[dobrodružství] Železo pre čiernu ruku

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) :( :-? 8) :lol: :P :oops: :cry: :roll: :wink: $D $8) $cry$ $P :-)= :eyecrazy: :>:o/ :>;o) O-) :clap: :think: $lol$ $:) $;) $-o :idea: :arrow? :!: :?:
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je vypnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: [dobrodružství] Železo pre čiernu ruku

Re: [dobrodružství] Železo pre čiernu ruku

od boubaque » 10. 11. 2020, 12:04

Vyloženě pro DrDII tam už opravdu nejsou další "ucelená" dobrodružství, ale jsou tam settingová či settingovo-pravidlová "rozšíření" vždycky s několika zápletkami: Vetrnætr u Železného orla (D33), Pohraničná tvrz Červený havran (D29) a Ostrovy v hmle (D32).
Ale možná by se to dalo spíš spojit do společného materiálu o Crowenově Vysočině.

Jinak tam má Crowen ještě Biele peklo (space mariňáci pro Příběhy Impéria), soubor plothooků Nástrahy Severu, Mercijsou královskou službu (krátké představení organizace s plothooky – taky k Vysočině), Tváre severu (soubor ukázkových postav pro DrDII a tipy k hraní postav) a na faterpg.cz prý kdysi visel doplněk pro Fate Rozcestí Vesmírni korzári 2441, což je taky spíš settingově-pravidlové rozšíření.

Re: [dobrodružství] Železo pre čiernu ruku

od Markus » 10. 11. 2020, 11:13

No, popravdě tam žádné "dobrodružství" nevidím - jsem slepý? Vidím různé hexy nebo minidungeony, se kterými si moc nevím rady. To by spíš chtělo vyrvat z každého čísla celkově jako jeden materiál dohromady (sborník minidungeonů) a udělat tomu společnou anotaci, místo aby se to tam dávalo po jednom. Totéž asi platí pro Ravnburgh atd - ten by to taky chtělo spíš sloučit do jednoho uceleného materiálu. Určitě bohulibá činnost, ale nejspíš to přenechám jiným. :)

Re: [dobrodružství] Železo pre čiernu ruku

od boubaque » 10. 11. 2020, 10:10

Markus: Vybírej tady. Případně tady.

Re: [dobrodružství] Železo pre čiernu ruku

od Markus » 10. 11. 2020, 10:00

Tak mě na ně aspoň odkaž :)

Re: [dobrodružství] Železo pre čiernu ruku

od crowen » 10. 11. 2020, 09:46

Ja som pre Drakkar toho k DrDII popisal viac, nechce sa ti povytahovat aj ostatne veci? :-)

Re: [dobrodružství] Železo pre čiernu ruku

od Markus » 11. 8. 2020, 14:20

Jelikož se na Facebooku někdo sháněl po dobrodružstvích pro DrD II, dovolil jsem si tohle vypreparovat z Drakkaru a dát to sem jako PDF, ať je to viditelnější.

[dobrodružství] Železo pre čiernu ruku

od Markus » 11. 8. 2020, 14:19

Obrázek
(anotace)
Železo pre Čiernu Ruku je fantasy dobrodružstvo pre Dračí doupě II, ale s trochou prípravy sa dá odohrať v ľubovoľnom systéme. Je trochu netradičné, keďže hráči budú hrať postavy škretov. Základným predpokladom je, že všetci hráči hrajú škretov z kmeňa Neghru mana (Čiernej Ruky), ktorý odvodzuje svoje pomenovanie od čadičového útvaru v horách, ktorý vyzerá ako vystretá ruka. Na Vysočine bojujú o územie dva znepriatelené kmene, Čierna ruka a Dvojhlavý havran. V prvej scéne postavy zistia, že Havrani sú oveľa lepšie vyzbrojení ako Čierne ruky, a dostanú za úlohu získať kvalitnú výzbroj a zbrane pre kmeň, aby sa mohli pomstiť a zachrániť unesených samcov a samice po nedávnom prepadnutí osady.

Nájdete tu niekoľko predpripravených postáv škretov na 9. úrovni, popis rasy škretov, nové zvláštne schopnosti pre DrD II a všeobecný návod, ako si postavy škretov vytvoriť v iných systémoch. Na konci je Beštiár, kde sú pravidlovo popísaní všetci protivníci, ktorí sa v texte spomínajú.
Stahujte v tomto příspěvku dole.

Dobrodružství původně vyšlo ve 30. čísle časopisu Drakkar. Celé číslo je tady.
Přílohy
[DrDII] Železo pre čiernu ruku.pdf
(801.91 KiB) Staženo 30 x

Nahoru