soutěž

Uvařte vlastní hru v RPG kuchyni 2010

Napsal uživatel Markus dne 31.01.2010, 14:23

Rok se sešel s rokem a RPG Fórum vyhlašuje již třetí ročník RPG kuchyně. V této zběsilé soutěži se utkají fanoušci RPG her, aby během pouhých 14 dní vymysleli a napsali kompletní hru podle zadaných ingrediencí. Zní to šíleně? Taky že ano! A doufáme, že se k tomuto bláznivému podniku přidáte i vy.

Letošní ročník probíhá od 15. do 28. února

RPG Kuchyně 2011: vyhlášení výsledků

Napsal uživatel jonka dne 16.05.2011, 06:34

Ve spolupráci s nakladatelstvím Altar a internetovým obchodem fantasyobchod.cz je mi potěšením vyhlásit po týdnech hodnocení, hraní a komentování výsledky letošní RPG Kuchyně. Do letošní Kuchyně přišlo magických devět příspěvků a je potřeba říci, že co do pestrosti byla mimořádně plodná. Bez dalších průtahů, tady tedy jsou výsledky, na kterých se letos porota shodla.

 

Vyhlášení RPG kuchyně 2008

Napsal uživatel Markus dne 12.04.2008, 23:25

Tak a je to tady, konečně ohlašujeme, jak se umístily soutěžní příspěvky v letošním ročníku soutěže RPG kuchyně. Ačkoliv oficiální vyhlášení proběhlo již na Slezině RPG Fóra minulý víkend, internetové zvěřejnění výsledků muselo ještě nějakou tu chvíli počkat, protože jsme potřebovali zpracovat slovní komentáře porotců, zasázet je a dát je k dispozici v nějaké uživatelsky přívětivé podobě. Pokud vás tedy zajímá, co si porotci mysleli o jednotlivých hrách, a kdo nakonec vyhrál, čtěte dál.

RPG Kuchyně uzavřena

Napsal uživatel Markus dne 27.02.2008, 12:53

Tak a je to za námi. Čtrnáct dní rychlého vymýšlení a výsledkem je neuvěřitelných 11 her od různých autorů. První ročník RPG Kuchyně tedy předčil všechna očekávání a my jsme moc rádi, že se našlo tolik nadšených autorů. Zajímalo by vás, co všechno je možné navařit s ingrediencemi „věž, růže, přítel, o chloupek, náhlý zvrat?“ Pak čtěte dál, všech 11 her totiž právě zveřejňujeme.

RPG kuchyně 2012 klepe na dveře!

Napsal uživatel boubaque dne 06.02.2012, 18:22

I když to tak možná nevypadá, zima už se dávno přehoupla do své druhé poloviny, a ještě než skončí, je čas na již tradičně RPG Fórem vyhlašovanou soutěž – RPG kuchyni! Že nevíte, o co jde? Tak to rychle čtěte dál, protože letošní ročník začíná již tuto sobotu.

RPG kuchyně 2012 bude probíhat od soboty 11. do neděle 26. února/februára.

Výsledky a vyhodnocení RPG kuchyně 2010

Napsal uživatel Markus dne 02.05.2010, 23:56

Do třetice a naposledy vám přinášíme zprávu o dění v soutěži RPG kuchyně 2010. Po dvou měsících hodnocení jsme konečně zhodnotili všechny hry a vyhlásili vítěze. Jak už je tradicí, všechna naše hodnocení a komentáře vám přinášíme v přehledné brožuře. Mimo to v ní najdete stručné představení každé soutěžní hry... a že je co číst a hrát, na to můžete vzít jed. Letos se urodily opravdu šťavnaté kousky.

Brožuru stahujte zde.

Nepřehlédněte také diskuze k jednotlivým hrám v naší sekci České a slovenské hry. Pokud vás některá hra zaujala nebo máte-li jakékoliv postřehy, určitě autorovi napište.

Súťaž Najzaujímavejšia RPG postava 2007 - Vyhodnotenie

Napsal uživatel crowen dne 11.12.2007, 23:33

Vyhodnotenie súťaže o Najzaujímavejšiu RPG postavu. Kto vyhral PC RPG Zaklínača?Tak a konečne tu máme vyhodnotenie súťaže. Dúfal som že sa zúčastní viac ľudí, ale na nultý ročník to mohlo byť aj horšie. Dostali sme 10 postáv od 8 súťažiacich, výsledné poradie (viď pravidlá bodovania v zadaní súťaže) je nasledovné:

Nový ročník RPG Kuchyně na obzoru!

Napsal uživatel Markus dne 05.02.2009, 14:50

Už je to opět tady! Další rok, další ročník RPG Kuchyně. Už toto pondělí odstartuje letošní kolo soutěže, ve které se střetnou tvůrci RPG her ve zběsilém závodu o to, kdo dokáže za pouhopouhých 14 dní uvařit nejlepší RPG hru... a navíc podle předem stanovených pokynů! Chcete se kreativně vyřádit a máte rádi výzvy? Pak vás srdečně zveme, abyste se připojili k zástupu kuchtíků, kteří budou mezi 9. 2. a 22. 2. soutěžit o vařečku RPG šéfkuchaře.

 

RPG Kuchyně 2011: ingredience na světě

Napsal uživatel jonka dne 18.02.2011, 19:06

Buďte vítáni všichni kuchtíci. RPG Forum ve spolupráci s nakladatelstvím Altar a internetovým obchodem fantasyobchod.cz vyhlašuje ingredience pro RPG Kuchyni 2011. O čem je soutěž RPG Kuchyně se můžete v kostce dočíst v předchozím oznámení. Pokud máte zájem jen o doprovodnou soutěž tak můžete zamířit rovnou ke konci tohoto příspěvku, kde se dozvíte podrobnosti. Připoutejte se prosím, poletíme vzhůru.