[CZ] [AD&D 2e] Kompletní příručka druida

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) :( :-? 8) :lol: :P :oops: :cry: :roll: :wink: $D $8) $cry$ $P :-)= :eyecrazy: :>:o/ :>;o) O-) :clap: :think: $lol$ $:) $;) $-o :idea: :arrow? :!: :?:
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je vypnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: [CZ] [AD&D 2e] Kompletní příručka druida

[CZ] [AD&D 2e] Kompletní příručka druida

od Vlasák » 15. 3. 2007, 13:47

Kompletní příručka druida
The Complete Druid's Handbook
Není podle překladového klíče.

Stahujte tady [899 kB; zazipované pdf]

Obrázek

Další z řady rozšiřujících příruček pro AD&D povolání. A podobně jako ostatní i tato stojí za přečtení i v případě, že vás povolání druida zrovna neláká - nedal bych mnoho za to, že po přečtení třeba názor změníte. Původní popis druida v Příručce hráče byl poněkud kusý na to, kolik toho bylo nastíněno - druidské řády, hierarchie, druidské háje... Příručka druida do problematiky vnáší světlo a přináší mnoho tipů, jak a jaké různé druidy hrát, včetně jejich zvyků, motivací a osobností. Kromě toho přináší i nová čistě druidská kouzla a magické předměty.

Překlad je dílem Vannaxe. A nevím proč, ale vždycky se na něj nějak zapomene - je už drahnou dobu hotový, ale do jakýchkoliv seznamů překladů ke stažení se dostává pokaždé s notným zpožděním. Což je škoda, protože je to kousek, na kterém si dal Vannax pořádně záležet, a rozhodně stojí za to ;-)

Fakta
Přeložil Vannax
Úprava: pdf.
Naposledy upraveno: 24.12.2003

Nahoru