tvorba systému

RPG kuchyně 2012 klepe na dveře!

Napsal uživatel boubaque dne 06.02.2012, 18:22

I když to tak možná nevypadá, zima už se dávno přehoupla do své druhé poloviny, a ještě než skončí, je čas na již tradičně RPG Fórem vyhlašovanou soutěž – RPG kuchyni! Že nevíte, o co jde? Tak to rychle čtěte dál, protože letošní ročník začíná již tuto sobotu.

RPG kuchyně 2012 bude probíhat od soboty 11. do neděle 26. února/februára.

Střepy snů - post mortem

Napsal uživatel Erric dne 24.08.2009, 15:19

A je to. Střepy snů jsou hotové, vytištěné a někteří z vás už je mají dokonce i doma. Po všech těch útrapách, které s výrobou a vydáním této nezávislé hry byly, jsem se rozhodl napsat post mortem (posmrtný list), jako ohlédnutí za uplynulými dvěma roky strávenými se Střepy snů. Účelem post mortem článků je předat nasbírané zkušenosti a usnadnit tak ostatním cestu za vydáním jejich vlastního produktu.

Ingredience jsou tady. RPG Kuchyně 2010 začíná!

Napsal uživatel rpgforum dne 15.02.2010, 00:00

Pokud netrpělivě čekáte na zveřejnění ingrediencí pro letošní ročník RPG kuchyně, tak jste se právě dočkali. Tímto ohlašujeme ingredience pro letošní ročník 2010, a že jsou pořádně vypečené! Chopte se jich a dle své nejlepší chuti z nich uvařte kompletní RPG hru... ale nezapomeňte - soutěž se uzavře o půlnoci 28. 2.! Jakékoliv příspěvky v březnu už přijdou s křížkem po funuse.

Nakladatelství Mytago nabízí vítězi, že jeho hru vydá tiskem (podrobnosti záleží na osobní dohodě).

Hraní v SF: Rychleji než světlo

Napsal uživatel Sirien dne 31.01.2009, 16:03

Technologie pohybu a komunikace přesahující rychlost světla jsou nedílnou sočástí sience fiction. V tomto článku podrobněji rozebírám různé možnosti jak je řešit. Zároveň jde o první článek z menší série o hraní v SF prostředí

Ingrediencie pre RPG Kuchyňu 2009

Napsal uživatel Joe dne 09.02.2009, 00:07

Veľavážení kuchtíci 2009, zišli sme sa tu, aby sme vám oznámili ingrediencie, s ktorými budete narábať vo svojich receptoch na vaše krátke RPG hry. Držte sa podmienok, dole uvedených, mixujte ingrediencie v správnom pomere, trošku soli, štipka korenia a... miešať, miešať, nepripáliť! Huš huš, pripraviť si varešky, začíname!

Súťaž beží od pondelka 9. 2. do nedele 22. 2. Nezabudnite svoje príspevky odovzdať včas!

 

Chcete vydať vlastnú RPG? ...alebo ako sa vyhnúť zlomenému srdcu

Napsal uživatel Bifi dne 05.05.2005, 00:00

Videl som už niekoľko fantasy RPG-čiek tvorených fanúšikmi z Čiech a Slovenska a neviem sa ubrániť porovnávaniu a vyhľadávaniu podobností. Podobne ako vlna tzv. „fantasy heartbreakers“ založených na nespokojnosti hráčov so systémom DnD (presnejšie prvej a druhej edície D&D a AD&D) zasiahla v 80. a 90. rokoch anglicky hovoriace krajiny, tak podobná vlna vzniká u nás na základe nespokojnosti s DrD od druhej polovice 90. rokov.

Vyhlášení RPG kuchyně 2008

Napsal uživatel Markus dne 12.04.2008, 23:25

Tak a je to tady, konečně ohlašujeme, jak se umístily soutěžní příspěvky v letošním ročníku soutěže RPG kuchyně. Ačkoliv oficiální vyhlášení proběhlo již na Slezině RPG Fóra minulý víkend, internetové zvěřejnění výsledků muselo ještě nějakou tu chvíli počkat, protože jsme potřebovali zpracovat slovní komentáře porotců, zasázet je a dát je k dispozici v nějaké uživatelsky přívětivé podobě. Pokud vás tedy zajímá, co si porotci mysleli o jednotlivých hrách, a kdo nakonec vyhrál, čtěte dál.

Uvařte vlastní hru v RPG kuchyni 2010

Napsal uživatel Markus dne 31.01.2010, 14:23

Rok se sešel s rokem a RPG Fórum vyhlašuje již třetí ročník RPG kuchyně. V této zběsilé soutěži se utkají fanoušci RPG her, aby během pouhých 14 dní vymysleli a napsali kompletní hru podle zadaných ingrediencí. Zní to šíleně? Taky že ano! A doufáme, že se k tomuto bláznivému podniku přidáte i vy.

Letošní ročník probíhá od 15. do 28. února