PragoFFest 2014

Vložil(a) Jakub88 dne 23.01.2014, 07:27

Již příští týden, od čtvrtečního dne až po neděli, se pořádá PragoFFest 2014, budou zde nejrůznější linie, otevřená hraní deskovek, PC, Konzolových i RPG her...

Narychlo jsme nouzově sestavili náhradu za původí RPG linii, kterou měla organizovat RPG Aliance. Nabízíme program zaměřený spíše na nováčky a začínající hráče, ale počítáme i se zasvěcenými a rozhodně máme i jim co nabídnout.

A co vám nabídneme?

Úvod do her na hrdiny - Jediným omezením lidská fantazie... Ponořte se s námi do světů snů, dobrodružství a nezapomenutelných zážitků. Poznejte hry na hrdiny a zkuste si je na vlastní kůži. Pořad pro nováčky i zasvěcené.

První hraní - Pořad navazující na "Úvod do her na hrdiny". Vyzkoušejte si hraní na vlastní kůži, a nejen to, bavte se a tvořte, soutěžte a vyhrajte příručku ke hře Dračí Doupě II.

Hry, systémy a světy - Kde všude můžeme hry na hrdiny hrát? No všude, ať již jde o prostředí v kterém hrajeme, žánr, nebo místo kde hrajeme, nejsme v ničem omezeni. Poznejte jaké jsou možnosti v hraní, a co vše můžete zažít.

České hry na hrdiny - Poznejte domácí scénu her na hrdiny. Jak u nás začínali, a jak jsou na tom dnes. Jak jsme na tom v porovnání se zahraničím a co různé domácí produkty nabízejí.

Metropolis - Ponurý postapokalyptický svět zítřka tvořený českými vývojáři z komunity "Hry na Hrdiny"... Poznejte mysteriózní svět v troskách civilizace.

Stav, vývoj a trendy v RPG - Pokud chcete vědět víc o tom jak je na tom svět s RPG, neboli hrami na hrdiny, jak se vlastně vyvíjeli a jak jsou na tom dnes... Tento pořad je tu právě pro vás.

Otevřené hraní... Každý den PragoFFestu od 20 do 22 hodin, první dva dny se pravděpodobně uvidíte se mnou a zahrajeme si Freeform (případně Modus, pokud mě za něj nebudete chtít zaškrtit), v sobotu a neděli se necháme vést Morechem (tentokráte budu jenom hráč).

Krom našeho otevřeného hraní festival nabízí i další otevřené hraní RPG přes den (každý den), a taktéž hraní navazující hned na nás v noci... V programu můžete najít skryté skvosty, jako třeba přednášku: Star Wars Edge of empire RPG, nebo Shadowrun RPG.