články na Reloaded

Archivovaná témata z neuskutečněného projektu, jehož cílem bylo změnit tvář CzechDnD.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Rytíř: no, já si nejsem jistej tím, že bysme se tu všichni na něčem dohodli. Nevím totiž, jestli mám mlčení brát jako souhlas :wink:

Jinak to tedy vypadá tak, že:
Triviální názvy (fighter, wizard, spelbook) pouze v češtině.
Nejednoznačné názvy (jména kouzel, dovedností) v češtině s anglickou vysvětlivkou.

Každý ať píše, jak umí, korektoři to budou opravovat (ach jo).
Není povinností korektora doplňovat anglické názvy, pokud je sám autor nezmínil.
Rytíř
Příspěvky: 634
Registrován: 28. 2. 2002, 00:00
Bydliště: Osek, Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rytíř »

A tak... Já sem to právě tak bral, že mlčení je souhlas :))
Protože když nemám námitek, tak se obvykle neobtěžuju a nezahlcuju fórum ;) ok, beru to zpět - je dobře, žes to vyjasnil
Uživatelský avatar
andtom
Příspěvky: 425
Registrován: 22. 6. 2003, 08:51
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od andtom »

Stavil jsem se ve fantasy knihkupectví, jen tak prolistoval poslední Dech draka 3/2005 a narazil jsem na Sebův článek Co s časovou náročností RPG. Stejný článek postnul na Reloaded, doufám, že to má dobře pohlídané ve vztahu k vydavateli Dechu draka. Jinak ten článek je prima :)
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Jde narposto normálně vložit článek obsahujícíí Excelovou tabulku a dotaz 2, komu posílat na kontrolu češtiny soubory před konverzí do PDF, komu potom posílat články na vložení v pdf.

Díky
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Pjotr
Strojník
Příspěvky: 532
Registrován: 10. 9. 2001, 00:00
Bydliště: Praha@Zeme / Mirros@Mystara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pjotr »

Dalcor: tabulku uvnitř článku vložit nejde. Přílohy je nutné nahrávat přes FTP, nahrávání přes web mám v TODO.

Nahrát to tam může ten, kdo má přístup k ftpku, nevím kdo všechno to je. Můžeš to posílat mně, ale nezaručuju, že to udělám rychle.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Pjotr píše:Dalcor: tabulku uvnitř článku vložit nejde. Přílohy je nutné nahrávat přes FTP, nahrávání přes web mám v TODO.

Nahrát to tam může ten, kdo má přístup k ftpku, nevím kdo všechno to je. Můžeš to posílat mně, ale nezaručuju, že to udělám rychle.
Adresa FTPka a přístupová hesla jsou přece napsaná v Crew fóru, takže přístup tam mají všichni, kdo můžou do toho fóra... $P
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Pjotr
Strojník
Příspěvky: 532
Registrován: 10. 9. 2001, 00:00
Bydliště: Praha@Zeme / Mirros@Mystara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pjotr »

Amen
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Alang někde pochybuje o životaschopnosti - já změnil práci a jsem totálně busy, ale heavy busy, přesto momentlay opisuji dva články - 2. recenzi na Dragonlance campaign Settings a úpravu některých nesmylsných pravidel z téhož. Navíc opravduu nemám čas neboť se blíží uzávěrka Asterionu a Drizztovi shořel HDD kde měl texty...
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Dalcor píše:Alang někde pochybuje o životaschopnosti - já změnil práci a jsem totálně busy, ale heavy busy, přesto momentlay opisuji dva články - 2. recenzi na Dragonlance campaign Settings a úpravu některých nesmylsných pravidel z téhož. Navíc opravduu nemám čas neboť se blíží uzávěrka Asterionu a Drizztovi shořel HDD kde měl texty...
Dalcore, to je jasné... všichni jsme busy. To ale přece není o tom, jestli stihneš dodat článek tento týden nebo příští. Aby měl projekt CzechDnD smysl, tak tam musí přibývat články minimálně dvakrát týdně. A neměli by je psát jenom redaktoři (ti mají být jen jistý základ), ale hlavně čtenáři. To ale nemůže fungovat, když je existence reloaded zpola utajená. Navíc se nezdá, že by to oživení fungovalo. A mimochodem, dobře se podívejte, kdo se v létě zavázal přispívat a jak se to naplňuje... V tuhle chvíli jsem v podstatě rozhodnut s koncem měsíce skončit také, pokud se ovšem nestane nějaký zázrak a někdo mně nevyvede z omylu prohlášením... "víš Alnagu, my jsme si tady schovávali dvacet článků než bude reloaded hotové...". Ale nevěřím tomu...
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Mimochodem, já to taky chápu tak, že nikdo nic nepíše, protože stránky ještě nejdou hotové a zveřejněné. Prostě chybí motivace.

Jinak, jak můžete vidět na Reloaded, pustil jsem se do těch stránek a konečně jsem s tím pohnul. Sice nevěřím, že bych splnil deadline do zítřejší půlnoci, ale už to není nijak daleko.

Takže jestli mi dáte ještě jeden týden, můžu vám zaručit, že CzechDnD bude připravené na spuštění.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Markus píše:Mimochodem, já to taky chápu tak, že nikdo nic nepíše, protože stránky ještě nejdou hotové a zveřejněné. Prostě chybí motivace.

Jinak, jak můžete vidět na Reloaded, pustil jsem se do těch stránek a konečně jsem s tím pohnul. Sice nevěřím, že bych splnil deadline do zítřejší půlnoci, ale už to není nijak daleko.

Takže jestli mi dáte ještě jeden týden, můžu vám zaručit, že CzechDnD bude připravené na spuštění.
Markusi hele, na datu tak nějak nezáleží. Jde mi o to, že nehodlám tomuhle projektu věnovat další energii, pokud nebudu mít jistotu, že to má ještě smysl. Pokud to spustíš za týden, proč ne... Ale pokud se ani po tom týdnu ani po měsíci neobjeví nějaká úroda článku a zvýšená aktivita na fóru nebo kdoví kde, tak já už se to nebudu pokoušet resuscitovat.

Myslím, že svůj příslib článků jsem tak nějak naplnil (a když budu mít múzu tak třeba ještě přihodím), ale nemotivuje mne to a to se potom něco tvoří jen velmi nesnadno...
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Jako jeden y těch co situaci inicializoval mě samozřejmě mrzí že situace u mě vykrystalizovala tak, že jsem takovým způsobem časově vytížen, že prostě nic nestíhám...
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Pořád ještě si myslím, že za nedostatek článků může to, že stránky ještě nejsou spuštěné - čili nedostatečná motivace. Alespoň v mém případě.

Uvidíme, uvidíme... Chtěl bych tomu dát šanci, spustit stránky. Nechci ale prorokovat, jak to dopadne.
Rytíř
Příspěvky: 634
Registrován: 28. 2. 2002, 00:00
Bydliště: Osek, Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rytíř »

Jen poznámka: Alnagu, malinko jsem ti upravil to info o dobrodružství venku - já vim, že se ti Rukověť Dějmistra velmi líbí, ale shodli sme se přece, že to bude obyč. Průvodce... :)
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Rytíř píše:Jen poznámka: Alnagu, malinko jsem ti upravil to info o dobrodružství venku - já vim, že se ti Rukověť Dějmistra velmi líbí, ale shodli sme se přece, že to bude obyč. Průvodce... :)
Jo, ale já už to překládal dávno... sem to měl do foroty... $;)
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Zamčeno

Zpět na „CzechDnD Reloaded“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů