29. 10. 2007, 20:54

Příspěvek od Hchkrdtn »

Má to asi 20 mega, zatim ale nemám čas to číst. Jen jsem to rychle prolítl, tak se nemohu vyjádřit k obsahu, ale líbí se mi ilustrace na přebalu, který je trochu jiný než ten níže avizovaný, jinak vnitřní ilustrace jsou spíše slabší průměr...

Hodil jsem to na edisk, sosat můžeš zde.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Me se to moc nelibi, hm.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Tormentr
Příspěvky: 14
Registrován: 24. 5. 2007, 09:13
Bydliště: Dolní Bojanovice u Hodonína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tormentr »

Taky z toho mám rozporuplné pocity, ale uvidíme 14.srpna, jaké to bude.
Jsou jen dva typy lidí, ti, co pracují na svém životě, a ti, co pracují na své smrti
Uživatelský avatar
Jezevec
Vypravěč
Příspěvky: 694
Registrován: 3. 7. 2006, 07:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jezevec »

Diky Karle, kouknu na to na GMC.
Uživatelský avatar
Tormentr
Příspěvky: 14
Registrován: 24. 5. 2007, 09:13
Bydliště: Dolní Bojanovice u Hodonína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tormentr »

Tak jsem si našel další podrobnosti o Lovcích. Podle interview s Chuckem Wendigem, jedním z lidí, co dělají na Lovcích, které bylo ve Flames Rising 25.6.2008, tak to vypadá zatím tak, že lovci budou mít také 4 knihy. První by se měla jmenovat Witchfinder (bude o lovcích, co loví mágy), další nemají stanovené názvy (prý jedna z nich: Slaher) budou o lovcích, co loví vampíry, další, o lovcích co loví vlkodlaky a čtvrtá zatím nemá ani název, ani není známo, o čem bude.

Co vy na to?
Jsou jen dva typy lidí, ti, co pracují na svém životě, a ti, co pracují na své smrti
Uživatelský avatar
smrq
Příspěvky: 2549
Registrován: 6. 2. 2006, 10:16
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od smrq »

Podle interview s Chuckem Wendigem, jedním z lidí, co dělají na Lovcích, které bylo ve Flames Rising 25.6.2008, tak to vypadá zatím tak, že lovci budou mít také 4 knihy. První by se měla jmenovat Witchfinder (bude o lovcích, co loví mágy), další nemají stanovené názvy (prý jedna z nich: Slaher) budou o lovcích, co loví vampíry, další, o lovcích co loví vlkodlaky a čtvrtá zatím nemá ani název, ani není známo, o čem bude.
z tohoto rozčlenění na čtyři druhy lovců jsem spíše rozpačitý... dřív byly jedny pravidla a lovci v nich popsaní mohli "lovit" jakéhokoliv supernaturála. imo to bylo lepši řešení.
Radim "Smrk" Trčálek
Dnes aktivně hrající Zapovězené země. Hotové a rozpracované dobrodružství:
Vražedné světlo Strach nad Kelpenem Kdo seje vítr
Překlady:
VtM 5V startovací sada, Vetřelec startovací sada, Rozbité příběhy-rychlý start
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6288
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Tormentr: No, poslední bude o lovcích, co loví ten zbytek (changelingy, prometheany, jiný lovce)...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

posledni bude o tom co lovi lovce.

ne, smrku myslim ze to neni tak, ze by to bez te knizky neslo. pokud dokazes vymyslet jak to funguje, dobre pro tebe. ale jsou lidi kteri si to radsi prectou.

(ja ne, teda)
But nobody came.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ecthelion »

Karel: Díky za to uložení na E-Disk, taky jsem to využil. :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Hchkrdtn
Příspěvky: 290
Registrován: 29. 10. 2007, 20:54

Příspěvek od Hchkrdtn »

TADY máte ke stažení i druhé demo pro Huntery s názvem One year later. Má se od toho prvního lišit asi na 50%. Obě dema jinak opravdu na první pohled nevypadají nic moc, ale samotná kniha, už působí o něco lepším dojmem (ale je to jen můj povrchní dojem z letmého nahlédnutí).

Jinak, poslední doplňující kniha k lovcům by se měla jmenovat Slasher a být o lovcích, co loví sériové vrahy.
Uživatelský avatar
Hchkrdtn
Příspěvky: 290
Registrován: 29. 10. 2007, 20:54

Příspěvek od Hchkrdtn »

Jak si tak ve volných chvílích pročítám pravidla, tak se mi nezdají vůbec špatná a jsem rád, že většina věcí, kterých jsem se obával tam není (např. lovci 5 x 5). Lovci zůstávají lidmi a lze je hrát mnoha způsoby (přes kněze apod. až po vojáky s high-tech vybavením z tajné organizace určené k lovu netvorů). Taky mi vyšel můj tip a většina schopností lovců je dělaná podobně jako klasické merity. Pěkné taky je, že ke hře není potřeba kromě základních pravidel další kniha (např. pokud chcete lovit upíry není potřeba k tomu mít VtR), všechni antagonisté od démonů po vlkodlaky jsou dostačujícím způsobem popsáni v knize.

I když jsem si původně myslel, že bude lepší hrát lovce jen pomocí základní příručky WoD, tak musím uznat, že Hunter the Vigil si asi najde svoje uplatnění.
BlackThorne
Příspěvky: 2
Registrován: 22. 8. 2008, 16:34

Příspěvek od BlackThorne »

Ahoj, nemáte někdo náhodou u sebe překlad oWoDovských Huntrů? Rolebook a příruček pro Creed. Mám kus, který přeložil nějaký Janata, ale mám to už dlouho, tak jestli to nedopřeložil.
Uživatelský avatar
smrq
Příspěvky: 2549
Registrován: 6. 2. 2006, 10:16
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od smrq »

Jak si tak ve volných chvílích pročítám pravidla, tak se mi nezdají vůbec špatná a jsem rád, že většina věcí, kterých jsem se obával tam není (např. lovci 5 x 5). Lovci zůstávají lidmi a lze je hrát mnoha způsoby (přes kněze apod. až po vojáky s high-tech vybavením z tajné organizace určené k lovu netvorů). Taky mi vyšel můj tip a většina schopností lovců je dělaná podobně jako klasické merity. Pěkné taky je, že ke hře není potřeba kromě základních pravidel další kniha (např. pokud chcete lovit upíry není potřeba k tomu mít VtR), všechni antagonisté od démonů po vlkodlaky jsou dostačujícím způsobem popsáni v knize.

I když jsem si původně myslel, že bude lepší hrát lovce jen pomocí základní příručky WoD, tak musím uznat, že Hunter the Vigil si asi najde svoje uplatnění.
safra,docela jsi me nalakal... :) skoda,ze nemame na hrani cas jako driv. (proc jsme si ty decka porizovali?!? :think: )
Ahoj, nemáte někdo náhodou u sebe překlad oWoDovských Huntrů? Rolebook a příruček pro Creed. Mám kus, který přeložil nějaký Janata, ale mám to už dlouho, tak jestli to nedopřeložil.
jsem sberatel prekladu her WoD a o nicem nevim. tim nechci rict,ze to neexistuje,ale povazuji to ze nepravdepodobne. kdybys na to ale preci jen kapnul,jsem zajemce.
Radim "Smrk" Trčálek
Dnes aktivně hrající Zapovězené země. Hotové a rozpracované dobrodružství:
Vražedné světlo Strach nad Kelpenem Kdo seje vítr
Překlady:
VtM 5V startovací sada, Vetřelec startovací sada, Rozbité příběhy-rychlý start
Zamčeno

Zpět na „World of Darkness“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti